top of page

Książka
„Formuła Quantum”

Moc pustki umysłu

ALLEGRO.png
KSIĄŻKA: Witaj

   

RUSZYŁA PREMIERA KSIĄŻKI 

„Formuła Quantum – Moc Pustki Umysłu” jest książką, dzięki której wreszcie zrozumiesz, czym jest przestrzeń kwantowa oraz dowiesz się, w jaki sposób to pole nieograniczonych możliwości może Ci pomóc w wykreowaniu upragnionej przez Ciebie rzeczywistości. Jednak to nie wszystko. W książce została opisana metoda, stworzona przez Sekwencję Zmian, oparta na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z energią.
     Tworząc ją, korzystałam nie tylko z wiedzy i praktyki, którą nabyłam na drodze własnego rozwoju, ale również z tej, którą osiągnęłam podczas pomocy innym ludziom w spełnieniu ich pragnień i osiągnięciu szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Korzystając z niej, nauczysz się, w jaki sposób przemienić swoje marzenia w rzeczywistość i cieszyć się każdym dniem, zamiast nieustannie czekać na lepsze jutro, które niestety nigdy nie nadchodzi.
     W książce „Formuła Quantum – Moc Pustki Umysłu” znajdziesz skuteczne narzędzie do kreowania upragnionej przez siebie rzeczywistości, z którego możesz skorzystać już po przeczytaniu lektury. Dodatkowo zawiera ona wskazówki, jak należy postępować, aby przełamać nawykowe myślenie i sprawić by zarówno ta technika, jak i każda inna, z której kiedykolwiek zechcesz skorzystać, stała się dla Ciebie naprawdę efektowna, odmieniając Twój los w bardzo krótkim czasie.
     Życie powinno być przygodą i stanie się nią, jeśli nauczysz się czerpać z tej nieograniczonej mocy, która jest do twojej dyspozycji. Wszystko, czego pragniesz, już teraz jest dla Ciebie dostępne, jednak, aby to otrzymać, musisz najpierw zrozumieć zasady, zgodnie z którymi musisz działać, aby powołać swoje marzenia do życia.
Zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc bliskim zmienić ich życie na lepsze, podaruj im ją w prezencie :)

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page