top of page

WYZWANIA 
SEKWENCJI ZMIAN

♥ ♥ ♥ 

DOŁĄCZ DO NAS 

♥ ♥ ♥ 

        

STAN CUDÓW

WG SEKWENCJI ZMIAN

  

      Podczas trwania tego wyzwania dowiesz się, jak wejść w ,,stan cudów", w którym Twoje marzenia, pragnienia spełniają się naturalnie, a Ty jesteś całkowicie wolny od problemów, trudności i ograniczeń. 

 

      ,,Stan cudów" jest stanem koherencji serca, o którym od niepamiętnych czasów nauczali wielcy mistycy. Obecnie stan koherencji serca jest również badany przez naukowców, którzy potwierdzają to, co od tak dawna wiedziały już osoby uduchowione. Na tym Wyzwaniu poznasz zarówno teorię, jak i praktykę, uświadamiając sobie, co należy robić, aby nauczyć się przebywać w tym stanie i uczynić go swoim naturalnym stanem, w efekcie tworząc życie pełne ,,cudów". 

 

      Jeśli chcesz, aby w Twoim życiu zagościło szczęście i głęboki spokój, a Twoje marzenia zaczęły się spełniać jedno po drugim - nie możesz przegapić tej okazji. Dołącz do tego Wyzwania i dowiedz się, jak otworzyć swoje serce na wszystko, co najpiękniejsze.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego wyzwania: 

Temat Wyzwania:  

 

STAN CUDÓW

WG SEKWENCJI ZMIAN

Data rozpoczęcia: 07.05.2024 r. 
Czas trwania: 7 dni. 

Cena wyzwania: Dowolna kwota

Miejsce: Grupa zamknięta Sekwencji Zmian na Facebooku

Bardzo ważna informacja:

        Aby wziąć udział w tym szkoleniu, niezbędne jest posiadanie konta na Facebooku. Każda osoba, która zapisze się na ten projekt, dostanie wiadomość e-mail z zaproszeniem na zamkniętą Grupę na Facebooku, na której będzie się ono odbywać.  

  

     Po opłaceniu szkolenia należy skorzystać z zakładki kontakt i wysłać do nas wiadomość, podając w niej swoje imię i nazwisko, nick z FB oraz adres e-mail, na który ma zostać przesłane zaproszenie. 

UWAGA !!! 

Aby zamówić Wyzwanie lub Szkolenie należy kliknąć ,,ZAMÓW JUŻ DZIŚ”. Następnie należy postępować zgodnie z informacjami na następnej stronie. 

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page