top of page

SUBLIMINAL
NAGRANIE
SPERSONALIZ
OWANE
PODPROGOWE

      Jesteś tutaj, ponieważ pragniesz zmian w swoim życiu. Jesteś tutaj, gdyż mimo że bardzo chcesz zmiany i podejmujesz różne próby w jej kierunku, nie osiągasz upragnionych przez siebie rezultatów. Problemy Cię przytłaczają, a Ty powoli zaczynasz tracić wiarę w to, że piękne i wspaniałe życie jest dla Ciebie dostępne, chociaż nie tylko jest ono dla Ciebie możliwe, ale dodatkowo Ci się należy. Nie potrafisz jednak skupić swojej uwagi i równocześnie poczuć prawdziwości odtwarzanych przez siebie słów ani odczuć pięknych i wzniosłych uczuć podczas różnych medytacji prowadzonych. Być może poczułeś nawet bezsilność, ponieważ chociaż naprawdę dokładałeś wszelkich starań podczas wykonywania treningów, nie potrafisz przestać negować świadomie usłyszanych przez Ciebie pięknych przekazów, nieustannie im w ten sposób zaprzeczając.


     Jeśli tak właśnie jest, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. To właśnie tu masz możliwość zamówienia medytacji podprogowej, która jest znana także pod angielską nazwą jako subliminal. Twoja podświadomość dysponuje nieograniczoną mocą i posługując się nią, możesz osiągnąć w swoim życiu wszystko to, czego zapragniesz, nawet jeśli teraz niezwykle trudno jest Ci w to uwierzyć. Jednak, aby podświadomość mogła Ci dać cokolwiek, musisz wysłać jej informację w postaci wzniosłych i pięknych uczuć, które będą zgodne z Twoimi pragnieniami. Słowa, które mówisz lub słyszysz, są mniej ważne, ponieważ nie interesują one Twojej podświadomości aż do momentu, w którym nie są zgodne z Twoimi uczuciami. Jednocześnie w momencie, gdy osiągasz tę zgodność, Twoja podświadomość zaczyna traktować wszystkie te słowa jako prawdę, której właśnie doświadczasz. Dlatego medytacje te są prowadzone w taki sposób, aby przekazać podświadomości uczucia, które powodują wzrost wibracji, a dopiero w następnej kolejności zostały w nich zawarte afirmacje intencji, mające na celu przyciągnięcie do Twojego życia konkretnych manifestacji. 

   Dzięki temu zabiegowi intencja zostaje połączona z uczuciem i może zaistnieć w Twoim życiu. Możesz zamówić dla siebie medytację podprogową na każdą intencję.

Tą intencją może być:

- posiadanie pięknego, luksusowego domu,

- szczupła sylwetka,

- pozbycie się lęku,

- lepsze zarobki,

- poprawa zdrowia,

- pełen miłości związek,

- zdanie egzaminu.

      Wybór intencji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.  Kiedy Ty będziesz odtwarzać swoją medytację podprogową, Twój świadomy umysł będzie słyszał jedynie muzykę i cichy szept wypowiadanych słów, jednak Twoja podświadomość dokładnie usłyszy każde wypowiedziane przeze mnie słowo. A jedyne, co Ty musisz zrobić, to słuchać nagrania, bez konieczności zaangażowania z Twojej strony, a nawet wręcz przeciwnie – Twój umysł powinien być zajęty codziennymi obowiązkami. Aby przekaz zawarty w nagraniach zaczął działać w podświadomości, konieczne jest tylko połączenie go ze wzniosłymi uczuciami, dlatego poza afirmacjami, będzie w nich ukryty przekaz o treści – czuję radość, doświadczam miłości itp. Twoja podświadomość słysząc takie polecenia, poczuje przymus, aby odczuć te uczucia. A następnie usłyszy afirmacje intencji. Dodatkowo możesz włączyć sobie nagrania, wtedy, gdy robisz coś, co sprawia Ci ogromną radość, np. oglądasz film, który wzbudza w Tobie piękne, pozytywne uczucia.


     Taka forma medytacji działa w sposób podprogowy, omijając Twój świadomy umysł, który nie ma czasu na to, aby zaprzeczyć wypowiadanym przeze mnie słowom albo rozpocząć analizę, czy coś jest możliwe czy też nie. Zamiast tego przekaz trafia prosto do Twojej podświadomości, która nie analizuje, ani nie dedukuje, a jedynie wszystko przyjmuje. Metoda ta jest wspaniała dla tych wszystkich, którzy nie potrafią świadomie uwierzyć w możliwość zmian w swoim życiu.

MEDYTACJE: Usługi
bottom of page