top of page
O MNIE.png

O MNIE

     Witam serdecznie na mojej stronie :). Jestem Aleksandra i specjalizuję się w pozytywnych zmianach w życiu. Jestem autorką książek o tematyce poświęconej samorealizacji i umiejętności kreowania własnego życia. Prowadzę również kursy i warsztaty, które dobieram w taki sposób, aby przynosiły konkretne efekty. Korzystam zarówno z autorskich technik, jak i z metod znanych autorów, które okazały się skuteczne i z pewnością pomogą Wam osiągnąć swój cel. Swoją wiedzę i doświadczenie przekładam na książki oraz kursy i warsztaty, które są idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.

     Moje kursy i medytacje powstały dzięki wieloletniej pracy nad samodoskonaleniem umysłu i duszy. Dzięki nim każdy niezależnie od poziomu rozwoju może osiągnąć zamierzone cele. Wszystkie kursy składają się z połączonych technik, które dają ekscytujące i niesamowite efekty. Dzięki nim nauczycie się samokontroli, kontroli umysłu, zmiany nawyków, prawidłowej medytacji, przyciągania pragnień oraz sukcesu w osiąganiu celów.

     Wyzwanie, jakie Wam proponuję, wymaga solidnej pracy nad sobą, ale gwarantuję, że efekty Was zaskoczą. Praca nad sobą może być trudna, ale zdecydowanie jest warta poświęcenia czasu i wysiłku. Dlatego zachęcam Was, abyście podjęli to wyzwanie i skorzystali z moich kursów oraz innych narzędzi do pracy nad sobą, które udostępniam.

     Jeśli naprawdę pragniecie zmian, ale brakuje Wam motywacji, polecam skorzystać z metody kalejdoskopu oraz medytacji podprogowych, które są również znane pod angielską nazwą, jako subliminal. To minimalny wysiłek, ale z pewnością pozwoli Wam ruszyć z miejsca.

     Zapraszam Was również na mój kanał YouTube - Sekwencja Zmian. Udostępniam tam mnóstwo skutecznych technik oraz metod, dzieląc się swoją wiedzą całkowicie za darmo.

     Wspólna podróż, którą oferuję, zmieni Wasze życie na zawsze. Jeśli jesteście gotowi na zmiany, to serdecznie Was zapraszam!

RAZEM TWORZYMY 

"SEKWENCJĘ ZMIAN"

5.JPG

ANNA

WSPÓŁAUTORKA KSIĄŻEK

olka.jpg

ALEKSANDRA

AUTORKA I PROWADZĄCA

21414941_1719937301350704_8274021192541123506_o.jpg

DAMIAN

GRAFIK

O MNIE: O mnie
bottom of page