top of page

SUBLIMINAL
NAGRANIE
SPERSONALIZ
OWANE
PODPROGOWE

      Jesteś tutaj, ponieważ jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu. Możliwe, że podjąłeś już wiele prób, ale nie udało Ci się osiągnąć swoich celów. Nie trać jednak nadziei! Piękne i spełnione życie jest dla Ciebie dostępne, a nawet Ci się należy. Teraz masz szansę na zamówienie nagrania podprogowego, które pomoże Ci osiągnąć wszystko, o czym marzysz.

      Twoja podświadomość ma nieskończoną moc i korzystając z niej, możesz przyciągnąć do siebie pozytywne zmiany w życiu. Aby to osiągnąć, musisz przesłać jej piękne i pozytywne uczucia, które będą zgodne z Twoimi pragnieniami. Słowa, które słyszysz, nie są tak istotne, jak emocje, jakie im towarzyszą. Dlatego nagrania podprogowe są prowadzone w taki sposób, aby przekazać Twojej podświadomości te wspaniałe uczucia, które wywołują w Tobie pozytywne wibracje i przyciągają pozytywne manifestacje do Twojego życia.

Możesz zamówić dla siebie medytację podprogową na każdą intencję.

Tą intencją może być:

- posiadanie pięknego, luksusowego domu,

- szczupła sylwetka,

- pozbycie się lęku,

- lepsze zarobki,

- poprawa zdrowia,

- pełen miłości związek,

- zdanie egzaminu.

      To Ty decydujesz, jaką intencję chcesz przekazać swojej podświadomości. Wszystko jest możliwe! Kiedy słuchasz nagrania podprogowego, Twoja podświadomość dokładnie słyszy każde słowo, które zostało w nim ukryte. Ty natomiast możesz słuchać nagrań podczas wykonywania codziennych czynności, bez angażowania świadomego umysłu. W ten sposób Twoja podświadomość skupi się na przekazie i połączy go ze wzniosłymi uczuciami, które wywoła w Tobie nagranie.

     Dzięki temu zabiegowi Twoje intencje będą połączone z emocjami i będą mogły doprowadzić do upragnionych zmian w Twoim życiu. Dlatego nie czekaj dłużej, zamów teraz spersonalizowane nagranie podprogowe, stworzone specjalnie dla Ciebie i zacznij przyciągać do siebie wszystko, o czym marzysz!

MEDYTACJE: Usługi
bottom of page