top of page

WARSZTATY 
SEKWENCJI ZMIAN

♥ ♥ ♥ 

!!! UWAGA !!!

W dniach 21 i 22 września odbędą się dwudniowe  Warsztaty Sekwencji Zmian, które w całości zostaną poświęcone kreacji intencji. Na Warsztatach będę omawiać temat manifestacji. Uczestnicy będą na nich pracować samodzielnie jak i w małych grupach pod moją osobistą opieką. Zapewniam Cię, że każdy wyjdzie z tych warsztatów z wiedzą oraz nowymi umiejętnościami, które stosowane w życiu zaowocują manifestacjami intencji. 

Dołącz do mnie! Czekam na Ciebie!

♥ ♥ ♥ 

        

TEMAT WARSZTATÓW

PRAKTYKA MENTALNA

NA KREACJĘ INTENCJI

 

Data rozpoczęcia: 21 i 22.09.2024 r. 
Czas trwania: 2 dni. 

6 godz. każdego dnia

W sobotę warsztaty rozpoczną się o godz. 10.00, a w niedzielę o godzinie 7.00

Miejsce: Nidzica (woj. warmińsko-mazurskie)

Koszt: 1400 zł.

Zaliczka bezzwrotna: 400 zł.

Wyżywienie jest wliczone w cenę, natomiast nocleg nie jest wliczony w cenę i należy go sobie zorganizować we własnym zakresie.

Po opłaceniu zamówienia, podam w mailu miejsca, w których można zarezerwować sobie nocleg. 

 

UWAGA !!!

Ilość miejsc jest ograniczona

​Wskazówki o tym, co należy ze sobą zabrać, jak najlepiej jest się ubrać na takie warsztaty itp. zostaną podane w mailu, po opłaceniu zamówienia. 

U

UWAGA !!!

Do dnia 01.09.2024 r. można wpłacić od razu całą kwotę lub zarezerwować sobie miejsce na Warsztatach, wpłacając bezzwrotną zaliczkę w wysokości 400 zł. Następnie w pierwszym tygodniu września należy opłacić pozostałą część zamówienia. W innym przypadku miejsce przepada, natomiast zaliczka nie zostaje zwrócona, bez względu na powód rezygnacji z warsztatów. Natomiast osoby, które odwiedzają tę stronę po 01.09.2024 r. i chcą wziąć udział w warsztatach, nie mają już możliwości wpłacenia samej zaliczki. Należy wtedy od razu wpłacić całość kwoty.

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page