top of page
O MNIE.png

OPINIE
KURSANTÓW

"Witam serdecznie Pani Olu. 

Chce podzielić się moimi wrażeniami. 

Moc wiary i Pani pomoc w praktyce odcinania zaczynają przynosić już efekty. 

Szczególnie chciałam podziękować za to, ze Pani jako jedyna z osób które prosiłam o pomoc ,odezwała się i pomogła. Wierze, ze tak miało właśnie być :) 

Ja medytuje jeszcze codziennie bańka mydlana i koherencja serca, ale czuje się spokojniejsza i jakbym , wróciła do siebie". Jest to piękne uczucie. 

Cały czas pracuje nad sobą, rozwijam ,ale stałam się bardziej autentyczna. 

 

Dziękuję za Pani pomoc i będę polecać Panią i opowiadać , jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy. 

 

Przesyłam moc serdeczności  ♥♥♥♥♥♥♥♥."

 

Sylwia P. z Berlina 

Dzień dobry
Sorki iż pisze w niedzielę ale myślę iż to ważne .

Byłam na kursach u Was Bogactwa i Goddarda technika efektu końcowego oraz teraz 4 dniowy dot tzw kliknięcia .
Dzisiaj wyobraźcie sobie zadziało się to co praktykowałam .
Narazie się uczę ale uczyłam się na przykładzie dot.sprzedazy mebla które długo nie mogłam sprzedać .Po Paru razach zaprogramowania to co uczyłam się na kursach spełniło się .
Dziękuję Wam pięknie  polecam wszystkim
Narazie na małych pragnieniach teraz spróbuję programu dot pracy a potem następne .Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę  ♥♥♥ i dziękuję bo wreszcie energia drgnęła. 

 

Elżbieta

"Witam serdecznie  :)

Czytając dziś post o wybaczaniu i akceptacji kłębiły się różne pytania w mojej głowie.

Z początku chciałam spytać jak uporać się z wybaczeniem sobie nie za swój  zły uczynek komuś,a w ogóle za to, że się żyje .

Temat rozległy i nieciekawy .

Niejednokrotnie usłyszałam ,że przeze mnie ktoś ma zmarnowane życie ,że gdyby nie ja wszystko byłoby inne ,lepsze ...

Chcę o tym zapomnieć, chcę nauczyć się żyć w radości serca a nie wiecznym poczuciu winy ,że żyje .

Na ten moment codziennie robię np: Akceptacja i Przebaczenie, dosłownie o wszystko co mi serce podpowiada.

A miało być tylko w jednej sprawie  :) (odcięcie od byłego męża).

Widzę zmiany, dobre zmiany ♥♥♥ ,za które jestem tak bardzo wdzięczna, że brak aż słów mi ♥♥♥♥.

I czytając też ten ostatni post skojarzyłam ,że ja od ostatniej rozmowy z panią Olą nie miałam ani razu myśli samobójczych (>_<) (!) .

W niedzielę pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie unikałam uczestnictwa w rozmowie, przy mamie ,gdy przyjechała córka z chłopakiem.Nie czułam osamotnienia i oddzielenia (!) . Usiadłam przy stole z wszystkimi (a zawsze siadałam gdzieś  z boku)

 Czułam radość i lekkość po spotkaniu ♥ .Gdzie wcześniej czułam się niepotrzebna i zestresowana .

A to dla mnie wyraźny znak ,że mój stan się poprawia .

Nie wiem jak mogłabym podziękować za pomoc  ♥ i za każdą wskazówkę ♥ ,każde dobre słowo i dosłownie za wszystko.

Bardzo bardzo dziękuję  ♥♥♥♥ i błogosławię z wdzięcznością ♥♥♥♥♥ "

T.G.

     „Od maja medytuję. Prawda pierwsze 3 miesiące nie regularnie, raz mi się chciało raz nie!!! W sierpniu trochę rozczarowania że jeszcze moje intencje się nie spełniają  od września medytuję już regularnie, przynajmniej raz dziennie i..... w niedzielę moja poranna medytacja była zupełnie inna!!!! cudowna wspaniała... po prostu inna!!! Wiem że moja praca wykonana do tej pory... każda minuta medytacji, pracy mentalnej nie poszła  na marne!!!! Ja czuję wiem i jestem wewnętrzne przekonana że moje życie zmienia się na lepsze.

Dziękuję SEKWENCJI ZMIAN za to że jesteście!!!!". 

♥♥♥

Oksana

"Dzień dobry ♥♥♥

 

       Od wielu lat i na różne poznane sposoby dążę do zmiany swojego życia. Angażowałam się w przeszłości w wiele technik, metod, terapii. Były to jakieś kroki do przodu. Natomiast teraz, z wiedzą z Diety Mentalnej wg Sekwencji Zmian rozumiem, dlaczego niektóre metody wcześniejsze były wspierające, a wiele innych wręcz przeciwnie. Ogrom wiedzy, podanej w bardzo przystępny sposób, pozwala poukładać sobie co, dlaczego, po co, jak. I przygotowany plan pięknych praktyk ze wskazówkami wykonania. Robię, działam, jestem w drodze w całym procesie Diety Mentalnej. I jest to droga, po której chce się iść, nawet jeśli początkowo wielokrotnie łamię jeszcze właściwą dietę z powodu negatywnych nawyków czy braku uważności. Nie szkodzi, i tak jest już o wiele lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a będzie jeszcze lepiej i łatwiej. 

Polecam każdej osobie, która naprawdę szuka zmiany."

