top of page
O MNIE.png

KURSY ONLINE

"Dzień dobry ♥♥♥

 

       Od wielu lat i na różne poznane sposoby dążę do zmiany swojego życia. Angażowałam się w przeszłości w wiele technik, metod, terapii. Były to jakieś kroki do przodu. Natomiast teraz, z wiedzą z Diety Mentalnej wg Sekwencji Zmian rozumiem, dlaczego niektóre metody wcześniejsze były wspierające, a wiele innych wręcz przeciwnie. Ogrom wiedzy, podanej w bardzo przystępny sposób, pozwala poukładać sobie co, dlaczego, po co, jak. I przygotowany plan pięknych praktyk ze wskazówkami wykonania. Robię, działam, jestem w drodze w całym procesie Diety Mentalnej. I jest to droga, po której chce się iść, nawet jeśli początkowo wielokrotnie łamię jeszcze właściwą dietę z powodu negatywnych nawyków czy braku uważności. Nie szkodzi, i tak jest już o wiele lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a będzie jeszcze lepiej i łatwiej. 

Polecam każdej osobie, która naprawdę szuka zmiany."

♥♥♥

Marta

"Dzień dobry, 

Dziękuję za przebyty kurs bogactwa z Panią. Było cudownie. Bardzo miłe doświadczenie, odbyłam podróż wewnątrz siebie.

Oczyszczenie, a następnie silne afirmacje, które będą mi długo towarzyszyły. 

Tak jak wspomniałam rozpoczęcie kursu wypadło na początek ferie i mój zaplanowany wyjazd z dziećmi do mojej mamy. Ciężko było znaleźć czas dla siebie w ciągu dnia, ale udało się! Jestem bardzo wdzięczna że codziennie "musiałam" wyciszyć się,znaleźć chwilę dla siebie. Również to było bardzo przyjemne :) .

 

Szybko znalazłam pozytywny wzorzec, który jest bardzo przyjemny, towarzysz mi w ciągu dnia, rano i wieczorem  :)

 

Pozdrawiam serdecznie ".

Małgorzata

    

    "Chciałam powiedzieć, ze jestem zachwycona Sekwencją Zmian i merytoryką udostępnianych treści, które są przedstawione zupelnie z innej perspektywy niż ta, jaką dotychczas znałam. Niby o wszystkim wiem i wszystko stosuje, ale odkąd odkryłam Sekwencję Zmian, to każdego dnia nie mogę się doczekać, aż zrobię nową praktykę. Jestem bardzo zmotywowana i podekscytowana każdym ćwiczeniem. Ja znałam do tej pory tylko wiedzę książkową i własną od bycia dzieckiem, kiedy odkryłam, ze jak myśle w odpowiedni sposób to dzieje się to, co chcę. Dokładnie dostaję to co chcę. Niekiedy zajmuje mi to jedynie godziny, niekiedy dzień lub dwa. Ponadto zawsze trzymałam swoje myśli na wodzy, mówiąc że trzeba myśleć o czym się myśli i myśleć o czym się mówi, przez co często nie byłam rozumiana przez innych ludzi i uważali mnie za dziwaka, co mi nie przeszkadzało. Dziś natomiast wraz ze wzrostem ich świadomości pojęli sens moich słów i je wspominają. Ja kiedyś nie wiedziałam, ze nazywa się to dieta mentalna.  Rok temu koleżanka mnie zapytała co ja robię, ze mam wszystko to co chcę, ja nie umiałam jej tego wytłumaczyć, tego sposobu myślenia, nie umiałam wtedy ubrać tego w słowa. Mało tego, ja myślałam, że tylko ja mam taką moc… no i może kilka osób na świecie. Ale ze koleżanka była niezłomna i nie uwierzyła, zaczęła szukać i trafiła na Goddarda, po czym pokazała mi te książki i natychmiast kupiłam wszystkie możliwe książki Goddarda przetłumaczone na język polski. Ja je czytałam, jak błyskawica, mając wrażenie, ze czytam o swoim życiu. A potem pokazała mi grupę Sekwencja Zmian i tak oto jestem Państwem zachwycona! Dziękuję! ♥♥

 

Pozdrawiam ".

Iwona Prokopowicz

""Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian

Dzień dobry. 

Dziękuję bardzo za to wyzwanie. .

