top of page
Szukaj

Co zrobić, jeśli podczas medytacji, znajdując się w stanie wzniosłym, tracimy uwagę ?

PYTANIE NR 10 Co mam zrobić, jeśli podczas medytacji, w momencie, w którym mam przez kilka minut pozostać w stanie wzniosłych emocji, nękają mnie natarczywe myśli i tracę uwagę?


Jeśli w trakcie medytacji tracicie uwagę i nie potraficie wytrwać we wzniosłych, pięknych uczuciach najkorzystniej jest, przywołać w takim momencie wspomnienie, w którym je odczuwaliście. Przykładowo, jeśli w trakcie medytacji macie skupić się na odczuwaniu w sercu miłości, ale Wasze myśli rozpraszają się i powodują, że tracicie swoją uwagę na tym uczuciu, powinniście przywołać wspomnienie takiej sytuacji, w której mocno czuliście miłość i skupić się przez chwilę na nim. Dzięki temu, na nowo rozbudzicie w sobie to uczucie i będziecie mogli kontynuować medytację.


Wszystkie osoby, które mają podobny problem, zachęcam również do systematycznego stosowania Treningów Wizualizacji Uczuć, które znajdziecie na moim kanale YouTube, otwierając tak samo zatytułowaną playlistę. Korzystając z nich, nauczycie się wzbudzać w sobie uczucia miłości, wdzięczności i szczęścia. Naprawdę warto poświęcić na to swój czas, ponieważ umiejętność wywoływania w sobie tych pięknych, wzniosłych uczuć jest niezwykle ważne dla każdej osoby, która chce przyciągać do swojego życia wszystko to, czego pragnie. Natomiast bez chociażby odrobiny obecności tych uczuć w życiu, niezwykle trudno jest wykreować lepszą rzeczywistość. Pamiętajcie, że, aby Wasze pragnienie mogło się spełnić, musi zostać połączone ze wzniosłymi uczuciami, takimi jak miłość, wdzięczność czy szczęście. Obszernie omówiłam ten temat w moim filmie, pod tytułem: Kreacja Intencji, który znajdziecie na moim kanale YouTube.


Film z odpowiedziami na te pytania znajdziecie również na moim kanale YouTube. YouTube.

7128 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page