top of page

Książka
 „Bogactwo, miłość, zdrowie,
moc wewnętrzna

- 4 gotowe plany treningowe

Spraw, aby Twoje marzenia stały się
Twoją rzeczywistością

     Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak osiągnąć bogactwo, miłość, zdrowie oraz zacząć bez ograniczeń korzystać ze swojej wewnętrznej mocy? Nie jest to łatwe, ale jest to możliwe! Książka „Bogactwo, miłość, zdrowie, moc wewnętrzna - 4 gotowe plany treningowe” zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją drogę do spełnienia swoich marzeń. Znajdziesz w niej gotowe, już rozpisane treningi na 30 dni. Przez pierwsze 7 dni będziesz pracował nad oczyszczeniem się z negatywnych emocji, które często sprawiają, że nie potrafisz przeprowadzić swojej praktyki prawidłowo, angażując się w nią całym sercem. Natomiast przez następne 23 dni będziesz pracował nad powołaniem do życia jednej z czterech wspominanych tutaj intencji.


     Ta książka to klucz do Twojego sukcesu. Wypróbuj sprawdzone i skuteczne treningi, które zapewnią Ci wsparcie i motywację do pracy nad manifestacją Twoich pragnień. Bądź gotowy na systematyczną praktykę i zaangażuj się w nią całym sercem, zgodnie z instrukcjami. Jeśli szukasz narzędzia, które pozwoli Ci odmienić swoje życie, to właśnie znalazłeś to, czego potrzebujesz. 

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: Witaj
KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page