Co mi dało wyzwanie? Przede wszystkim dyscyplinę, utrwaliło ją ono we mnie. Dało mi wiele radości i zrozumienia. Ale też pokazało słabość, jest nad czym pracować, kontrola myśli i emocji, skupienie uwagi. Po wyzwaniu chce się bardziej, bo jutro będzie nowy dzień i nie mam już gotowego planu ale mam wspaniały początek na siebie, mogę być spełnionym, szczęśliwym człowiekiem. Dziękuję za tę pracę ".

Ula

     "Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian.

   Z całego serca dziękuję za to, że mogłam uczestniczyć w 30-dniowym wyzwaniu zorganizowanym w grupie Medytuj i Twórz Rzeczywistość z Sekwencją Zmian. Praktyki ogromnie pomogły mi w zdyscyplinowaniu umysłu, w treningu uważności, a jednocześnie sprawiły, że jestem spokojna, wyciszona, skupiam się na tym, co dobre i pozytywne w moim życiu. Skoncentrowanie się na mojej własnej mocy, energii bogactwa i dobrobytu sprawiły, że zaczęły przychodzić do mnie nowe biznesowe pomysły, które zaczęłam realizować. Kolejnym krokiem w rozwoju, jaki podejmuję po zakończeniu wyzwania jest dieta mentalna.
   Dodatkowo wezwanie pokazało mi, że mam w sobie wytrwałość i zaangażowanie. Jestem wdzięczna za to doświadczenie i mam nadzieję na kolejne wyzwania w grupie.

Przesyłam moc serdeczności"

Monika

     "Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian.


   Czasami życie tak się potoczy, że nagle stajesz pod ścianą i nie wiesz, co robić. Ja przed taką ścianą stanęłam 3 lata temu, kiedy wybuchła pandemia, która zabiła nasz rodzinny biznes. Wtedy świat mi się zawalił. Był smutek, płacz i bezsilność.
Dzisiaj mogę napisać, że była to najlepsza rzecz, jaka mi się w życiu przytrafiła.
   Zaczęłam poszukiwania. Po drodze pojawiła się depresja, ale właśnie wtedy kiedy sięgnęłam emocjonalnego dna wstałam, otrząsnęłam się i zaczęłam naprawdę szukać. To było poszukiwanie mnie. Półtora roku błądzenia, szukania, czytania i wiary, że kiedyś się odnajdę na nowo i stworzę siebie od nowa, z nowymi przekonaniami.
   Było wiele grup, szukałam, czytałam, czasami coś praktykowałam. Chyba najbardziej spektakularnym moim osiągnięciem było ujrzenie drabiny. Przed snem przeczytałam, co trzeba zrobić i uznałam, że zrobię to rano, bo teraz jestem zmęczona. Jednak w głowie pojawiła się drabina, drewniana, pobrudzona farbą. Następnego dnia byłam na spotkaniu ze znajomymi i jaki przeżyłam szok, kiedy znajomy wyciągnął nagle drewnianą drabinę, zabrudzoną farbą, a wszyscy zapytali, po co wyciągnąłeś drabinę :-) :-) :-) Śmiech i niedowierzanie. Właściwie nic nie zrobiłam a drabina zamanifestowała się natychmiast. Jakie to proste. Niestety problem w tym, że nie umiałam tego powtórzyć w rzeczach ważnych.
   W grudniu na grupie @sekwencja zmian pojawił się post o 30 - dniowym wyzwaniu.
Bez chwili zastanowienia zapisałam się. Sama nie wiedziałam, czy uda mi się codziennie podejść do treningu, nie wiedziałam, co będzie za 30 dni, czy coś zmienią w moim życiu. Nie wiedziałam nic, ale też głęboko w sercu chciałam spróbować, by sobie pomóc, by znaleźć właściwą drogę.
   W ciągu tych 30-dni zaczęłam odkrywać siebie na nowo, zaczęłam programować się według nowych schematów, które są zgodne z moimi wewnętrznymi przekonaniami. Na wyzwaniu dostaliśmy potężną dawkę wiedzy i praktyki, która utwierdziła mnie, że to był najlepszy miesiąc w ciągu moich ostatnich lat, a na pewno najlepszy miesiąc jeśli chodzi o podróż do wnętrza siebie. Miesiąc praktyki przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :-)
   Poza tym, co zadziało się u mnie wewnętrznie, również na płaszczyźnie biznesowej/zdrowotnej zaczęły się dziać cuda. Jeszcze nie mogę napisać szczegółów, bo jesteśmy w trakcie rozmów, ale na pewno nie ma we mnie już strachu, barier i przekonań. Jestem nowa JA, z nową, czystą kartą, na której chcę napisać nowy rozdział mojego życia, w którym, to ja jestem kreatorem moich marzeń.
   Jeśli ktoś, doszedł do końca :-) to tylko napiszę, że naprawdę polecam wszystkie praktyki z Sekwencja Zmian. Każdy dzień, to nowe przekonania, to praktyczne narzędzia do dalszej pracy nad sobą.