♥♥♥

Marta

     „Dzień dobry, 

     Pani Olu brakuje mi słów aby opisać wrażenia po kursie Quantum. To była niesamowita podróż jakby w innym wymiarze. Czas spędzony na praktykach nawet nie wiem kiedy minął. Zero znużenia czy zasypiania a wręcz ekscytacja przed każdym kolejnym treningiem. Te długie treningi pustki umysłu to tak jak Pani napisała w książce - czas na najlepszych wakacjach. Spokój, relaks i takie uczucie płynięcia w tej przestrzeni ciemności. Aż nie chce się wracać . Przypomniało mi sie, że już kiedyś ponad 20 lat temu czułam podobny stan gdy samodzielnie próbowałam działać z ksiazką samokontroli umysłu. Wtedy jeszcze w pewnym momencie pojawiały się białe błyski światła i zaraz potem wracała świadomość. 

Od jakiegoś czasu robię trening Formuła Quantum z youtube. Bardzo go lubię choć kiedyś jak zaczynałam nie byłam w stanie przetrwać 10 minut. Przełom nastąpił po 7 dniowym Kursie Oczyszczania Umyslu. A teraz kolejny przełom bo dziś zrobiony ten trening to było coś niesamowitego. Jeszcze większą radość, lekkość i czucie. 

 

     Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam pod Pani skrzydła  To już prawie rok i widzę jakie piękne zmiany zaszły we mnie i wokół mnie. Jestem szczęśliwa, czuje się bezpieczna i zaopiekowana przez siebie i życie, ktore mnie kocha i które ja kocham

 

     Uwielbiam Pani książki, posty i wyzwania. Jest w nich konkretna wiedza, informacje i dużo miłości ale też pewien rodzaj zdecydowania, które mobilizuje do pracy i nie pozostawia złudzeń, że to tylko i wyłącznie my sami jesteśmy twórcami swojej rzeczywistości. Teraz to już z uśmiechem potrafię spojrzeć na tą przeszłość, którą sobie kiedyś stworzyłam. Jedno muszę przyznać. Nie było to nudne i monotonne życie 

Bardzo bardzo dziękuję  

Z serca błogosławię"

Jolanta Rudy

      ,,Kilka miesięcy temu dowiedziałam się o czymś dla mnie niesamowitym. Zawsze skupiałam się na tym, co jem, dbając o swoje zdrowie fizyczne. Ale nigdy wcześniej nie myślałam o tym, czym karmię swój umysł. W trakcie wykładów o zdrowiu psychicznym natknęłam się na termin "Dieta Mentalnej wg Sekwencji Zmian". Byłam sceptycznie nastawiona, ale postanowiłam spróbować i kupiłam Pani książkę. Po kilku podejściach do diety zacząłem rozpoznawać negatywne myśli, gdy tylko się pojawiały. To było trudniejsze, niż się spodziewałam. Nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele ich było w moim codziennym życiu. Za każdym razem, kiedy zauważałam negatywną myśl, starałam się zastąpić ją myślą pozytywną. To wymagało praktyki, ale z czasem stało się naturalne. Każdego wieczoru przed snem zaczęłam zapisywać trzy rzeczy, za które byłam wdzięczna tego dnia. Niesamowite i zaskakujące było to, jak wiele pozytywnych rzeczy zaczęłam zauważać wokół siebie. Wprowadziłam do swojego dnia codzienną medytację. Pomogło mi to wyciszyć umysł i skoncentrować się na chwili obecnej. Moje finanse zaczęły się poprawiać. Może to wynikało z tego, że stałam się bardziej świadoma swoich decyzji i wyborów. Czy to była magia pozytywnego myślenia, czy po prostu efekt lepszej koncentracji i uwagi, nie wiem. Ale jestem wdzięczna za ten nieoczekiwany bonus. Teraz po kilku miesiącach tej diety stałam się inna. Budzę się rano z uśmiechem, cieszę się drobnymi rzeczami w życiu i patrzę na życie z optymizmem. Najważniejsza lekcja, której się nauczyłam, to ta, że to nie okoliczności decydują o moim samopoczuciu, ale moja reakcja na nie. Jestem wdzięczna, że odkryłam "Dietę Mentalnej wg Sekwencji Zmian". Uświadomiła mi, że to, czym karmię swój umysł, jest równie ważne, jak to, czym karmię swoje ciało. Do dziś nie przeszłam przez całe siedem dni diety, ale ciągle zaczynam od nowa, ponieważ moje życie już uległo przemienieniu i stało się piękne. Ciekawa jestem, jak wspaniałe będzie, gdy przejdę przez całe siedem dni. W tym wszystkim pragnę wyrazić ogromną wdzięczność Pani Olu za książki i kanał Sekwencji Zmian, z którego nieustannie czerpię wiedzę i inspirację".

K.W.

