top of page

WYZWANIA
SEKWENCJI ZMIAN

♥ ♥ ♥ 

DOŁĄCZ DO NAS 

♥ ♥ ♥ 

     Wyzwania Sekwencji Zmian są wyzwaniami prowadzonymi przez Sekwencję Zmian, podczas których będziecie pracować m.in. nad zmianą negatywnego myślenia i przyciągnięciem do Waszego życia tego, czego pragniecie. Te wyzwania będą się od siebie różnić - zarówno metodami, które dla Was przygotowałam, jak i obszarem, nad którym będziecie podczas nich pracować. To, co łączy każde wyzwanie Sekwencji Zmian to udzielenie indywidualnego wsparcia wszystkim uczestnikom wyzwania. Oznacza to, że podczas trwania wyzwania będę Wam towarzyszyć i odpowiadać na Wasze pytania. Natomiast Waszym zadaniem będzie zaangażowanie się w praktykę, w pracę nad sobą, bez lenistwa i bez wymówek. Jeśli naprawdę zaangażujecie się w cały proces, wyzwanie, w którym weźmiecie udział, zapoczątkuje piękne zmiany w Waszym życiu. Wystarczy, że podczas jego trwania będziecie postępować zgodnie z podaną przeze mnie instrukcją, stosując się do moich zaleceń odnośnie danej praktyki. Natomiast, aby te zmiany utrzymać i zacząć prowadzić dokładnie takie życie, jakiego pragniecie doświadczać, nie możecie porzucić praktyki po zakończeniu danego wyzwania, w zamian pracując zgodnie z poznanymi na nim wskazówkami. Jeśli tak postąpicie, będziecie zaskoczeni, zauważając, że dzięki solidnej praktyce wykonywanej prawidłowo - to, co jeszcze chwilę wcześniej wydawało się dla Was nierealne i niemożliwe, stanie się Waszym udziałem.

 

OPIS NAJBLIŻSZEGO WYZWANIA SEKWENCJI ZMIAN:


     Podczas trwania tego wyzwania będziecie się uczyć programowania Waszej podświadomości w taki sposób, aby zacząć doświadczać w swoim życiu bogactwa, miłości oraz doskonałego zdrowia. Dowiecie się, co należy robić podczas dnia, aby podczas codziennych czynności programować swoją podświadomość dokładnie na to, czego pragniecie. A kiedy nauczycie się programowania swojej podświadomości zgodnie z Waszymi marzeniami, staną się one Waszym doświadczeniem. Aby opanować proces programowania podświadomości, przez 30 dni po zakończeniu wyzwania należy postępować zgodnie z tym, czego się na nim nauczyliście, dzień po dniu programując swoją podświadomość tak, jak tego chcecie.


DATA: 17.04.2023 R.
CZAS TRWANIA WYZWANIA: 14 DNI.
MIEJSCE: GRUPA ZAMKNIĘTA SEKWENCJI ZMIAN
KOSZT: DOWOLNA KWOTA

    Aby zapisać się na wyzwanie, należy kliknąć ,,ZAMÓW JUŻ DZIŚ”, wpłacić dowolną kwotę na podany nr konta, a następnie kliknąć ,,KONTAKT” i napisać wiadomość, podając w niej swój adres e-mail.

 

Bardzo ważna informacja:

      Wyzwania prowadzone przez Sekwencję Zmian odbywają się na zamkniętej Grupie na Facebooku, dlatego, aby wziąć udział w wyzwaniu niezbędne jest posiadanie konta na Facebooku. Każda osoba, która zapisze się na wyzwanie Sekwencji Zmian, do 5 dni roboczych dostanie wiadomość e-mail z zaproszeniem na zamkniętą Grupę na Facebooku, na której będzie odbywać się wyzwanie.

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page