top of page
Szukaj

Jak oraz kiedy formułować intencję podczas stosowania Kodu Uzdrawiania?PYTANIE NR 4


Jak oraz kiedy formułować intencję podczas stosowania Kodu Uzdrawiania?Na początku postarajcie się zrozumieć, że nieważne jest, czy ktoś, stosując Kod Uzdrawiania, potrafi uwierzyć w poprawę swojego stanu zdrowia lub sytuacji czy nie, ponieważ technika ta polega na ukierunkowaniu energii na cztery centra uzdrawiania i to właśnie ta energia wykonuje całą pracę, bez względu na wiarę osoby, która korzysta z tej techniki. Jedyne, co musicie zrobić, aby osiągnąć skuteczność w tej metodzie, to zastosowanie Kodu w prawidłowy sposób. Myślę, że jest to wspaniała informacja, zwłaszcza dla tych osób, które nie są w stanie obudzić w sobie ani odrobiny wiary w poprawę swojej sytuacji, ale jednocześnie są gotowe i zdecydowane na systematyczną i solidną praktykę. Metodę Kodu Uzdrawiania tłumaczę dokładnie na moim kanale w filmie pod tytułem: Kod Uzdrawiania Alexander Loyd.

Na moim kanale możecie znaleźć zarówno praktykę oryginalnego Kodu Uzdrawiania, jak i jego zmodyfikowane i równie skuteczne wersje, stworzone przeze mnie. W przypadku korzystania z oryginalnej wersji Kodu autor podaje modlitwę, którą zaleca odmówić przed zastosowaniem Kodu. Jeśli zamierzacie z niej skorzystać, to właśnie w trakcie tej modlitwy należy wypowiedzieć intencję. Modlitwa brzmi następująco: „Modlę się o to, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe oraz wszystkie problemy fizyczne związane z (i w tym miejscu wypowiadacie swoją intencję) zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie światłem, życiem i miłością Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrawiania wzrosła stukrotnie lub więcej”. Chcę jednak zwrócić Wam uwagę, że korzystanie z tej modlitwy nie jest konieczne, nawet jeśli decydujecie się na praktykę oryginalnej wersji Kodu. Jest tak, ponieważ to odpowiednie ukierunkowanie energii Was uzdrawia, niezależnie od tego, czy wierzycie w Siłę Wyższą, czy też nie. Dlatego w moim filmie, w którym możecie skorzystać z oryginalnej wersji Kodu, nie mówię tej modlitwy, ponieważ często zdarza się tak, że wiele osób nie chce z niej korzystać. Jeśli jednak Wy pragniecie to zrobić, możecie ją odmówić przed rozpoczęciem praktyki. Jeśli natomiast chcecie skorzystać z tej wersji Kodu, ale bez odmawiania podanej przez autora modlitwy, również możecie to zrobić. Wówczas, podobnie jak i wtedy, gdy stosujecie moje zmodyfikowane wersje Kodu Uzdrawiania, należy wypowiedzieć intencję przed rozpoczęciem praktyki lub powtarzać ją sobie w myślach w trakcie wykonywania pozycji. Niezależnie od tego, w którym momencie to zrobicie, ona i tak zadziała. Natomiast jeśli nie macie żadnej intencji, Kod Uzdrawiania i tak będzie skuteczny, tylko w takim wypadku energia zacznie uzdrawiać te miejsca lub te sytuacje, które Wasz organizm oraz Wasze źródło istnienia, czyli Wasze wyższe „Ja” uzna za najpilniejsze.

Wszystkie filmy zarówno z oryginalną praktyką Kodu Uzdrawiania, jak i tą zmodyfikowaną przeze mnie znajdziecie na moim kanale, wybierając playlistę: Metody uzdrawiania.


Na koniec chciałam Was poinformować, że tutaj, na stronie ruszyły już zapisy na nowe kursy online, które możecie zakupić. Do wyboru jest Trzydziestodniowy Kurs Dyscypliny Umysłu, Siedmiodniowy Kurs Oczyszczania Umysłu oraz Weekendowy Kurs Quantum Power.

9809 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page