        „Chcę się podzielić z Wami moją spełnioną manifestacja. Od 8 lat miałam problem z dachem przeciekał co w związku z tym moja sypialnia ,przedpokój i łazienka były dosłownie jak galaktyka. Naprawili mi ten dach w maju . Obiecując że pomalują sufity. W trakcie wyzwania diety mentalnej. Wieczorem wyobrażałam sobie że cały pokój i łazienka są pomalowane. Nawet kolor już widziałam, ciesząc się przy tym jak dziecko . Myśląc że zrobię sama resztę. I wyobraźcie sobie po rozmowie z malarzem który pracuje dla tej spodzielni skąd mam dom. Zadzwonił i tak się stało że wszystko pomalował. Nie kosztowało mnie to kompletnie nic.Dzień przed moimi urodzinami zaczął, skończył w same urodziny. Był tak bardzo dokładny, solidny ,młody człowiek. O ogromnym sercu. Wdzięczność moja do Stwórcy za ten remont nie miała granic,łzy szczęścia i radości . Mam piękny pokój ,cudowny kolor. I czuję pełną energię . I gdy jestem w nim czuję się wspaniale. Łazienka też jest piękna. Obdarowałam malarza polskimi słodyczami gdzie był zaskoczony. Dla Niego i Jego żony są 6 miesięcy po ślubie życząc Błogosławieństw młodej parze . Zadzwoniłam z ogromną wdzięcznością do biura . Powiedziałam jak bardzo mają wspaniałego malarza i jak jestem wdzięczna za wszystko. Spotkałam Go w tym tygodniu był 2 domy dalej. I też ogromną wdzięczność do mnie za ten telefon do biura. I tak mi się dobrze zrobiło. Budując miłość do każdej cząstki Bożego istnienia. Rodzą się wspaniałe uczucia wielu osób. Dziękuję naszym kochanym Dziewczyną za piękne prowadzenie i za wszystko . Ogromnie dużo się dzieje dobrego odkąd zaczęłam wyzwania i praktyki. Nie dam rady tu opisać bo bym książkę stworzyła. Błogosławie Was wszystkich i wierzcie w siebie i Waszą moc ,połączenia Stwórcy wszystkiego co istnieje "

Magdalena Kube

"Dzień dobry.

Chcę podzielić się moimi refleksjami, odczuciami po wyzwaniu Dieta mentalna.

Podeszłam do niego spokojnie, bez parcia na sukces, za to z zaciekawieniem, czego się dowiem, nauczę i będę mogła wykorzystać. Nie startowałam z poziomu wiedzy, emocji i przekonań - 10 czy zero. Ten etap mam za sobą, raczej jestem na etapie +4. Chciałam utwierdzić się  w pewnych swoich przekonaniach, do których doszłam sama i nie było to łatwe. Subskrybuję Wasz kanał, czytam i oglądam właściwie wszystko. Miałam nadzieję, że ten ogrom wiedzy, metod, praktyk uda mi się jakoś poukładać. Że nie będą to ciągle piękne puzzle rozsypane z wielu pudełek tylko uda się ułożyć kilka obrazów. No i nie zawiodłam się. Zawsze byłam pełna podziwu, jak prosto, jasno i konsekwentnie brzmią Wasze przekazy dlatego pomyślałam, że w takim 14- dniowym kursie wszystko sobie poukładam.

Nie, nie zrealizowałam 7 dni w całości, ale jestem dumna z każdego osobnego dnia próby. Kiedy jest się wśród ludzi a nie na wyspie bezludnej podlega się różnym okolicznościom, interakcjom,ciężko jest czasem nie ulec. Ale w trakcie tego wyzwania potwierdziło się jedno - nie cel jest ważny lecz droga, bo to ona uczy, przyzwyczaja, tworzy nawyki. Tak naprawdę nieistotne jest te docelowe 7 dni, 17 czy 77, czy zjawi się królewicz na białym koniu z workiem złota i pałacem itp. Ważne, że dzięki Wam mam sposoby, żeby o siebie zadbać.

Zrobiłam sobie ściagę, zapisałam filmy. A teraz zostałyśmy dwie- ja i moja wolna wola- czy idę dalej tą drogą? Tak, idę. Bez spiny. Pewnie, że jeśli mi się kiedyś uda te 7 dni, będę się cieszyć. Ale będę się cieszyć także z 1, 2, 4 bo to one budują mój świat.

DZIĘKUJĘ":

Beata P.

"Dzień dobry, 

Dziękuję za przebyty kurs bogactwa z Panią. Było cudownie. Bardzo miłe doświadczenie, odbyłam podróż wewnątrz siebie.

Oczyszczenie, a następnie silne afirmacje, które będą mi długo towarzyszyły. 

Tak jak wspomniałam rozpoczęcie kursu wypadło na początek ferie i mój zaplanowany wyjazd z dziećmi do mojej mamy. Ciężko było znaleźć czas dla siebie w ciągu dnia, ale udało się! Jestem bardzo wdzięczna że codziennie "musiałam" wyciszyć się,znaleźć chwilę dla siebie. Również to było bardzo przyjemne :) .

 

Szybko znalazłam pozytywny wzorzec, który jest bardzo przyjemny, towarzysz mi w ciągu dnia, rano i wieczorem  :)

 

Pozdrawiam serdecznie ".

Małgorzata

"Dziękuję z całego za kurs samoakceptacji.  

Nareszcie po tylu latach zrozumialam, że nie żylam tym, co ja chcę, a tym czego zawsze oczekiwała ode mnie moja już dawno nieżyjąca mama. Dzięki kursowi poczułam, że istnieje i zaczynam otwierać się na życie o jakim nawet nie marzylam. 

Dziękuję 

Zakupilam kurs 30-dniowy, którego nie mogę sie doczekać. Myślę też o kursie sekwencji zmian. 

Jesli Pani zechce coś mi doradzić jestem na to mocno otwarta. 

 

Pani Olu, nie spotkalam sie z nikim, kto tak mocno, jak Pani jest zaangażowany w bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. Dziękuję za odpowiedź na każdy email. 

 

Dziękuję ".

Marta

"" Dzień dobry, właśnie dzisiaj zakończyłem kurs Bogactwa i chciałem się podzielić swoją opinią.

