top of page
Szukaj

Jak długo należy trenować lub medytować, aby przyciągnąć pieniądze?

Zaktualizowano: 27 paź 2021
PYTANIE NR 9 Jak długo należy trenować lub medytować, aby przyciągnąć pieniądze?


Czas, który jest potrzebny na to, aby upragnione pieniądze zamanifestowały się w Waszym doświadczeniu, nie jest dla wszystkich jednakowy. Każdy z Was jest na innym etapie rozwoju, dlatego niektórzy zobaczą efekty po jednym dniu, a inni po tygodniu, a jeszcze inni po paru tygodniach, czy nawet miesiącach. Ma to miejsce, ponieważ posiadacie różne programy dotyczące pieniędzy. Te osoby, które w dzieciństwie doświadczyły bardzo złej sytuacji finansowej lub posiadają negatywne przekonania na temat pieniędzy, postrzegają posiadanie ich w dużych ilościach jako coś złego czy nieuczciwego, mają więc silne blokady na tym polu, które najpierw trzeba pokonać. Takie osoby często posiadają także silne przekonanie o tym, że na pieniądze trzeba ciężko pracować, a ich zdobycie przychodzi niezwykle trudno. W takich przypadkach proces zmiany myślenia i wpojenie pozytywnego, budującego programu zajmuje zazwyczaj więcej czasu. Dlatego u takich osób efekty mogą przyjść później niż u tych, których przekonania i programy dotyczące pieniędzy nie są aż tak bardzo negatywne. Pamiętajcie jednak, że nie jest to regułą, ponieważ czasem zdarza się tak, że blokada, niezależnie od tego, na jakim polu występuje, może zostać przełamana w jednej sekundzie. Dzieje się tak m. in. pod wpływem silnych, pozytywnych, wzniosłych emocji lub niezachwianej wiary.


Kolejnym ważnym czynnikiem, który decyduje o tym, po jakim czasie zobaczycie efekty swojej pracy, jest Wasze zaangażowanie. Osoby, które są naprawdę zaangażowane w cały proces i wykonują medytacje lub treningi systematycznie, starając się skupić na nich całą swoją uwagę, kasując myśli, które napływają, starając się w zamian odczuć w sercu pozytywne uczucia, tak jak miłość, wdzięczność czy szczęście, doświadczą manifestacji szybciej od osób, które nie zachowują

systematyczności w swoich treningach i nie poświęcają im należytej uwagi. Pamiętajcie również, że ważne jest, aby nie zaprzeczać sobie w ciągu dnia, podejmując negatywne, pełne lęku myśli dotyczące Waszej sytuacji finansowej, ponieważ w takim wypadku czas, w którym zobaczycie efekty, zostanie bardzo wydłużony, a czasem może nawet nie nastąpić.


Natomiast, jeśli ktoś przeprowadza medytację nieprawidłowo, błądząc podczas niej myślami i nie skupiając się na słowach, które wypowiada osoba prowadząca i nawet nie próbuje wzbudzić w sobie jakichkolwiek pozytywnych uczuć, jedynie ją odhaczając, traci tylko swój czas, ponieważ medytacja przeprowadzona w taki sposób nie da żadnych rezultatów. Dlatego niezależnie od tego, czy przeprowadzacie medytację na finanse, zdrowie, czy miłość, aby zobaczyć upragnione manifestacje, konieczne jest Wasze zaangażowanie. Kiedy je wykonujecie, musicie im poświęcić całą Waszą uwagę, chłonąc każde wypowiadane słowo i starając się odczuć w swoim sercu piękne, pozytywne uczucia, takie jak miłość, radość, wdzięczność czy szczęście. I tak jak mówiłam wcześniej, ważne jest, abyście pilnowali swoich myśli w ciągu dnia, aby nie zaprzeczały one nieustannie Waszym pragnieniom, ponieważ wtedy bardzo osłabiacie działanie medytacji, chociaż wykonaliście ją prawidłowo. Często Wam powtarzam, że musicie pamiętać o tym, że kreujecie przez cały czas, bez przerwy i chociaż dzięki kreacji intencji, medytacji czy innym technikom, formujecie i powołujecie do życia swoje pragnienia o wiele szybciej, to jeśli będziecie im nieustannie zaprzeczać w ciągu dnia, pielęgnując myśli pełne lęku, wątpliwości czy chciejstwa, które są zawsze informacją dla Waszej podświadomości o braku, nie będziecie mogli doświadczyć oczekiwanych rezultatów. Więcej informacji na ten temat znajdzie na moim kanale YouTube, w filmach pod tytułem: QUANTUM – Od intencji do manifestacji oraz Kreacja Intencji.

Film z odpowiedziami na te pytania, znajdziecie również na moim kanale YouTube.

7177 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page