top of page
O MNIE.png

7 DNIOWY KURS
OCZYSZCZANIA UMYSŁU

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzania całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć dni, zyskując tym samym
trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie około 60 minut dziennie.

     W ciągu siedmiu dni trwania tego kursu zostaniesz profesjonalnie przeprowadzony przez treningi, które
pomogą Ci w oczyszczeniu umysłu z blokad, lęków i zmartwień – ze wszystkiego, co Cię ogranicza i utrudnia Ci kontrolę myśli. Zapanowanie nad własnymi myślami jest niezbędne do tego, abyś mógł zacząć kreować rzeczywistość, której pragniesz.
     Ten kurs da Ci możliwość pożegnania tego, co zbędne, pozwalając Ci na zrzucenie balastu, przez który
nie mogłeś ruszyć naprzód. Otworzy Cię również na wspaniałe, nowe możliwości, sprawiając, że bardziej zrozumiesz samego siebie podczas tego procesu.
Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć dni, zyskując tym samym
trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu. Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, w którym powinieneś zapoznać się z filmem instruktażowym. Będzie on zawierał wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Każdego dnia, przez siedem dni będziesz przerabiał nowy materiał. Czas, który powinieneś sobie na to zarezerwować, będzie wynosił około dwóch godzin.
     

Naciśnij w przycisk logowania który znajduje się poniżej, pozwoli on przejść Ci do strony z kursem, do której otrzymasz dostęp po spełnieniu warunków zakupu kursu .   

Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

Kurs rozpoczęty
Otwarte zapisy na następną edycję.
Data rozpoczęcia następnej edycji: 31.03.2023
Cena Promocyjna Kursu: 200 PLN

Ceanc
 

O MNIE: O mnie
bottom of page