Ogólnie bardzo mi się podobał, jakoś ten przekaz i forma ze mną rezonują, a już trochę różnych materiałów przerobiłem. Mogę stwierdzić, że ten jest najlepszy. W szczególności pierwsze "magiczne" 3 dni kursu. Często przed kursem miałem myśli podczas dnia na temat braku a po tych trzech dniach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęły. Czasami mi się jeszcze zdarzają pojedyncze myśli, ale szybko je niweluje i myślę z przekonaniem, że mam wszystko czego potrzebuje. Ze spokojem czekam teraz na efekty pracy.

Pozdrawiam serdecznie "..

Mikołaj

    

    "Chciałam powiedzieć, ze jestem zachwycona Sekwencją Zmian i merytoryką udostępnianych treści, które są przedstawione zupelnie z innej perspektywy niż ta, jaką dotychczas znałam. Niby o wszystkim wiem i wszystko stosuje, ale odkąd odkryłam Sekwencję Zmian, to każdego dnia nie mogę się doczekać, aż zrobię nową praktykę. Jestem bardzo zmotywowana i podekscytowana każdym ćwiczeniem. Ja znałam do tej pory tylko wiedzę książkową i własną od bycia dzieckiem, kiedy odkryłam, ze jak myśle w odpowiedni sposób to dzieje się to, co chcę. Dokładnie dostaję to co chcę. Niekiedy zajmuje mi to jedynie godziny, niekiedy dzień lub dwa. Ponadto zawsze trzymałam swoje myśli na wodzy, mówiąc że trzeba myśleć o czym się myśli i myśleć o czym się mówi, przez co często nie byłam rozumiana przez innych ludzi i uważali mnie za dziwaka, co mi nie przeszkadzało. Dziś natomiast wraz ze wzrostem ich świadomości pojęli sens moich słów i je wspominają. Ja kiedyś nie wiedziałam, ze nazywa się to dieta mentalna.  Rok temu koleżanka mnie zapytała co ja robię, ze mam wszystko to co chcę, ja nie umiałam jej tego wytłumaczyć, tego sposobu myślenia, nie umiałam wtedy ubrać tego w słowa. Mało tego, ja myślałam, że tylko ja mam taką moc… no i może kilka osób na świecie. Ale ze koleżanka była niezłomna i nie uwierzyła, zaczęła szukać i trafiła na Goddarda, po czym pokazała mi te książki i natychmiast kupiłam wszystkie możliwe książki Goddarda przetłumaczone na język polski. Ja je czytałam, jak błyskawica, mając wrażenie, ze czytam o swoim życiu. A potem pokazała mi grupę Sekwencja Zmian i tak oto jestem Państwem zachwycona! Dziękuję! ♥♥

 

Pozdrawiam ".

Iwona Prokopowicz

""Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian

Dzień dobry. 

Dziękuję bardzo za to wyzwanie. .

Co mi dało wyzwanie? Przede wszystkim dyscyplinę, utrwaliło ją ono we mnie. Dało mi wiele radości i zrozumienia. Ale też pokazało słabość, jest nad czym pracować, kontrola myśli i emocji, skupienie uwagi. Po wyzwaniu chce się bardziej, bo jutro będzie nowy dzień i nie mam już gotowego planu ale mam wspaniały początek na siebie, mogę być spełnionym, szczęśliwym człowiekiem. Dziękuję za tę pracę ".

Ula

     "Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian.

   Z całego serca dziękuję za to, że mogłam uczestniczyć w 30-dniowym wyzwaniu zorganizowanym w grupie Medytuj i Twórz Rzeczywistość z Sekwencją Zmian. Praktyki ogromnie pomogły mi w zdyscyplinowaniu umysłu, w treningu uważności, a jednocześnie sprawiły, że jestem spokojna, wyciszona, skupiam się na tym, co dobre i pozytywne w moim życiu. Skoncentrowanie się na mojej własnej mocy, energii bogactwa i dobrobytu sprawiły, że zaczęły przychodzić do mnie nowe biznesowe pomysły, które zaczęłam realizować. Kolejnym krokiem w rozwoju, jaki podejmuję po zakończeniu wyzwania jest dieta mentalna.
   Dodatkowo wezwanie pokazało mi, że mam w sobie wytrwałość i zaangażowanie. Jestem wdzięczna za to doświadczenie i mam nadzieję na kolejne wyzwania w grupie.

Przesyłam moc serdeczności"

Monika

     "Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian.


