top of page
Szukaj

Czym jest kontrola umysłu i jak nauczyć się kontrolować umysł?PYTANIE NR 19 Czym jest kontrola umysłu i jak nauczyć się kontrolować umysł ?


Kontrola umysłu polega na tym, że to Wy decydujecie o tym, jakie myśli podejmujecie i jakie uczucia są przez Was pielęgnowane. Kontrolując swój umysł nie poddajecie się nawykowym myślom ani automatycznym reakcjom, a potraficie spojrzeć na myśli, które do Was napływają lub na sytuację, w której się znaleźliście, z dystansu, jako obserwator. Dzięki temu zachowujecie pełną kontrolę również nad swoim zachowaniem, ponieważ zamiast poddać się emocjom, naprawdę możecie wybrać to, jak chcecie i powinniście zareagować. Kontrola myśli jest podstawą dla każdej osoby, która pragnie odmiany swojego życia. Bez chociażby odrobiny kontroli nad własnym umysłem, nie będziecie w stanie nie tylko zapanować nad nawykowym myśleniem, ale również przeprowadzić prawidłowo jakiejkolwiek techniki, przez co nie będzie mogła Wam ona dać oczekiwanych rezultatów. Kontrolując swój umysł, potraficie zrozumieć, że negatywne myśli, które do Was napływają nie są z Wami tożsame i nie musicie ich wcale podejmować ani rozważać, w zamian możecie je po prostu zignorować lub zastąpić pozytywnymi, budującymi myślami, które są zgodne z Waszymi pragnieniami. Podobnie, gdy zaczynają Was atakować negatywne emocje, takie jak złość, nienawiść, dzięki kontroli umysłu nie tylko możecie je szybciej zauważyć, ale dodatkowo rozumiecie, że wcale nie musicie się im poddawać i w każdej chwili możecie skierować swoją uwagę na piękne, wzniosłe uczucia, zamiast pozwolić się zawładnąć tym niszczącym i negatywnym. Bez umiejętności kontroli umysłu, nie możecie zapanować nad własnym nastrojem, przez co często błędnie Was się wydaje, że jesteście jego ofiarami i nie możecie nic z tym zrobić.


W mojej książce Formuła Quantum – Moc Pustki Umysłu dokładnie oraz wyczerpująco wyjaśniam na czym polega nawykowe myślenie oraz dlaczego tak ważne jest, aby nad nim zapanować, przejmując kontrolę nad swoim umysłem, a w efekcie również i nad swoim życiem. Każda osoba, która pragnie spełnienia swoich intencji, musi najpierw przełamać swoje nawykowe myślenie. Książkę możecie zamówić tutaj na stronie lub przez allegro. Jest także dostępna w empiku i niektórych księgarniach internetowych. W celu opanowaniu umysłu, możecie również zakupić jeden z moich kursów online – Siedmiodniowy Kurs Oczyszczania Umysłu, który pomoże Wam oczyścić się z blokad oraz zapanować nad własnym umysłem, ucząc Was m. in. Kontroli myśli.


Film z odpowiedziami na te pytania znajdziecie również na moim kanale YouTube.

7198 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page