top of page
Szukaj

Zasypianie podczas medytacji. Negatywne wibracje, a nasza rzeczywistość.

Zaktualizowano: 31 mar 2021

PYTANIE NR 1

Czy gdy zasnę podczas medytacji, będzie ona równie skuteczna i spełni swoją funkcję?

Na początku musicie zrozumieć różnicę pomiędzy medytacjami relaksującymi, odprężającymi i do snu, a tymi, które wymagają od Was zupełnie innego rodzaju zaangażowania.

W przypadku medytacji, których celem jest relaksacja, musicie się jedynie rozluźnić i poddać prowadzącemu Was głosowi. Nie musicie wówczas skupiać swojej uwagi. Najważniejsze jest jednak to, abyście pozwolili sobie na odprężenie i relaks. W przypadku gdy chodzi o medytacje prowadzone, które mają na celu konkretne manifestacje, czy to na bogactwo, czy na zdrowie, podobnie jak i wszystkie te, których zadaniem jest przeprogramowanie Waszej podświadomości lub wprowadzenie Was w konkretny stan, te medytacje wymagają już 100% Waszego zaangażowania i włożonej przez Was uwagi. Jeżeli pragniecie doświadczyć oczekiwanych przez Was rezultatów, nie możecie pozwolić sobie na chociażby chwilowe rozkojarzenie podczas ich wykonywania. Przeprowadzając medytację, a jednocześnie oddając się myślom związanym z Waszymi problemami, obowiązkami lub czymkolwiek innym, tracicie tylko swój czas. Nie możecie również podczas nich zasypiać. Stosując te medytacje, musicie chłonąć każde usłyszane przez Was słowo, wzbudzając w sobie jednocześnie pozytywne, wzniosłe emocje. Konieczne jest, abyście naprawdę czuli przekaz, którego właśnie słuchacie. Podczas trwania całej medytacji niezbędne jest utrzymywanie przez Was uczuć takich jak radość, szczęście, miłość czy wdzięczność. Jeżeli chcecie być zdrowi i wybieracie medytację zdrowia w celu poprawy Waszego stanu, musicie nastawić się właśnie na to zdrowie i skupić na nim swoją całą uwagę. Nie możecie myśleć wówczas o swoich chorobach, dolegliwościach oraz czasie, w którym wyzdrowiejecie. W zamian musicie przez ten krótki czas naprawdę poczuć, że właśnie teraz zdrowiejecie, angażując się w ten proces, zamiast mu zaprzeczać. Nie należy również zapominać o dyscyplinie swoich myśli w ciągu dnia. Nawet jeśli wykonacie medytację prawidłowo, zgodnie z powyższymi wskazówkami, a jednocześnie w ciągu dnia będziecie poddawać się sprzecznym z nią myślom, które będą przepełnione lękiem i obawą, skupiając się na tym, czego Wam brakuje – zneutralizujecie wykonaną przez Was medytację. Nie będzie ona mogła wtedy odpowiednio zadziałać, ponieważ pomimo tego, że podczas jej stosowania włożyliście w nią piękne, pozytywne emocje, to w ciągu wielu pozostałych godzin w tym dniu, odczuwaliście obawę i lęk, koncentrując się na niesatysfakcjonującej Was sytuacji.

Pamiętajcie, że przyciągacie nieustannie przez cały dzień. To jest proces, który nigdy się nie zatrzymuje. Dzięki medytacjom bardzo przyspieszacie manifestację, jednak, jeśli będziecie im nieustannie zaprzeczać przez większość dnia, nie przyniosą Wam one oczekiwanych rezultatów.


PYTANIE NR 2

Dlaczego tak ważne jest to, aby się ochraniać przed niskimi, negatywnymi wibracjami, skoro to my sami tworzymy naszą rzeczywistość?

To prawda, że sami decydujemy o swoim życiu. Jednocześnie należy pamiętać, że żyjemy w społeczeństwie, w którym większość ludzi posiada negatywne programy i poddaje się myślom oraz uczuciom pełnym lęków, obaw i różnego rodzaju negatywności. Jeżeli sami nie jesteście świadomi i nie wybieracie swoich myśli, zostajecie zasypani myślami podejmowanymi przez większość ludzi. Środki masowego przekazu, jak i wielu Waszych znajomych nieustannie skupiają się na różnych ograniczeniach czy zagrożeniach. Sami zastanówcie się, jak często osoby z Waszego otoczenia dzielą się z Wami przyjemnymi spostrzeżeniami i opowieściami, a jak często po prostu narzekają na wszystko. Być może powiecie teraz, no dobrze, ale przecież ich myśli nie mogą na mnie wpłynąć. Owszem, myśli innych osób, które nie uznacie za słuszne i zgodne z prawdą oraz nie zostaną przez Was podjęte, nie mają na Was żadnego wpływu. Niestety, jeśli sami skrupulatnie nie wybieracie swoich myśli i nie dbacie o to, aby karmić swoją podświadomość jedynie pozytywnymi przekazami i uczuciami, stajecie się bardzo podatni na obawy innych ludzi. Jeżeli nie posiadacie solidnej podstawy, na której możecie się oprzeć, bardzo trudno Wam będzie zignorować negatywne myśli innych osób, a także zrozumieć, że naprawdę nie macie się czym martwić. Dodatkowo podobne przyciąga podobne. Każda myśl posiada własną częstotliwość. Automatycznie odbieracie te myśli, które wibrują na podobnej częstotliwości jak te, które wy podejmujecie. Dlatego, jeśli nie pracujecie nad tym, aby programować pozytywnie swoją podświadomość, jesteście po prostu otwarci na wszystkie myśli innych ludzi, które są zgodne z tymi, które zostały wgrane do Waszej podświadomości. Praktykując, naturalnie tworzycie tarczę, przez którą nie przejdą żadne myśli, poza tymi, które są zgodne z Waszymi pięknymi i pozytywnymi uczuciami. Oddając się praktyce z zaangażowaniem, ćwicząc codziennie, stajecie się całkowicie odporni na wszystkie negatywne sugestie płynące od innych osób, ponieważ jesteście wówczas w stanie miłości, radości i szczęścia, więc przyciągacie jedynie te wibracje, które są z nimi zgodne. Warto również w celu ochrony stosować Medytację Bańki Mydlanej, do której podam Wam link pod tym filmem. Osłania Was ona nawet wtedy, gdy jeszcze Wy nie potraficie całkowicie odciąć się od różnych obaw i lęków, podejmując czasem negatywne myśli. Dlatego, jeśli nie jesteście pewni, czy całkowicie zamknęliście się na niskie, niepożądane przez Was wibracje, bardzo dobrym rozwiązaniem jest systematyczne przeprowadzanie Medytacji Bańki Mydlanej, od której będą odbijać się wszystkie niepożądane przez Was, szkodliwe wibracje, a Wy zyskacie całkowitą ochronę. Zapewniam Was, że stosując z zaangażowaniem medytację bańki mydlanej rano i wieczorem, zapewniacie sobie bezpieczeństwo, tworząc nieprzeniknioną tarczę. Jesteście wówczas odporni na wszelkie niepożądane przez Was wibracje, które nie mogą jej przeniknąć.

Film z odpowiedziami na te pytania, znajdziecie również na moim kanale YouTube.8164 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page