Dziękuję i błogosławię."

Beata Henry

     " Wyzwanie 30 dniowe z Sekwencją Zmian.

   Wyzwanie w którym uczestniczyłam pokazało mi przede wszystkim że nic nie stanie się bez mojej solidnej i konsekwentnej pracy - praktyki nad myślami i uczuciami. Nie wystarczy że o czymś poczytam i zapomnę zanużając się w kolejny swój dzień.
Dzięki wyzwaniu uświadomiłam sobie że chociaż czasem jest ciężko - brak czasu, chęci, motywacji itd. to pomimo to trzeba się starać, uprzeć, bo nikt moich myśli jednak nie zmieni lepiej niż ja sama.
   I takie właśnie dni się pojawiały, miałam wielokrotnie duży problem z odczuwaniem pozytywnych emocji, ze skupieniem uwagi, było i tak że nie do końca dobrze podchodziłam do praktyk ponieważ, nie wyciszałam się wystarczająco, tych myśli było dużo, wpadałam w " autopilot" nie skupiając się zbytnio na praktyce.
   Były też przyjemne praktyki i praktyki które robiło mi się dobrze bo np mogłam bardziej skupić swoją uwagę na nich. Tutaj bardzo fajnie że jest taka różnorodność tych praktyk i każdy na początku może wybrać coś co bardziej do niego przemawia.
Dziękuję za pokazanie że sama praktyka to nie wszystko, że nad zmianą trzeba pracować również w inny sposób - kontrola nad myślami w ciągu dnia, co na początku jest naprawdę nie lada wyzwaniem, - nad uwaga, - nad błogosławieniem innym.
   Na początku pomyślałam : - "jak tego dużo, tu kontroluj to, tam myśl inaczej tu skupiaj uwagę .." no ale właśnie później doszłam do wniosku, że wcale nie myślę i właśnie dlatego nie doświadczam tego co chce tylko lecę sobie tak na tym co już dobrze znam bo to jest znane, łatwiejsze.
   Bardzo dziękuję za to wyzwanie - dzięki niemu wiem nad czym muszę popracować i chociaż tej pracy jest jeszcze wiele to mam już wiedzę na ten temat i wiem że to zależy tylko i wyłącznie ode mnie.
   

Z serca bardzo bardzo Wam dziękuję. " 

Jolanta

"Dziękuje serdecznie. Kurs jest fenomenalny. Mimo, że nauki Goddarda są mi znane i mam wszystkie książki przeczytane, jak również od dziecka manifestowalam wszystko w swoim życiu, to ten kurs z lekkością i przyjemnością przeprowadza mnie krok po kroku przez cały proces. Dziękuję ♥ "

Iwona Prokopowicz 

" Dzień dobry.

Chciałam podziękować Pani  ze szczerego serca za możliwość wzięcia udziału w promocyjnej cenie w Kursie Technika Efektu Końcowego wg Neville'a Goddarda Był on dla mnie ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza,że biorę udział również w 30-dniowym wyzwaniu, jednak udało mi się ukończyć kurs z pełnym zaangażowaniem. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna,że mogę korzystać z tak ogromnego wsparcia jakie mam tutaj. Technika Efektu Końcowego wg Neville'a Goddarda sprawiła, że wszystko jest inne. Pozdrawiam ciepło i życzę wielu błogosławieństw  ! ♥♥♥ "

 Katarzyna S

     „ Cześć Ola, chciałem Ci bardzo podziękować za taki prezent jak kurs 7 dniowy oczyszczanie umysłu. Jest mi właśnie teraz tak potrzebny I dziękuję Ci bardzo za posty coraz częstsze na YouTube. Tak często rezonują z tym co akurat potrzebuje przeczytać i Bóg tyle razy komunikował się przez Ciebie a post z tym niebieskim piórkiem od Twojej podopiecznej to aż się popłakałem z radości. Bardzo Cię ściskam i wszystkich dla któryś jesteś taka potrzebna ".

