top of page
Szukaj

Czy lepsze i bardziej skuteczne jest powtarzanie jednej, wybranej medytacji, czy odwrotnie ?PYTANIE NR 21 Czy lepsze i bardziej skuteczne jest powtarzanie jednej, wybranej medytacji, czy odwrotnie – całkowita dowolność w dobrze medytacji oraz łączenie ich ze sobą według własnego uznania ?


To, czy wybierzecie jedną medytację, powtarzając ją przykładowo dwa razy dziennie czy też zdecydujecie się na połączenie kilku medytacji, metod czy technik – zależy jedynie od Was. Musicie jednak pamiętać, że najważniejsze jest to, abyście z radością i entuzjazmem podchodzili do swojej praktyki, naprawdę się w nią angażując. Wybór medytacji czy też innych metod i technik oraz ich ilość powinna być dobrana w taki sposób, aby ich praktykowanie było dla Was jak najbardziej komfortowe, ponieważ właśnie wtedy osiągnięcie najlepsze efekty. Dlatego, jeśli ktoś czuje, że woli przeprowadzać jedną medytację, poświęcając jej całą swoją uwagę, gdyż w przypadku dobru większej ilości technik, jego uwaga mogłaby zostać rozproszona – taka osoba powinna wybrać dla siebie jedną medytację czy technikę i przeprowadzać ją systematycznie, z zaangażowaniem. Natomiast, jeśli inna osoba czuje się dobrze, łącząc ze sobą kilka metod, a taka praktyka sprawia jej radość i jest dla niej komfortowa i ekscytująca – w takim przypadku lepszą decyzją będzie połączenie ze sobą różnych metod i technik.


Pamiętajcie, że decydując się na łączenie ze sobą różnych metod, warto sporządzić mały plan, rozpisując kolejność przeprowadzanych przez Was technik, tak abyście nie pogubili się w ich kolejności, nie musząc się również zastanawiać nad tym, czy o czymś nie zapomnieliście. Jeśli macie ochotę na połączenie ze sobą wielu technik, a jednocześnie brakuje Wam czasu i powoduje to, że musicie się spieszyć, lepiej będzie wybrać ich mniejszą ilość.


Natomiast, jeśli chcecie połączyć ze sobą kilka metod i technik, jednak czujecie, że nie potraficie ich odpowiednio dla siebie dobrać, tu na mojej stronie możecie zakupić stworzone przez mnie kursy, obejmujące połączone techniki, które spięte w całość, dają niesamowite, ekscytujące rezultaty. Możecie również zamówić dla siebie Trening Osobisty, a wtedy ja na podstawie wywiadu z Wami sporządzę dla Was całkowicie indywidualny plan praktyk, oparty jedynie o Wasze potrzeby.


Film z odpowiedziami na te pytania znajdziecie również na moim kanale YouTube.

8218 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page