top of page
Szukaj

SEKWENCJA ZMIAN Q&ASEKWENCJA ZMIAN

Q&A
W ramach środowych filmów, na których odpowiadam na zadawane mi przez Was drogą mailową pytania, powstał ten blog. Znajdziecie na nim zbiór pytań i odpowiedzi, które będą dodawane po filmach Sekwencji Zmian Q&A. Wiem, że do niektórych z Was bardziej przemawia forma pisemna, ponieważ można do niej powrócić i spokojnie się z nią zapoznać w swoim tempie.

Pamiętajcie, że nie ma złych albo nieodpowiednich pytań – możecie zapytać o wszystko, co Was dręczy, zastanawia, czego nie rozumiecie i o to, co jest dla Was jeszcze nie całkiem jasne. To normalne, że każdy z Was posiada różny zakres i rodzaj wiedzy, ponieważ wszyscy jesteśmy na innym etapie swojego rozwoju duchowego i dlatego to, co dla jednych może być jasne i proste, dla innych może się jawić jako nieodkryty ląd i trudna do odgadnięcia zagadka. Ja jestem tutaj po to, żeby Wam pomóc, a nie po to, żeby Was oceniać. Każde pytanie jest tak samo ważne, dlatego, jeżeli coś Was męczy, nurtuje czy zastanawia, nie wahajcie się napisać do mnie, a ja postaram się udzielić Wam jasnej i konkretnej odpowiedzi.

Wszystkie pytania kierujcie na mój adres e – mail: sekwencjazmian@gmail.com, a ja postaram się o to, aby każdy z Was otrzymał swoją odpowiedź, która jednocześnie będzie mogła przysłużyć się innym osobom.

Natomiast wszystkich chętnych zapraszam do czytania.


24 069 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page