top of page

Książka
„Neville Goddard 
    Teoria i Praktyka ”

 

ALLEGRO.png
KSIĄŻKA: Witaj


RUSZYŁA PREMIERA KSIĄŻKI

,,NEVILLE GODDARD – TEORIA I PRAKTYKA”


    Książka ,,Neville Goddard – Teoria i Praktyka”  jest wspaniałym narzędziem dla wszystkich osób, które pragną odmienić swoje życie, korzystając z nauk i technik mistyka i nauczyciela duchowego XX wieku – Neville’a Goddarda. W tej książce znajdziesz wyjaśnienie nauk Goddarda oraz poznasz stworzone przez niego techniki i dowiesz się, jak prawidło je zastosować. A każda z nich wykonana w taki sposób, będzie musiała przynieść Ci sukces w Twojej praktyce. Dzięki metodom Neville’a już tysiące ludzi, jeśli nie więcej, odmieniło swoje życie, przemieniając marzenia w rzeczywistość. Możesz do nich dołączyć, a ta książka z pewnością Ci w tym pomoże.


     Nie ma większych i mniejszych marzeń. Nie dzielą się one na te mniej lub bardziej realne. Tak, jak nauczał tego Neville Goddard – każde pragnienie może się spełnić, jeśli tylko Ty spełnisz określone warunki, o których przeczytasz również w tej książce. Nie ma limitu dla mocy kreacji, ale przez to, że ludzie nie są tego świadomi, sami sobie stopniują własne możliwości, odmawiając sobie w ten sposób spełnienia największych marzeń. Jeśli jesteś jedną z tych osób, nadszedł czas by to zmienić.
 

     Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page