top of page
O MNIE.png

30 DNIOWY KURS

DYSCYPLINY UMYSŁU

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzania całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.
5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi trzydzieści dni. Dostęp do niego otrzymasz na trzydzieści sześć dni, zyskując tym samym sześć dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas pierwszych dziesięciu dni tego kursu, zajmą Ci łącznie około 15-30 minut dziennie, w zależności od dnia. Następnie w kolejnych dniach czas ten będzie się stopniowo wydłużać i z czasem Twoja praktyka będzie trwać około 60 minut dziennie.

 

     Jeśli marzysz o pełni życia, a jednocześnie nie wiesz, jak zapanować nad swoim umysłem, ten kurs jest dla Ciebie. Opanowanie umysłu to klucz do spełnienia marzeń i kreowania rzeczywistości, która jest zgodna z Twoimi pragnieniami. W ciągu trzydziestu dni tego kursu zostaniesz przeprowadzony przez treningi, które pomogą Ci wykształcić nawyk codziennej praktyki oraz wyrobić dyscyplinę, która jest niezbędna w kreowaniu wymarzonej przez Ciebie rzeczywistości. Nie tylko odkryjesz w sobie siłę, ale również przekonasz się, że proces ten może być przyjemny, a nawet niesamowicie ekscytujący. 

     30-dniowy Kurs Dyscypliny Umysłu trwa trzydzieści dni, ale będziesz mieć dostęp do niego przez dodatkowe sześć dni, abyś miał czas na nadrobienie zaległości lub powtórzenie materiału. Staraj się jednak zachować ciągłość kursu, ponieważ każdego dnia będziesz przerabiał nowy materiał. Czas, który powinieneś zarezerwować na naukę, to od pół do półtorej godziny dziennie, w zależności od konkretnego dnia. Wyzwanie jest trudne, ale zdecydowanie warto je podjąć, ponieważ po ukończeniu kursu, będziesz w stanie zapanować nad swoim życiem, zaczynając przyciągać do niego to, czego naprawdę pragniesz. Zainwestuj w siebie i w swoją przyszłość już dziś, ponieważ nie ma lepszego momentu niż teraz, aby zacząć zmieniać swoje życie!

 

     Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. 

Kurs rozpoczęty
Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 07.05.2024
Cena Promocyjna Kursu: 350  PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page