top of page
O MNIE.png

HO'OPONOPONO
NAGRANIE HIPNOTYCZNE

Zalety nagrania hipnotycznego Ho'oponopono:

1. Nagranie jest krótkie, trwa mniej niż dwadzieścia minut – każdy z łatwością znajdzie czas, by przeprowadzić je raz dziennie.

2. Praktyka jest skuteczna i bardzo prosta, ponieważ przeprowadzę Cię przez cały proces w stanie głębokiego relaksu.

3. Należy jedynie uświadomić sobie oraz nazwać problem, nie zgłębiając go.

4. Nad jednym problemem należy pracować do czasu, aż poczujesz, że się rozpuszcza. Jeśli jednak nie masz takiego rozeznania, zalecany czas pracy nad jednym problemem wynosi od 5 do 7 dni.

 

     Zapraszam Cię do odkrycia potężnej mocy Ho’oponopono i doświadczenia całkowitej transformacji Twojego życia! Praktyka ta jest niezwykle skuteczna w rozwiązywaniu wszelkich problemów, a teraz możesz z łatwością włączyć ją do swojego życia dzięki nagraniu hipnotycznemu Ho’oponopono.


      Nie pozwól, aby problemy i myśli przytłaczały Cię i zniechęcały do praktyki. Dzięki temu nagraniu masz szansę na znalezienie stanu wyciszenia i usunięcie negatywnych przekonań, które blokują Twoje sukcesy. Krótkie nagranie hipnotyczne wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu, w którym Twoje umysł i ciało odprężą się, stając się otwarte na pozytywne zmiany. Po przeprowadzeniu Cię przez praktykę ho’oponopono Twoja podświadomość będzie gotowa do pracy i usunięcia źródła Twojego problemu.

      Nie trać czasu na negatywne myśli i problemy. Daj sobie szansę na pozytywną zmianę dzięki nagraniu hipnotycznemu Ho’oponopono. Zamów już dziś i zacznij doświadczać magicznej mocy tej praktyki!

O MNIE: O mnie
bottom of page