Kacper Brzeziński

     „ Witam. Jeszcze raz chciałabym podziękować za to że dzieli się Pani z nami wspaniałymi kursamii za symboliczną kwotę. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość korzystania z pani wiedzy. Zrobiłam już dwa kursy i jestem mega szczęśliwa że działają cuda  ♥ ”.

Agnieszka Woźniak

     „ Dziękuje pięknie za kursy!!! Jestem ogromnie wdzięczna za otworzenie oczy i serca ♥♥♥.We wtorek wygrałam 1300zl w lotto  ♥♥♥ Kurs bogactwo ukończyłam 20ego, a 23ego już wygrałam ♥♥♥ Praktyka i wskazówki Wasze działają ♥♥♥ Dziękuje i do usłyszenia !”.

Angela Grabowska

     „ W rozwoju  osobistym jestem od paru lat. Jednak dopiero Kursy Sekwencji Zmian przyczyniły się do mojego dużego wzrostu w tej dziedzinie. Pomogły mi rozróżniać moje emocje i brać za nie pełną odpowiedzialność. Oraz uczyć się czerpania radości z życia Tu i Teraz. Dlatego też moja wdzięczność nie ma końca i polecam wszystkim z całego serca ".

Dorota Litwińczuk

     „ Witam serdecznie. Dziękuję bardzo za poprowadzenie kursu EFEKT KOŃCOWY. Efekty zauważalne już po drugim dniu. Poczułam ulgę. Jestem lżejsza i bardziej aktywna. Zajęłam się zdrowiem i relacjami. Nadal praktykuję uważność. Życzę pomyślności.

Z Miłością ".

Maria S

     „ Pani Olu, w związku z tym jakie zmiany zaobserwowałam u siebie po przeprowadzeniu kursu oczyszczania umysłu, postanowiłam wykupić go dla męża. Jestem niezmiernie wdzięczna, że natrafiłam na Pani kanał na you tube, zmiany po tym kursie przerosły moje najśmielsze oczekiwania, widzę je codziennie, dlatego z ochotą czekam na to, co jeszcze pięknego się wydarzy ".

Kamila

      Kursy Sekwencji przeszły moje oczekiwania, Kurs Quantum powtórzyłem trzy razy, bo przeniósł mnie w zupełnie inny, ale naprawdę mój świat. Ogromna wiedza połączona z super technikami ".

Robert

"Dziękuję z całego za kurs samoakceptacji.  

Nareszcie po tylu latach zrozumialam, że nie żylam tym, co ja chcę, a tym czego zawsze oczekiwała ode mnie moja już dawno nieżyjąca mama. Dzięki kursowi poczułam, że istnieje i zaczynam otwierać się na życie o jakim nawet nie marzylam. 

Dziękuję 

Zakupilam kurs 30-dniowy, którego nie mogę sie doczekać. Myślę też o kursie sekwencji zmian. 

Jesli Pani zechce coś mi doradzić jestem na to mocno otwarta. 

 

Pani Olu, nie spotkalam sie z nikim, kto tak mocno, jak Pani jest zaangażowany w bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. Dziękuję za odpowiedź na każdy email. 

 

Dziękuję ".

Marta

"" Dzień dobry, właśnie dzisiaj zakończyłem kurs Bogactwa i chciałem się podzielić swoją opinią.

Ogólnie bardzo mi się podobał, jakoś ten przekaz i forma ze mną rezonują, a już trochę różnych materiałów przerobiłem. Mogę stwierdzić, że ten jest najlepszy. W szczególności pierwsze "magiczne" 3 dni kursu. Często przed kursem miałem myśli podczas dnia na temat braku a po tych trzech dniach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknęły. Czasami mi się jeszcze zdarzają pojedyncze myśli, ale szybko je niweluje i myślę z przekonaniem, że mam wszystko czego potrzebuje. Ze spokojem czekam teraz na efekty pracy.

Pozdrawiam serdecznie "..

Mikołaj

O MNIE: O mnie
bottom of page