top of page

SPERSONALIZOWANY 

FILM PRZYSZŁOŚCI

METODA KALEJDOSKOPU

♥ ♥ ♥ 

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ 

♥ ♥ ♥ 

JEDNA Z REALIZACJI KALEJDOSKOPU

     Kalejdoskop to innowacyjna metoda programowania Twojej podświadomości, która pozwoli Ci na osiągnięcie pełni swojego potencjału i spełnienie swoich marzeń. Ta niezwykła technologia skupia na sobie całą Twoją uwagę, wywołując lekki trans, który umożliwia podświadome programowanie Twojego umysłu. Kalejdoskop to obrazy symetrycznych i nieustannie zmieniających się figur, które przenikają się i tworzą fascynujące wzory, wzbudzając w Tobie poczucie harmonii i spokoju.

     Dzięki temu, że Twoje myśli powoli się zatrzymują, a świadomy umysł przestaje analizować przychodzące informacje, każda prezentowana Ci treść przenika bezpośrednio do Twojej podświadomości, programując ją zgodnie z zawartą w niej treścią. Dzieje się tak dzięki temu, że pod wpływem skupienia na przenikających się, geometrycznych wzorach, Twoje fale mózgowe przechodzą z częstotliwości fal beta na wolniejsze fale alfa, a to powoduje spowolnienie funkcji neokorteksu - czyli części mózgu odpowiedzialnej za analityczne myślenie. W takim stanie Twoja podświadomość staje się bardziej otwarta na sugestie i zdolna do zaakceptowania i przyjęcia prezentowanej informacji bez analizowania jej.

      To, co wyróżnia metodę kalejdoskopu, to jej niezwykła skuteczność. Wykorzystanie wizualnych bodźców oraz muzyki pozwala na jeszcze lepsze przenikanie przekazu do Twojej podświadomości. Muzyka, która towarzyszy filmowi przyszłości, jest idealnie dopasowana do zawartych w nim treści, co sprawia, że Twoje ciało odbiera informacje zawarte w filmie, jakbyś słuchał muzyki związanej z Twoją przeszłością. Dzięki temu Twoja podświadomość jest przekonana, że pożądana przez Ciebie sytuacja już miała miejsce, a ona w efekcie dopilnuje już tego, abyś przeżył ją w rzeczywistości.

      Zainwestowanie w metodę kalejdoskopu to inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Przetestuj tę niezwykłą technologię już dziś i przekonaj się, jak skuteczna jest w programowaniu Twojej podświadomości!

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page