   Czasami życie tak się potoczy, że nagle stajesz pod ścianą i nie wiesz, co robić. Ja przed taką ścianą stanęłam 3 lata temu, kiedy wybuchła pandemia, która zabiła nasz rodzinny biznes. Wtedy świat mi się zawalił. Był smutek, płacz i bezsilność.
Dzisiaj mogę napisać, że była to najlepsza rzecz, jaka mi się w życiu przytrafiła.
   Zaczęłam poszukiwania. Po drodze pojawiła się depresja, ale właśnie wtedy kiedy sięgnęłam emocjonalnego dna wstałam, otrząsnęłam się i zaczęłam naprawdę szukać. To było poszukiwanie mnie. Półtora roku błądzenia, szukania, czytania i wiary, że kiedyś się odnajdę na nowo i stworzę siebie od nowa, z nowymi przekonaniami.
   Było wiele grup, szukałam, czytałam, czasami coś praktykowałam. Chyba najbardziej spektakularnym moim osiągnięciem było ujrzenie drabiny. Przed snem przeczytałam, co trzeba zrobić i uznałam, że zrobię to rano, bo teraz jestem zmęczona. Jednak w głowie pojawiła się drabina, drewniana, pobrudzona farbą. Następnego dnia byłam na spotkaniu ze znajomymi i jaki przeżyłam szok, kiedy znajomy wyciągnął nagle drewnianą drabinę, zabrudzoną farbą, a wszyscy zapytali, po co wyciągnąłeś drabinę :-) :-) :-) Śmiech i niedowierzanie. Właściwie nic nie zrobiłam a drabina zamanifestowała się natychmiast. Jakie to proste. Niestety problem w tym, że nie umiałam tego powtórzyć w rzeczach ważnych.
   W grudniu na grupie @sekwencja zmian pojawił się post o 30 - dniowym wyzwaniu.
Bez chwili zastanowienia zapisałam się. Sama nie wiedziałam, czy uda mi się codziennie podejść do treningu, nie wiedziałam, co będzie za 30 dni, czy coś zmienią w moim życiu. Nie wiedziałam nic, ale też głęboko w sercu chciałam spróbować, by sobie pomóc, by znaleźć właściwą drogę.
   W ciągu tych 30-dni zaczęłam odkrywać siebie na nowo, zaczęłam programować się według nowych schematów, które są zgodne z moimi wewnętrznymi przekonaniami. Na wyzwaniu dostaliśmy potężną dawkę wiedzy i praktyki, która utwierdziła mnie, że to był najlepszy miesiąc w ciągu moich ostatnich lat, a na pewno najlepszy miesiąc jeśli chodzi o podróż do wnętrza siebie. Miesiąc praktyki przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :-)
   Poza tym, co zadziało się u mnie wewnętrznie, również na płaszczyźnie biznesowej/zdrowotnej zaczęły się dziać cuda. Jeszcze nie mogę napisać szczegółów, bo jesteśmy w trakcie rozmów, ale na pewno nie ma we mnie już strachu, barier i przekonań. Jestem nowa JA, z nową, czystą kartą, na której chcę napisać nowy rozdział mojego życia, w którym, to ja jestem kreatorem moich marzeń.
   Jeśli ktoś, doszedł do końca :-) to tylko napiszę, że naprawdę polecam wszystkie praktyki z Sekwencja Zmian. Każdy dzień, to nowe przekonania, to praktyczne narzędzia do dalszej pracy nad sobą.

Dziękuję i błogosławię."

Beata Henry

     " Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian.

   Wyzwanie w którym uczestniczyłam pokazało mi przede wszystkim że nic nie stanie się bez mojej solidnej i konsekwentnej pracy - praktyki nad myślami i uczuciami. Nie wystarczy że o czymś poczytam i zapomnę zanużając się w kolejny swój dzień.
Dzięki wyzwaniu uświadomiłam sobie że chociaż czasem jest ciężko - brak czasu, chęci, motywacji itd. to pomimo to trzeba się starać, uprzeć, bo nikt moich myśli jednak nie zmieni lepiej niż ja sama.
   I takie właśnie dni się pojawiały, miałam wielokrotnie duży problem z odczuwaniem pozytywnych emocji, ze skupieniem uwagi, było i tak że nie do końca dobrze podchodziłam do praktyk ponieważ, nie wyciszałam się wystarczająco, tych myśli było dużo, wpadałam w " autopilot" nie skupiając się zbytnio na praktyce.
   Były też przyjemne praktyki i praktyki które robiło mi się dobrze bo np mogłam bardziej skupić swoją uwagę na nich. Tutaj bardzo fajnie że jest taka różnorodność tych praktyk i każdy na początku może wybrać coś co bardziej do niego przemawia.
Dziękuję za pokazanie że sama praktyka to nie wszystko, że nad zmianą trzeba pracować również w inny sposób - kontrola nad myślami w ciągu dnia, co na początku jest naprawdę nie lada wyzwaniem, - nad uwaga, - nad błogosławieniem innym.
   Na początku pomyślałam : - "jak tego dużo, tu kontroluj to, tam myśl inaczej tu skupiaj uwagę .." no ale właśnie później doszłam do wniosku, że wcale nie myślę i właśnie dlatego nie doświadczam tego co chce tylko lecę sobie tak na tym co już dobrze znam bo to jest znane, łatwiejsze.
   Bardzo dziękuję za to wyzwanie - dzięki niemu wiem nad czym muszę popracować i chociaż tej pracy jest jeszcze wiele to mam już wiedzę na ten temat i wiem że to zależy tylko i wyłącznie ode mnie.
   

Z serca bardzo bardzo Wam dziękuję. " 

Jolanta

"Dziękuje serdecznie. Kurs jest fenomenalny. Mimo, że nauki Goddarda są mi znane i mam wszystkie książki przeczytane, jak również od dziecka manifestowalam wszystko w swoim życiu, to ten kurs z lekkością i przyjemnością przeprowadza mnie krok po kroku przez cały proces. Dziękuję ♥ "

Iwona Prokopowicz

" Dzień dobry.

Chciałam podziękować Pani  ze szczerego serca za możliwość wzięcia udziału w promocyjnej cenie w Kursie Technika Efektu Końcowego wg Neville'a Goddarda Był on dla mnie ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza,że biorę udział również w 30-dniowym wyzwaniu, jednak udało mi się ukończyć kurs z pełnym zaangażowaniem. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna,że mogę korzystać z tak ogromnego wsparcia jakie mam tutaj. Technika Efektu Końcowego wg Neville'a Goddarda sprawiła, że wszystko jest inne. Pozdrawiam ciepło i życzę wielu błogosławieństw  ♥♥♥"

Katarzyna S.

