top of page
O MNIE.png

7 DNIOWY KURS
OCZYSZCZANIA UMYSŁU

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzania całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.
5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć dni, zyskując tym samym
trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie około 90 minut dziennie.

 

     W ciągu siedmiu dni tego kursu odkryjesz moc oczyszczania umysłu z ograniczających przekonań, lęków i zmartwień. Zyskasz kontrolę nad swoimi myślami i będziesz mógł zacząć kreować rzeczywistość, której pragniesz. Pożegnasz to, co Cię blokuje, i otworzysz się na nowe możliwości, które pojawią się w Twoim życiu. Ten Kurs to prawdziwa przygoda odkrywania samego siebie. Czas trwania kursu wynosi siedem dni, ale będziesz mieć dostęp do niego przez dziesięć dni, co pozwoli Ci na powtórzenie lekcji lub zrobienia sobie przerwy, jeśli naprawdę będziesz tego potrzebować. Jednak pamiętaj, że najlepsze wyniki osiągasz, gdy zachowasz ciągłość, dlatego staraj się uczestniczyć w kursie każdego dnia. Przygotuj się na emocjonującą podróż, która przyniesie Ci nie tylko oczyszczony umysł, ale również większą samoświadomość i motywację do osiągania swoich celów.

 

     Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. 

Kurs rozpoczęty
Otwarte zapisy na następną edycję.
Data rozpoczęcia następnej edycji: 06.06.2024
Cena  Kursu: 380 PLN

Ceanc

O MNIE: O mnie
bottom of page