top of page

ZAMÓW SWÓJ

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU

 

Zamówienie obejmuje spersonalizowany Film Przyszłości połączony z Metodą Kalejdoskopu.


CENA:  500 PLN

      Ponieważ dostałam ogrom maili, w których prosicie o obniżenie kwoty za Kalejdoskop, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami zniżyłam ją do 500zl. Bardzo Was proszę o nieprzysyłanie więcej maili z prośbą o obniżenie kwoty, niższa już nie będzie. Już wyjaśniam dlaczego. Kalejdoskop jest montowany, składany dla Was przez grafika w studio, za każdym razem jest on projektowany przeze mnie i montowany przez grafika specjalnie dla Was. Dopracowanie oraz montowanie spersonalizowanego filmu przyszłości jest bardzo czasochłonne. Kalejdoskop jest metodą pożądaną przez Was, bo nie wymaga wiary ani ogromnej pracy czy zaangażowania, a przynosi wspaniałe rezultaty, ale jeśli kogoś nie stać w tej chwili na zamówienie Kalejdoskopu proszę się tym nie zamartwiać. Na moim kanale kanale Sekwencji Zmian na YouTube daję Wam wiele metod i są one dostępne dla każdego z Was za darmo. Jestem pewna, że każdy z Was znajdzie tam technikę lub metodę dla siebie :). Wiem, że ta metoda jest bardzo skuteczna, lecz wszystkie pozostałe również są jeżeli się jest zdeterminowanym do pracy. Korzystając z darmowych materiałów każdy z Was może spełnić swoje pragnienia, jeżeli tylko będzie sumiennie praktykował;)

Po złożeniu oraz opłaceniu zamówienia proszę o przesłanie mi mailem następujących informacji:
- imię,
- proszę opisać mi pragnienia, jakie zamierzasz zrealizować,
- proszę jeśli jest taka możliwość wysłać mi  6 zdjęć, które będę mogła użyć w spersonalizowanym filmie przyszłości.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 18 dni roboczych.

Kalejdoskop połączony ze spersonalizowanym Filmem Przyszłości wysyłam mailem za pomocą odnośnika do Dysku Google lub nagrywam go na pendrivie, a następnie listem poleconym priorytetowym wysyłam go za pomocą poczty polskiej.

      Czas oczekiwania na realizację zamówienia Kalejdoskopu jest dłuższy, ponieważ dopracowanie oraz montowanie spersonalizowanego filmu przyszłości jest bardzo czasochłonne. Kalejdoskop jest projektowany specjalnie dla Ciebie przeze mnie oraz montowany i składany przez grafika w studiu. Tę metodę najkorzystniej jest stosować na jedną intencję, a maksymalnie można ją stosować na trzy intencje. Kalejdoskop jest metodą pożądaną przez wiele osób, ponieważ przynosi wspaniałe rezultaty, a przy tym nie wymaga wiary, ani ogromnego zaangażowania. Metoda Kalejdoskopu jest bardzo skuteczna, jednak należy pamiętać, że również i każda inna technika mentalna oparta na Prawach Umysłu jest równie skuteczna i przyniesie oczekiwane rezultaty, jeśli jest się zdeterminowanym do pracy. Na kanale YouTube Sekwencji Zmian udostępniam za darmo bardzo wiele skutecznych i sprawdzonych technik mentalnych. Wszystkie są oparte na Prawach Umysłu i przynoszą wspaniałe efekty. Dodatkowo jest ich tak dużo, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
 

W przypadku wyboru zamówienia umieszczonego na pendrive, proszę doliczyć koszty pendriva i przesyłki.

Dziękuję :)

CENNIK METODY KALEJDOSKOPU: Pakiety i stawki
CENNIK METODY KALEJDOSKOPU: O mnie

JAK DOKONAĆ PŁATNOŚCI

SEQUENCE OF CHANGE LTD

44 2910 0006 0000 0000 0487 7135

lub

PAYPAL - sequenceofchange@gmail.com

Ważna informacja !!!

Aby dokonać płatności na konto PayPal nie musicie Państwo być użytkownikiem PayPala, wystarczy dokonać płatności przy pomocy karty płatniczej.

Wpłacając przez konto PayPal pamiętaj, aby do kwoty zamówienia doliczyć opłatę, którą nalicza PayPal.

Linki informacyjny : https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/privacywax-full

Płatności należy dokonać na wskazany powyżej numer konta lub na PayPal.

W tytule przelewu należy napisać : Imię i nazwisko oraz nazwę "Spersonalizowany Film Przyszłości".

Po wykonaniu tej czynności zapraszam Cię do kontaktu ze mną za pomocą (formularza kontaktu) w celu ustalenia szczegółów.

bottom of page