"Dzień dobry, uwielbiam Was po prostu. Od września moje życie się odmieniło i jestem całkiem inną osobą. Teraz też planuję prowadzić coś dla ludzi, pomagać, wspierać, dzielić się pozytywną energią. Kiedyś wszystko mnie denerwowało i drażniło a teraz kocham świat i ludzi, jest mi przykro jak słucham jak inni mają źle i zawsze staram się im dodać otuchy psychicznie. Nawet mój mężczyzna się zmienił, kiedy było już tak źle, że nie było szansy na cokolwiek przyszłościowego. Zaczęłam wtedy wyobrażać sobie czego bym chciała od mojego meżczyzny (wsparcia, akceptacji, szanowania moich poglądów) i tak przyciągnęłam i co się okazało swojego mężczyznę tylko odmienionego Nie wierzy lub nie chce wierzyć w te "czary mary" ale szanuje i widzi efekty u mnie Pragnę wyjść z tym wszystkim do ludzi i dzielić się i zarażać szczęściem Na pewno będę odsyłać do Waszych filmików i książek. Ja miałam SM zdiagnozowane i moje podejście i sprawność ,szczęście zaskakiwało innych pacjentów, rehabilitantów czy nawet pielęgniarki Pragnę zarażać tą energią innych ludzi Ciepło pozdrawiam i błogosławię cały zespół Sekwencji Zmian "

Ela

„ Witam Panią serdecznie. Na wstępie chciałam Pani podziękować za cudowną pracę jaką Pani wykonuję, dzięki Pani odmieniło się moje życie, ciągle pracuję z Panią ".

Dorota Karasiak

„ Pani Aleksandro właśnie ukończyłam kurs 7 dniowego oczyszczania umysłu, który jest niesamowity. Chciałabym dalej kontynuować pracę, dlatego zdecydowałam się na kolejny kurs ”.

Elżbieta

   „ Mam 40 lat jestem po rozwodzie po którym załamałam sie i straciłam pracę, popadłam w długi. Duchowo rozwijam się już parę lat, ale tego co mnie spotkało nie dawałam rady przejść. Teraz wiem, że brakowało mi praktyki, tej motywacji. Trafiłam na Sekwencję Zmian i odmieniłam swoje życie. Mam pieniądze i fantastyczną pracę, mam nowych przyjaciól. Z dna trafiłam na szczyt. Dziękuję i polecam każdemu stosować medytacje i kursy ze strony Sekwencji Zmian, skoro mi pomogły to każdemu pomogą ".

Iwona P

   „ Cześć Ola, chciałem Ci bardzo podziękować za taki prezent jak kurs 7 dniowy oczyszczanie umysłu. Jest mi właśnie teraz tak potrzebny I dziękuję Ci bardzo za posty coraz częstsze na YouTube. Tak często rezonują z tym co akurat potrzebuje przeczytać i Bóg tyle razy komunikował się przez Ciebie a post z tym niebieskim piórkiem od Twojej podopiecznej to aż się popłakałem z radości. Bardzo Cię ściskam i wszystkich dla któryś jesteś taka potrzebna ”.

Kacper Brzeziński

„ Witam. Jeszcze raz chciałabym podziękować za to że dzieli się Pani z nami wspaniałymi kursamii za symboliczną kwotę. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość korzystania z pani wiedzy. Zrobiłam już dwa kursy i jestem mega szczęśliwa że działają cuda  ♥”.

Agnieszka Woźniak.

       „ Tak, potwierdzam, że praca z p. Olą daje niesamowite efekty. Polecany zestaw treningów sprawił, że pozbyłam się męczącej mnie traumy. Aż dziwne, że nie czuję jej wpływu. Przyznam się, że nie sądziłam że ta praca będzie aż tak skuteczna. Polecam wahającym się - wewnętrzne przeżycie uwolnienia jest niesamowite. No i prawda, że praktykę trzeba powtarzać. Zauważyłam, że jak zbyt mała czasu przeznaczam to znów tonę w swoim żalu za wydarzenia z przeszłości i blokuję poprawę, ale tej traumy już w tym żalu nie ma. Dziękuję ".

Ilona Kalińska

„ Dziękuje pięknie za kursy!!! Jestem ogromnie wdzięczna za otworzenie oczy i serca ♥♥♥.We wtorek wygrałam 1300zl w lotto  ♥♥♥ Kurs bogactwo ukończyłam 20-ego, a 23-ego już wygrałam ♥♥♥ Praktyka i wskazówki Wasze działają ♥♥♥ Dziękuje i do usłyszenia !”.

Angela Grabowska

  „ W rozwoju  osobistym jestem od paru lat. Jednak dopiero Kursy Sekwencji Zmian przyczyniły się do mojego dużego wzrostu w tej dziedzinie. Pomogły mi rozróżniać moje emocje i brać za nie pełną odpowiedzialność. Oraz uczyć się czerpania radości z życia Tu i Teraz. Dlatego też moja wdzięczność nie ma końca i polecam wszystkim z całego serca ".

Dorota Litwińczuk

     „ Witam serdecznie. Dziękuję bardzo za poprowadzenie kursu EFEKT KOŃCOWY. Efekty zauważalne już po drugim dniu. Poczułam ulgę. Jestem lżejsza i bardziej aktywna. Zajęłam się zdrowiem i relacjami. Nadal praktykuję uważność. Życzę pomyślności.

Z Miłością ".

