top of page

SPERSONALIZOWANY 

FILM PRZYSZŁOŚCI

METODA KALEJDOSKOPU

♥ ♥ ♥ 

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ 

♥ ♥ ♥ 

JEDNA Z REALIZACJI KALEJDOSKOPU

     Znaleźliście tę stronę, ponieważ szukacie sposobu na spełnienie Waszych pragnień. Prawdopodobnie próbowaliście już wielu różnych metod, które niestety zawiodły. Jeżeli pożądacie w swoim życiu zmian, a jednocześnie trudno Wam uwierzyć w możliwość przemiany przekonań i myślenia na takie, które Wam na to pozwolą - dobrze trafiliście. Metoda kalejdoskopu połączona ze spersonalizowanym filmem przyszłości wymaga jedynie Waszego zaangażowania i skupienia się najpierw na przenikających się wzorach geometrycznych, a później na wyświetlanym filmie, który jest zgodny z Waszymi marzeniami. Nieistotne jest, czy potraficie uwierzyć w jego skuteczność, czy nie jesteście w stanie tego zrobić. Jeżeli zastanawiacie się, jak w takim razie ta metoda może Wam pomóc - przedstawiam wyjaśnienie. 

    Kalejdoskop, czyli obrazy symetrycznych, nieustannie zmieniających i przenikających się figur, skupia na sobie całą uwagę widza wywołując trans umożliwiający podświadome programowanie, a następujący po nim spersonalizowany film przyszłości zajmuje się programowaniem Waszej podświadomości, stając się Waszym nowym, niezwykle korzystnym programem, zastępując tym samym ten wcześniej przez Was posiadany. Pod wpływem oglądania kalejdoskopu Wasze myśli powoli się zatrzymują, a Wasz świadomy umysł przestaje analizować przychodzące informacje. Jakakolwiek informacja przedstawiana Wam po metodzie kalejdoskopu przenika prosto do Waszej podświadomości, programując zgodnie z zawartą w sobie treścią Wasze przyszłe doświadczenie. Dzieje się tak, ponieważ pod wpływem skupienia swojej uwagi na przenikających się, geometrycznych wzorach Wasze fale mózgowe przechodzą z częstotliwości fal beta na wolniejsze fale alfa i w wyniku tego procesu spowolnieniu ulegają funkcje neokorteksu, czyli części mózgu, odpowiedzialnej za analityczne myślenie. W takim stanie Wasza świadomość staje się mniej aktywna, w przeciwieństwie do podświadomości, która zostaje wówczas pobudzona. Podczas gdy Wy nie angażujecie się w myślenie, Wasza świadomość opuszcza myślący neokorteks i przenosi się do śródmózgowia, zwanego podświadomością - siedziby autonomicznego układu nerwowego i móżdżku. Podświadomość w tym stanie jest otwarta na sugestie oraz umiejętność zaakceptowania i przyjęcia prezentowanej informacji bez jej analizowania. Dokładnie taki stan osiągacie Wy podczas obserwacji kalejdoskopu, dlatego też wyświetlany później film przyszłości z zawartym przekazem powoduje, że wraz z jego treścią zagnieżdża się on w Waszej podświadomości. Jak zapewne wiecie, większość z nas jest wzrokowcami, dlatego ta metoda wykazuje się jeszcze większą skutecznością niż te posługujące się jedynie przekazem werbalnym. Dodatkowo w filmie przyszłości zostanie umieszczona muzyka, którą Wasza podświadomość będzie bezpośrednio kojarzyła z informacjami zawartymi w filmie i zawsze, kiedy ją usłyszycie, Wasze ciało będzie odbierało te infomacje w taki sposób, jakbyście słuchali muzyki związanej nie ze swoją przyszłością, a przeszłością, sprawiając, że Wasza podświadomość będzie przekonana, że pożądana przez Was sytuacja już miała miejsce, w wyniku czego dołoży wszystkich starań, abyście przeżyli ją w rzeczywistym doświadczeniu.

    Tworząc dla Was kalejdoskopy, opieram się na powyższej technice, wprowadzając jednak pewne ulepszenia. Nie jest ona jej wiernym odwzorowaniem, ponieważ ja w swoich kalejdoskopach skupiam się głównie na wstawianiu prawie niewidocznych, podprogowych afirmacji. Używam ich dlatego, że świetnie działają na podświadomość, omijając blokadę, którą stawia mózg przez świadome myślenie, niejednokrotnie negując prawdziwość afirmacji. Dzięki temu efekty mogą wystąpić o wiele szybciej niż w przypadku stosowania tylko tych bardzo widocznych napisów. Dodatkowo, w tworzeniu filmów przyszłości, wykorzystuję Wasze zdjęcie, z którego podkładam rysy twarzy na wstawionych w filmie postaciach tak, aby Waszej podświadomości było łatwiej utożsamić się z tym, co przedstawiają obrazy i zobaczyć na nich Was samych w otoczeniu tego, czego pragniecie doświadczyć.  

     Klikając w poniższy przycisk, zostaniecie przeniesieni na stronę na której możecie zamówić Wasz spersonalizowany film przyszłości na podstawie Waszych potrzeb i preferencji, dostarczając mi niezbędnych informacji.

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page