top of page

Książka
 „Bogactwo, miłość, zdrowie,
moc wewnętrzna

- 4 gotowe plany treningowe

Spraw, aby Twoje marzenia stały się
Twoją rzeczywistością

     Bogactwo, miłość, zdrowie i moc wewnętrzna są najczęstszymi intencjami większości ludzi i nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ w tych czterech intencjach zawiera się już wszystko. Jednocześnie wiele osób nie wie jak może powołać te intencje do życia, doświadczając upragnionej manifestacji. Być może również i Ty próbowałeś pracować nad jedną z tych intencji i chociaż praktykowałeś wybrane przez siebie treningi, medytacje, nie osiągnąłeś w tym sukcesu. Możliwe jest również, że powołałeś do życia jedną z tych intencji, nie potrafiąc już tego powtórzyć z inną i nie rozumiesz, w którym miejscu popełniasz błąd. 
 
    Książka ,,Bogactwo, miłość, zdrowie, moc wewnętrzna - 4 gotowe plany treningowe" jest odpowiedzią na te i wszystkie inne potrzeby. Znajdziesz w niej 4 gotowe, już rozpisane treningi na 30 dni. Przez pierwsze 7 dni będziesz pracował nad oczyszczeniem się z negatywnych emocji, które często sprawiają, że nie potrafisz przeprowadzić swojej praktyki prawidłowo, angażując się w nią całym sercem. Natomiast przez następne 23 dni będziesz pracował nad powołaniem do życia jednej z czterech wspominanych tutaj intencji. 
 
     Jeśli pragniesz zmian i chcesz zacząć odnosić sukcesy w swojej pracy nad manifestacją pragnień, ta książka będzie dla Ciebie niesamowitym wsparciem w tym procesie :). Pamiętaj, że dostaniesz w niej gotowe plany treningowe ze sprawdzonymi, skutecznymi treningami, jednak to Ty musisz je przeprowadzić i musisz to zrobić z zaangażowaniem, zgodnie z poznaną instrukcją. Jeśli jesteś gotowy na systematyczną praktykę, w którą pragniesz się szczerze zaangażować, znalazłeś właśnie wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: Witaj
KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page