top of page
O MNIE.png

30 DNIOWY KURS

DYSCYPLINY UMYSŁU

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzania całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi trzydzieści dni. Dostęp do niego otrzymasz na trzydzieści sześć dni, zyskując tym samym sześć dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas pierwszych dziesięciu dni tego kursu, zajmą Ci łącznie około 15-30 minut dziennie, w zależności od dnia. Następnie w kolejnych dniach czas ten będzie się stopniowo wydłużać i z czasem Twoja praktyka będzie trwać około 60 minut dziennie. 

      Ten kurs pomoże Ci w opanowaniu umysłu, a w konsekwencji umożliwi Ci zapanowanie nad własnym życiem. Zaczniesz kreować rzeczywistość, która będzie zgodna, z Twoimi pragnieniami. Zostaniesz profesjonalnie przeprowadzony przez trzydzieści dni treningów, które pomogą Ci w wykształceniu w sobie nawyku ćwiczeń oraz wyrobieniu dyscypliny, które są niezbędne w kreowaniu wymarzonej przez Ciebie rzeczywistości. Jednocześnie przekonasz się, że jest to bardzo przyjemny proces, który zamieni się we wspaniałą podróż, której efekty prawdopodobnie Cię zadziwią. Zobaczysz, jak proste może być Twoje życie, jeśli tylko ujarzmisz swój umysł, zaprzestając oddawania mu władzy nad sobą.
      Tak, jak podałam wcześniej, kurs ten będzie trwał trzydzieści dni, ale dostęp do niego będziesz miał przez trzydzieści sześć dni. Umożliwi Ci to sześć dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia go. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu. Każdego dnia będziesz przerabiał nowy materiał. Czas, który powinieneś sobie na to zarezerwować, będzie wynosił od pół do półtorej godziny, w zależności od konkretnego dnia. Hasło zostanie Ci podane dzień przed rozpoczęciem kursu, abyś mógł obejrzeć lekcję instruktażową, która będzie zawierała wskazówki dotyczące przebiegu lekcji.

    

Naciśnij w przycisk logowania który znajduje się poniżej, pozwoli on przejść Ci do strony z kursem, do której otrzymasz dostęp po spełnieniu warunków zakupu kursu .   

Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

 

 

 

 

 

 

Kurs rozpoczęty
Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 04.04.2023
Promocyjna Cena Kursu: 400 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page