top of page
O MNIE.png

SPERSONALIZOWANE
NAGRANIE HIPNOTYCZNE

Zalety spersonalizowanego nagrania hipnotycznego:

1. Nagranie zostanie opracowane zgodnie z Twoimi potrzebami.

2. Zalecany czas pracy z jednym nagraniem wynosi 21 dni. Jednocześnie już po trzech sesjach Twoja podświadomość zacznie działać zgodnie z podanymi w nagraniu wskazówkami. Przyjmuje się, że w większości przypadków 12 sesji powinno wystarczyć, jednak, jak wspomniałam wcześniej – zalecany przeze mnie czas pracy to 21 dni, podczas których odsłuchujesz nagranie codziennie, bez przerw.

3. Podczas nagrania zostaniesz bezpiecznie wprowadzony w głęboki stan relaksu, z którego z łatwością wyjdziesz na końcu sesji.

4. Sugestie, które usłyszysz podczas trwania nagrania, będą związane dokładnie z tym, co zamówisz.

5. Do Twojej podświadomości zostanie wprowadzona sugestia posthipnotyczna, która będzie działać na Twoją korzyść po wyjściu z hipnozy.

6. Wprowadzenie w stan głębokiego relaksu zostanie przygotowane w dwóch wersjach, które można stosować naprzemiennie. Przekaz oraz sugestie hipnotyczne w nagraniu będą takie same zarówno w pierwszej, jak i w drugiej wersji.

7. Po skończonej pracy z jedną sesją, możesz zamówić następną, zgodną z Twoimi nowymi potrzebami.

     Znalazłeś tę stronę, ponieważ bardzo pragniesz zmian w swoim życiu. Jednocześnie nie potrafisz uwierzyć w realność swoich marzeń, które wydają Ci się zbyt piękne by mogły być prawdziwe, będąc tak odległe od tego, czego teraz doświadczasz. Każde marzenie może stać się Twoją rzeczywistością, jednak aby tak się właśnie stało, musisz najpierw poczuć jego realność. Jeśli masz z tym trudność, wspaniałym rozwiązaniem jest nagranie hipnotyczne. Przeznaczone jest ono szczególnie dla tych osób, którym ciężko jest pracować z umysłem świadomie, ponieważ tak bardzo wierzą one w obecnie doświadczaną przez siebie rzeczywistość, że nie potrafią uwierzyć w nic, co nie wydaje im się w tej chwili dla nich realne, nawet jeśli znają prawa umysłu i mają świadomość, że wszystko może się odmienić w jednej chwili. Jednocześnie nie potrafią naprawdę szczerze w to uwierzyć, ponieważ opierają się na obecnie doświadczanej przez siebie rzeczywistości. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest podanie podświadomości pozytywnego przekazu w stanie głębokiego relaksu, który najprościej jest osiągnąć dzięki nagraniu hipnotycznemu.


     Nagranie hipnotyczne polega na wprowadzeniu danej osoby w stan głębokiego relaksu, w którym podświadomość jest podatna na wszelkie przekazywane sugestie i informacje, które są wtedy przyjmowane jako prawdziwe. Dodatkowo podczas przygotowanej przez Sekwencję Zmian sesji zostanie przeze mnie wypowiedziana sugestia posthipnotyczna, która będzie działa także po wyjściu ze stanu transu. W stanie głębokiego transu taka sugestia jest przyjmowana bezkrytycznie, a osoba, która została jej poddana, jest skłonna postępować zgodnie z podanym jej podczas transu przekazem. Spersonalizowane nagranie hipnotyczne zostanie wykonane specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoimi potrzebami.

     Podczas nagrania zostaniesz bezpiecznie wprowadzony w stan głębokiego relaksu, z którego z łatwością wyjdziesz na końcu sesji. Dodatkowo wprowadzenie w stan głębokiego relaksu zostanie przygotowane w dwóch różnych wersjach, które możesz stosować naprzemiennie. Przekaz oraz sugestie hipnotyczne w nagraniu pozostaną takie same zarówno w pierwszej, jak i w drugiej wersji. Jak już wcześniej wspomniałam, podczas nagrania do Twojej podświadomości zostanie wprowadzona sugestia posthipnotyczna, która będzie działać na Twoją korzyść po wyjściu z hipnozy. Zalecany czas pracy z jednym nagraniem to 21 dni. Jednocześnie już po trzech sesjach Twoja podświadomość zacznie działać zgodnie z podanymi w nagraniu wskazówkami.

O MNIE: O mnie
bottom of page