top of page
Wandering Traveler

SPERSONALIZOWANE
TRENINGI OSOBISTE

      Masz już jasno sprecyzowane cele i wiele chęci do zmiany swojego życia, ale brakuje Ci odpowiedniego planu działania i wsparcia? W takim razie Spersonalizowany Trening Osobisty to właśnie to, czego potrzebujesz!

      Nie trać już więcej czasu na próby i błędy w swoim treningu. Stworzę dla Ciebie plan treningowy, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Będę Cię motywować i doradzać Ci na każdym etapie Twojej drogi do sukcesu.

     Nie musisz się już martwić o brak samozaparcia czy dyscypliny, ponieważ razem stworzymy atmosferę, która pozwoli Ci skupić się na treningu i osiąganiu swoich celów.

      Dzięki spersonalizowanemu treningowi osobistemu zyskasz nie tylko wiedzę, ale także wsparcie i motywację, aby osiągnąć swoje cele i spełnić swoje marzenia. Nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną już teraz i zacznij działać na rzecz swojego sukcesu!

     Trening Osobisty obejmuje również dwie konsultacje.  Nie używam komunikatorów takich jak Skype, WhatsApp, Messenger itp. Konsultacje są udzielane przez telefon. Osoby mieszkające poza granicami Polski, zamawiając trening, powinny być świadome tego, że do nich będzie należało wykonanie telefonu na mój polski numer.

TRENINGI OSOBISTE: O mnie
bottom of page