top of page
O MNIE.png

O MNIE

     Witam serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Aleksandra. Jestem autorką książek o tematyce poświęconej samorealizacji i umiejętności kreowania własnego życia. Prowadzę kursy i warsztaty, które dobieram w taki sposób, aby przynosiły konkretne efekty. Korzystam zarówno z autorskich technik, jak i z metod znanych autorów, które okazały się skuteczne.
     Kursy i medytacje, które Wam oferuję, powstały w wyniku moich wieloletnich doświadczeń i pracy nad samodoskonaleniem umysłu i duszy. Dzięki temu mogłam stworzyć tak skuteczne narzędzia, z których może skorzystać każdy, niezależnie od tego na jakim poziomie rozwoju duchowego się obecnie znajduje. Pomogą one każdej osobie, która przeprowadzi je z zaangażowaniem, zgodnie z przedstawioną przeze mnie instrukcją.

      Wszystkie moje kursy obejmują połączone techniki, które spięte w jedną całość dają niesamowite, ekscytujące rezultaty odmieniając Wasze życie na zawsze. Kursy te uczą samokontroli, kontroli umysłu, zmiany nawyków, prawidłowej medytacji, przyciągania pragnień, sukcesu w osiąganiu celu. Podejmując wyzwanie, musicie być nastawieni na solidną pracę nad sobą, bez lenistwa, bez wymówek. Jeśli naprawdę zaangażujecie się w cały proces, szybko zauważycie, że praca ta nie jest wcale nieprzyjemna, a wręcz przeciwnie niesie za sobą ogromną satysfakcję i radość. Natomiast jeśli nie macie ochoty zaangażować się, nie powinniście zamawiać kursu ani treningu osobistego, bo będzie to wówczas jedynie strata Waszych pieniędzy, ponieważ ja nie proponuję magii, która bez Waszego udziału automatycznie za Was zmieni Wasze życie, lecz udostępniam Wam potężne narzędzia, z których musicie skorzystać, aby mogły one przynieść upragnione przez Was rezultaty. Zapewniam, że jeśli to zrobicie, będziecie zaskoczeni, zauważając, że dzięki pracy z nimi to, co jeszcze chwilę wcześniej wydawało się dla Was nierealne i niemożliwe, stanie się Waszym udziałem. Tym, którzy bardzo pragną zmian, ale nie potrafią znaleźć w sobie siły na to, aby zacząć pracę nad sobą, polecam skorzystać z metody kalejdoskopu oraz medytacji podprogowych, w które również trzeba się zaangażować, ale jest to wówczas już minimalny wysiłek.
     Wszystkich zainteresowanych i gotowych naprawdę się zaangażować, serdecznie zapraszam do wspólnej podróży, która odmieni Wasz los na zawsze.
     Zapraszam również na mój kanał
YouTube – Sekwencja Zmian, na którym udostępniam mnóstwo skutecznych i sprawdzonych technik oraz metod, a także dzielę się swoją wiedzą zupełnie za darmo.
    

RAZEM TWORZYMY 

"SEKWENCJĘ ZMIAN"

5.JPG

ANNA

WSPÓŁAUTORKA KSIĄŻEK

olka.jpg

ALEKSANDRA

AUTORKA I PROWADZĄCA

21414941_1719937301350704_8274021192541123506_o.jpg

DAMIAN

GRAFIK

O MNIE: O mnie
bottom of page