Maria S

 „ Pani Olu, w związku z tym jakie zmiany zaobserwowałam u siebie po przeprowadzeniu kursu oczyszczania umysłu, postanowiłam wykupić go dla męża. Jestem niezmiernie wdzięczna, że natrafiłam na Pani kanał na you tube, zmiany po tym kursie przerosły moje najśmielsze oczekiwania, widzę je codziennie, dlatego z ochotą czekam na to, co jeszcze pięknego się wydarzy ".

Kamila

      „ Wielkie duchowe podziękowania za niesamowity kurs Neville'a Goddarda który po prostu rozłożył mnie na łopatki, to co działo się ze mną i moim ciałem mogę porównać do armagedonu, miałam wrażenie jakby obrano mnie ze skory, tkanek, ścięgien i pozostawiono z gołymi kościami przez które jak torpeda przepływała energia, czułam jak blokady dosłownie miażdżone są przez energię bogactwa, po czym w głowie pojawiła się jedna cicha i spokojna myśl, którą z trudem po tych emocjach odczytałam: „jesteś wolna, nic nie stoi na przeszkodzie „. W przeszłości praktykowałam różne „szkoły duchowości” ale żadna nie przyniosła mi tak rewolucyjnych zmian wewnętrznych, moja podświadomość była szczególnie oporna :). Sekwencja Zmian właściwie Pani Aleksandra i jej autentyczność rozkruszyły te wieloletnie blokady za co jestem niezmiernie wdzięczna. Dziękuję  Serdecznie pozdrawiam ".

Kasia

     „ Chciałabym podziękować Grupie Sekwencji Zmian za energię, która była przesyłana dla mnie i córki. Dzięki Waszemu wsparciu i Pani Aleksandry, która była przy mnie w najgorszym momencie mojego życia.

NIEMOŻLIWE

stało się dla mnie

MOŻLIWE

     Będąc w drugiej ciąży usłyszałam od lekarza, że córka jest chora - duplikacja chromosomu 9 (200 przypadków odnotowanych na całym świecie) Lekarz przekazywał nam to ze łzami w oczach. Wymieniał nam jakie przypadłości może mieć: problemy z przełykiem, padaczka i inne. Na koniec dał kartkę z kontaktem do hospicjum. Do tej pory tej kartki nie przeczytałam i nie wiem co tam jest napisane. Od tej pory zaczęłam systematyczną pracę z technikami, które są przedstawione na grupie Sekwencji Zmian. Zaczęłam afirmować, wizualizować. Pomogła mi też medytacja Ho'oponopono. I modlitwa „Jezu Ty się tym zajmij". Dzięki wytrwałości, systematyczności i Waszemu wsparciu córka urodziła się zdrowa. Dostała 10 pkt Ag. Jedyne co ją czeka to operacja na nóżki. Jej stan jest o wiele lepszy, niż to, co mówił lekarz przed narodzinami. Jeżeli mi się udało wywalczyć zdrowie córki to i każdemu też się uda wyjść z najgorszego bagna. Nie ma rzeczy niemożliwych, a moja córka jest na to dobrym przykładem ".

Milena G

     „ Możliwość pracy z Sekwencją Zmian to najlepsze co mnie spotkało w życiu. Przestałam obwiniać innych ludzi za wszystko co mnie spotyka i wzięłam odpowiedzialność za siebie. Zupełnie inaczej patrzę na świat bo przez długo oczekiwany pryzmat miłości radości i szczęścia. Nauczyłam się że to co wewnątrz tak na zewnątrz. Mimo trudnych chwil i wielokrotnego zwątpienia we własne możliwości nie poddaje się a efekty mówią same za siebie. Możliwość dzielenia się tym co mam nacenniejsze mogę podarować podczas wysyłania energii osobom które tego potrzebują. To piękne doświadczenie dzielenia się dobrem  które niejednokrotnie dodało mi wiary że dobro powraca  zachęcam wszystkich którzy chcą zmienić siebie i swoją rzeczywistość do podjęcia pracy z Sekwencją Zmian ".

Magdalena

 „ Witam
  Dziękuję Sekwencji Zmian za możliwość zmiany na lepsze. Byłem strasznym pesymistą i moje życie upadało, staczało się w koszmar.  Kiedy przyjaciółka opowiedziała mi o kanale Sekwencji, napiszę kolokwialnie że miałem to gdzieś, nie zależało mi na nikim i niczym, a najmniej na sobie. Udawałem twardziela, ale w środku byłem zdruzgotanym, płaczącym małym chłopcem który, co już teraz wiem bał się przyjęcia pomocnej dłoni, bo przecież prawdziwy macho daje sobie radę sam. Byłem w dużym błędzie. Postanowiłem kiedyś, a minęło już trochę czasu od tego pięknego dnia, wejść na stronę Aleksandry i spróbować.

Początki były takie sobie, ciut niewierne, ale po konsultacji z Aleksandrą która pomogła mi się zebrać w sobie, zacząłem praktykę.  Teraz jestem innym człowiekiem, innym facetem :) Dziękuję przyjaciółce, Sekwencji Zmian oraz wszystkim innym którzy przyczynili się do mojej transformacji, a także tym którzy we mnie nie wierzyli, bo to też dało mi powera, bo dzięki Wam

MOJE ŻYCIE JEST LEPSZE !

   Wystawiając tę opinię nie mam zamiaru nikogo namawiać, bo sam wiem jak ciężko jest zrobić pierwszy krok, jednak jeśli chcemy coś zmienić w Naszym życiu musimy ten pierwszy krok zrobić i potem następny i następny, do pełni szczęścia bo każdy z Nas na to zasługuje.

