top of page

Książka
 „7 zasad wg Sekwencji Zmian
oraz wskazówki, które odmienią Twoje życie”

ALLEGRO.png
KSIĄŻKA: Witaj

W tej książce znajdziesz zasady, które należy spełnić, aby cieszyć się upragnionymi manifestacjami oraz dowiesz się, czego unikać na drodze rozwoju. Jest to bardzo przyjemna i lekka lektura, która jest jednocześnie niesamowicie praktyczna. Zastosowanie zasad, które w niej poznasz, otworzy Ci drogę do cudownego życia, w którym zaczną się spełniać Twoje marzenia.

Korzyści wynikające z lektury ,,7 zasad wg Sekwencji Zmian oraz wskazówki, które odmienią Twoje życie":
1. Poznasz zasady, które prowadzą do manifestacji pragnień.
2. Dowiesz się, jakie są problemy na drodze do tej manifestacji.
3. Zrozumiesz, czego należy unikać, aby osiągnąć sukces w pracy nad sobą i swoimi marzeniami.
4. Poznasz wskazówki i zasady, aby prościej Ci było iść tą piękną drogą rozwoju, która dla tak wielu osób jest trudna, ponieważ większość osób popełnia podstawowe błędy. A one sprawiają, że ich intencje, pragnienia się nie spełniają. To 
sprawia, że z biegiem czasu, zamiast robić postępy, są tylko bardziej zmęczone, zniechęcone oraz rodzi się w nich złość i frustracja, a to wszystko nikomu nie da spełnionego życia, o którym marzą.

5. Czytając tę książkę, zrozumiesz, jak wejść na tę drogę rozwoju, manifestacji marzeń z motywacją, zapałem i uśmiechem na twarzy.

6. Należy mieć świadomość, że ta książka zawiera zasady udanej manifestacji oraz wskazówki. Głęboką wiedzę na temat energii, mechanizmów umysłu, wibracji itp., znajdziesz w pozostałych książkach Sekwencji Zmian.

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page