top of page
Szukaj

Dlaczego po medytacjach i treningach niektóre osoby dopada złość i irytacja?

Zaktualizowano: 27 paź 2021


PYTANIE NR 8

Dlaczego po medytacjach i treningach niektóre osoby dopada złość i irytacja?


Zaczniemy od tego, że musicie wiedzieć, że jest bardzo wiele przyczyn oraz powodów takiej reakcji na wykonywane przez Was treningi i medytacje. U każdej osób mogą być one spowodowane czymś innym, jednak często mają wspólne podłoże, które zaraz dokładnie omówię.

Przede wszystkim reagujecie w ten sposób na ćwiczenia, kiedy się do nich zmuszacie i robicie je

wbrew temu na co naprawdę macie w tym momencie ochotę. Tak naprawdę nie chce Wam się ich

wykonywać, ale pragniecie zmian, dlatego zmuszacie się do nich, a ponieważ jest to coś zupełnie

odmiennego, od tego, co robiliście do tej pory, jest to dla Was nienaturalne. W takim wypadku nie

należy się przejmować ani się poddawać, zaprzestając praktyki. Zamiast tego sumiennie i systematycznie praktykujcie, wpajając podświadomości nowy program, a wtedy opór, którego w

takiej formie doświadczacie, zostanie przełamany. Z czasem przeprowadzane przez Was techniki,

będą dla Was coraz bardziej naturalne, a odczuwane przez Was emocje zaczną się zmieniać. Kiedy

czujecie silną złość i opór, warto rozpocząć swoją praktykę od przeprowadzenia Detoksu, który

znajdziecie na moim kanale YouTube, pod tytułem: DETOKS - POZBĄDŹ SIĘ ZŁEJ ENERGII.

Drugim powodem, przez który po wykonaniu medytacji, treningów czy innych ćwiczeń, czujecie

złość, jest to, że nie dostrzegacie oczekiwanych efektów tej praktyki w swoim otoczeniu. Widzicie, że nic się nie zmienia, znów dostaliście pełno niechcianych rachunków i zostaliście zalani złym i

nieprzyjemnymi wiadomościami od różnych osób. Czujecie więc złość i wątpliwości, czy to, co

robicie, ma jakikolwiek sens. Często powodem tego stanu rzeczy jest to, że od początku nie

oddajecie się swojej praktyce, a skupiacie się jedynie na rezultatach, nieustannie o nich rozmyślając i wciąż zastanawiając się, kiedy wreszcie nadejdą, a jeśli ich nie widzicie, przestajecie dostrzegać sens w swoich ćwiczeniach. Niestety im więcej myślicie o tym, kiedy i jak Wasze pragnienia się spełnią, tym mniej możecie czerpać z ćwiczeń, a dodatkowo odczuwacie również silne chciejstwo, które jest informacją dla Waszej podświadomości o tym, że doświadczacie braku. Jeśli czujecie, że postępujecie w taki sposób, polecam Wam obejrzeć moje filmy na moim kanale YouTube, w których tłumaczę w jaki sposób działa podświadomość. Jeśli zrozumieć lub przypomnicie sobie zasady, zgodnie z którymi działa podświadomość, będzie Wam prościej skupić się na praktyce, czerpiąc z niej jak najwięcej korzyści.

Trzecim równie częstym powodem, przez który czujecie takie, a nie inne emocje po przeprowadzeniu różnych technik jest to, że uważacie, iż każdej innej osobie może się to udać, tylko nie Wam. Widzicie, że inni osiągają rezultaty swoich praktyk, wciąż jednak nie dostrzegając ich u siebie. Zakładacie przez to, że Wy tego nie potraficie, a Wasz przypadek jest beznadziejny i że tylko tracicie swój czas, ponieważ Wam nie może się udać. Często równocześnie zazdrościcie tym, którzy doświadczają upragnionych manifestacji, czując przy tym jeszcze większą złość i niesprawiedliwość, działając przez to niestety na swoją niekorzyść, ponieważ zazdrość jest zawsze dla podświadomości informacją o braku. Jeśli ten problem Was dotyczy, musicie zrozumieć, że nie ma osoby, która jest skazana na porażkę, a więc i dla Was spełnienie marzeń jest możliwe. Konieczne jest tylko, aby pamiętać zasady zgodnie, z którymi działa Wasz świadomy i podświadomy umysł. Wszystkie te zasady są uniwersalne i niezmienne, nie istnieją od nich wyjątki oraz nie można ich oszukać. Dlatego, jeśli będziecie praktykować systematycznie i z zaangażowaniem, doświadczyć upragnionych efektów. Pamiętajcie również, że czas, w którym następują manifestacje nie jest jednakowy dla wszystkich osób, ponieważ ludzie posiadają różne przekonania i blokady, dlatego jedni mają do przepracowania więcej, a inni mniej na danym polu. Dodatkowo jedni są bardziej zaangażowani w ćwiczenia, a inni ciut mniej. Oprócz tego są osoby, które od samego początku mają silną wiarę, dzięki której w ich przypadku efekty następują bardzo szybko. Nie przypisujecie jednak temu żadnego znaczenia, ponieważ najważniejsze jest to, aby nie porównywać się do nich, a znać swój cel i być go pewnym, nie zaprzeczając swoim pragnieniom i nie poddając się wątpliwościom. Bądźcie pewni swego i praktykujecie, a wtedy i Wy będziecie musieli doświadczyć upragnionych manifestacji. A kiedy dopadają Was wątpliwości, starajcie się sobie tłumaczyć, że to, co robicie ma sens, a Wy coraz bardziej zbliżacie się do spełnienia swoich pragnień. Takie tłumaczenie pomoże Wam zmienić kierunek swojej uwagi. Polecam Wam również często oglądać mój film na kanale YouTube, pod tytułem: Quantum – od intencji do manifestacji, w którym dokładnie tłumaczę, w jaki sposób przebiega cały proces i dlaczego każde Wasze marzenie może się spełnić, jeśli tylko spełnicie warunki, o których mówię w tym filmie. Oglądając go z uwagą rozwiejcie swoje wątpliwości, rozumiejąc, że Wasza praktyka ma sens i prowadzi Was do określonego celu, którym jest piękne i spełnione życie. Polecam Wam również obejrzeć mój film, pod tytułem: Kreacja Intencji, który również dużo tłumaczy.


Film z odpowiedziami na te pytania znajdziecie również na moim kanale YouTube.

7236 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page