Dziękuję za wszystko i proszę o więcej :) ".
Paweł

   „ Gorąco polecam Sekwencje Zmian wszystkim pragnącym odmienić swoje życie na lepsze. Jestem dość opornym kursantem :) skoro mi się udało zmienić, to każdemu się uda, trzeba tylko chcieć, a Ola już znajdzie sposób, jak to zrobić :) ".

Ewa

     „ Witam wszystkich którzy czytają . Chciałam wam opowiedzieć co mi się przydarzyło niecałe dwa lata temu zostałam zdiagnozowana (rak płuca) szukałam jak szalona wszędzie co zrobić, żeby wyzdrowieć( bo lekarz dawał mi od 6 do 12 miesięcy życia) moje życie stało się strachem i niczym innym. Po niedługim czasie dzięki mojej przyjaciółce spotkałam Ole i Sekwencję Zmian i wtedy zaczęło się moje prawdziwe i pełne wiary życie piłam soki trzymam dietę i mój guz jest stabilny, a wiara jest po prostu magia mojego życia nauczyłam się dawać pokonywać wszystko co trudne lub niemożliwe dzięki Sekwencji Zmian moja wiara jest tak silna, że ludzie z którymi rozmawiam mówią mi że bije ode nie niesamowita energia (chciałabym ta energia podzielić się z całym światem) zmieniłam swoje życie o 180 stopni teraz wiem że żyje i jestem szczęśliwa. Tak jak każdy mam wzloty i upadki ale nie żyje upadkami tylko je obserwuję dziękuję Ci Olu i całej Sekwencji ".

Beata

   „ Moja przygoda z Sekwencją Zmian rozpoczęła się ponad rok temu od Kursu Miłości. Wtedy nawet nie przypuszczałam, że będzie to pewnego rodzaju przełom w moim życiu. Zachęcona pozytywnymi zmianami nie poprzestałam na tym jednym kursie. Systematycznie korzystam z wielu medytacji zamieszczonych na kanale youtube oraz biorę udział w przesyłaniu energii na grupie Medytuj z Sekwencją Zmian. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że Sekwencja Zmian pojawiła się w moim życiu ".

Anna 

   „ Sekwencja Zmian jest przestrzenią w której mogę a nie muszę. Czuję się bardzo zaopiekowana poprzez szereg wartościowych materiałów ogólnodostępnych, a także dobranych indywidualnie do moich potrzeb.
To nie lanie wody na młyn tylko ogrom wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu. Dbanie o każdy detal, w efekcie czego docieram do założonego celu.
Doceniam ogromnie. Jestem wdzięczna, czuję wdzięczność. Aleksandra założycielka i trenerka wychodzi na przeciw potrzebom utwierdzając w przekonaniu, że niemozliwe nie istnieje ".

Ewa S

     „ Jednego czego w życiu żałuję, to to, że nie spotkałem Sekwencji Zmian wcześniej.

Dziękuję ".
Jacek

    „ Witam,
     Bardzo intensywnie medytowałam z medytacją, którą Pani mi przygotowała, oczywiście regularnie, codziennie raz lub 2 razy w ciągu dnia. I jestem w szoku, bo zadziałało. Nie otworzyłam firmy, ale znajomy prosi, żebym to zrobiła, bo ma zlecenia dla mnie, na razie nie duże, ale ma. Natomiast nie to jest najważniejsze, najważniejsze jest to, że znalazłam pracę i to taką, o której marzyłam dużo wcześniej- w miarę dobre warunki finansowe , umowa na całą kwotę, dobre godziny pracy i z jak na razie dobrą atmosferą i z ludźmi, którzy chyba są w porządku. Dziękuję za medytację, będę ją dalej robiła, ale nie wiem czy uda mi się tak często, bo pracuje po 10 h dziennie plus dojazd więc mało tego czasu będę miała.
Pozdrawiam serdecznie ".

Małgorzata

   „ Sekwencja Zmian jest dla mnie niesamowitym miejscem, w którym rozpoczęłam nową podróż w życiu. Podróż do poznawania siebie i odkrywania mojej mocy, ale też moich prawdziwych potrzeb. Dzięki Oli i Sekwencji spełniłam m.in. marzenia o pisaniu książek, które przez wiele lat bałam się zrealizować, chociaż już wcześniej liznęłam rozwoju duchowego. Nie potrafiłam jednak tych pięknych, pozytywnych zmian, które wtedy uzyskałam, utrzymać. Na szczęście trafiłam na Sekwencję Zmian i jestem za to ogromnie wdzięczna. Nauczyłam się także rozpoznać swoje ego, do dzisiaj, kiedy trafię na stare wiadomości, czytając je, śmieję się serdecznie, dokładnie widząc, które słowa podszeptywało ego, a które naprawdę płynęły z głębi mojego serca. Bogactwo narzędzi i technik, zarówno na stronie, jak i na YouTubie Sekwencji Zmian, a także na fb (grupy, na których Ola nie tylko dzieli się ze swoją wiedzą, ale także na bieżąco daje zadania i techniki, które pozwalają na coraz większe poznanie siebie i na spełnianie marzeń), pozwala na to by każdy wybrał coś dla siebie, a łączy je jedno – skuteczność i piękne, wysokie wibracje. Z całego serca polecam pracę z Sekwencją Zmian, wszystkim tym, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie i są gotowi zacząć je zmieniać od siebie ".

 Ania

♥♥♥
Dziękuję serdecznie za Wasze opinie, cieszę się ogromnie że możemy razem zmieniać  Nasz Świat na lepsze.
♥♥♥

O MNIE: O mnie
bottom of page