top of page

WYZWANIA
SEKWENCJI ZMIAN

♥ ♥ ♥ 

DOŁĄCZ DO NAS 

♥ ♥ ♥ 

      Podczas tego Wyzwania będziesz się uczyć, jak korzystać z nieograniczonej mocy w Tobie oraz jak odnieść sukces w kreacji intencji bogactwa. Każdy człowiek ma w sobie moc, dzięki której może całkowicie odmienić swoje życie, zacząć przenosić góry, spełniając swoje najpiękniejsze marzenia. Jednak, aby tak się stało, należy zacząć z tej mocy korzystać świadomie. Niestety większość osób nie ma pojęcia o jej istnieniu i z tego powodu prawie wcale nie wykorzystuje jej potencjału lub robi to bardzo rzadko i w niewielkim stopniu. Na tym Wyzwaniu otrzymasz wiedzę oraz praktykę mentalną, które pomogą Ci zrozumieć, że kryje się w Tobie nieskończona potęga oraz pomogą Ci się na nią otworzyć, zacząć z niej świadomie korzystać.  Dodatkowo podczas tego Wyzwania będziesz się również uczyć, jak przeprowadzić prawidłową kreację intencji bogactwa. To Wyzwanie zostało podzielone na kilka etapów - każdy z nich jest tak samo ważny i należy się w niego zaangażować. Tylko od Twojego zaangażowania i dyscypliny będzie zależało to, czy wykorzystasz w pełni potencjał, który płynie z tego Wyzwania.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego wyzwania:

 

WYZWANIE :

Temat Wyzwania: 

Obudź w sobie moc i otwórz się na bogactwo.

Data rozpoczęcia: 17.10.2023 r.

Zapisy przyjmujemy do 16.10.2023 r. włącznie.
Czas trwania: 14 dni.

Miejsce: Grupa zamknięta Sekwencji Zmian na Facebooku.

Bardzo ważna informacja:

      Wyzwania prowadzone przez Sekwencję Zmian odbywają się na zamkniętej Grupie na Facebooku, dlatego, aby wziąć udział w wyzwaniu niezbędne jest posiadanie konta na Facebooku. Każda osoba, która zapisze się na wyzwanie Sekwencji Zmian, do 10.10.2023 r. dostanie wiadomość e-mail z zaproszeniem na zamkniętą Grupę na Facebooku, na której będzie odbywać się wyzwanie.

Po opłaceniu wyzwania należy skorzystać z zakładki kontakt i wysłać do nas wiadomość, podając w niej swoje imię i nazwisko, nick z FB oraz adres e-mail, na który ma zostać przesłane zaproszenie.

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page