top of page
O MNIE.png

HO'OPONOPONO
NAGRANIE HIPNOTYCZNE

Zalety nagrania hipnotycznego Ho'oponopono:

1. Nagranie jest krótkie, trwa mniej niż dwadzieścia minut – każdy z łatwością znajdzie czas, by przeprowadzić je raz dziennie.

2. Praktyka jest skuteczna i bardzo prosta, ponieważ przeprowadzę Cię przez cały proces w stanie głębokiego relaksu.

3. Należy jedynie uświadomić sobie oraz nazwać problem, nie zgłębiając go.

4. Nad jednym problemem należy pracować do czasu, aż poczujesz, że się rozpuszcza. Jeśli jednak nie masz takiego rozeznania, zalecany czas pracy nad jednym problemem wynosi od 5 do 7 dni.

     Ho’oponopono jest prastarą, bardzo potężną praktyką, która ma szerokie zastosowanie. Terapia ho’oponopono jest wspaniałym rozwiązaniem na dosłownie każdy rodzaj problemu. Polega ona na oczyszczeniu podświadomości poprzez powtarzanie słów o bardzo wysokich wibracjach, które same usuwają źródło problemu, zastępując negatywne przekonanie, które go powoduje, pozytywnym budującym programem. Jednak, aby ho’oponopono mogło przynieść Ci oczekiwane przez Ciebie rezultaty, nie możesz błądzić myślami, nie skupiając się na wypowiadanych przez siebie słowach. Mam świadomość, że wielu z Was ma trudność z wejściem w stan wyciszenia, ponieważ często Wasze problemy Was przytłaczają, wydają się Wam zbyt realne, przez co nie możecie odpuścić myśli z nimi związanymi, nieraz także i na krótki czas praktyki.
 

     Nagranie hipnotyczne Ho’oponopono pomoże Ci przezwyciężyć te trudności, sprawiając, że Twoja praktyka zawsze będzie owocna i skuteczna. Nagranie jest krótkie, trwa mniej niż dwadzieścia minut. Dlatego z pewnością znajdziesz czas na to, by pracować z nim raz dziennie. Podczas tego nagrania najpierw wprowadzę Cię w stan głębokiego relaksu, w którym Twoje myśli uciszają się, a Ty stajesz się podatny na usłyszany przez siebie przekaz. W stanie głębokie relaksu przeprowadzę Cię przez praktykę ho’oponopono, podczas której najpierw wybierzesz problem, który chcesz rozwiązać, zdając sobie z niego sprawę. Nie roztrząsaj go ani nie przeżywaj, po prostu uświadom sobie, jaki masz problem i nazwij go. Następnie usłyszysz wypowiadane przeze ze mnie słowa modlitwy, po których będziesz powtarzał za mną również słowa mantry ho’oponopono: przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuję, kocham Cię. W stanie głębokiego odprężenia odczujesz moc tej praktyki jeszcze mocniej, a przekaz, który z niej płynie, przeniknie do Twojej podświadomości, która zacznie z nim pracować, powodując oczekiwane przez Ciebie rezultaty w Twoim życiu.

O MNIE: O mnie
bottom of page