top of page

Książka
 „Nieskończona potęga w Tobie
- przekaz płynący z nauk
Josepha Murphy'ego”

KSIĄŻKA: Witaj
ALLEGRO.png

     ,,Nieskończona potęga w Tobie – przekaz płynący z nauk Josepha Murphy'ego" jest książką, która ma potencjał, aby pomóc Ci zapoczątkować upragnione zmiany w Twoim życiu. Ta książka uświadomi Ci, że aby te zmiany mogły nastąpić, musisz najpierw zmienić swój umysł. Nie możesz podejmować wciąż tych samych myśli i uczuć oraz jednocześnie oczekiwać tego, że w Twoim życiu nastąpią zmiany. Jednak, jeśli odmienisz swój umysł, nie jest z kolei możliwe, aby te zmiany nie nastąpiły. Joseph Murphy wiedział o tym doskonale i z sukcesem nauczał tego również i innych. Wartość płynąca z jego wykładów oraz książek jest bezcenna, a wiedza, którą przekazywał, zastosowana w praktyce – umożliwia osiągnięcie całkowitej zmiany w myślach i uczuciach człowieka, a następnie w jego życiu, które w efekcie stanie się cudowne, niesamowite, spełnione. 

 

      Murphy odkrył tajemnicę świadomego wykorzystywania nieograniczonej mocy, która kryje się w każdym człowieku. Dzięki tej książce zrozumiesz przekaz Josepha Murphy'ego, który w obecnych czasach jest często źle zrozumiany. Uświadomisz sobie, że Bóg, o którym pisał Murphy, jest Nieskończoną Mocą, Absolutem, Energią, która mieszka w każdym z nas, a to jakiej ktoś nazwy używa do jej określenia, nie ma żadnego znaczenia.  W tej książce znajdziesz również niezawodne metody autorstwa Josepha Murphy'ego, które pomogą Ci spełnić każde pragnienie. Dowiesz się także, dlaczego wykorzystane zgodnie z opisaną instrukcją, muszą zadziałać, a także zrozumiesz, w czym kryje się tajemnica ich sukcesu, uświadamiając sobie, że i w Twoim życiu mogą wydarzyć się ,,cuda”, o których tak często pisał w swoich książkach Joseph Murphy. To pomoże Ci wzmocnić swoją wiarę, a Twoja motywacja, aby zastosować tę praktykę, wzrośnie.  

 

      Nie czekaj już dłużej na to, aż wydarzy się jakiś cud lub ktoś inny zmieni Twoje życie za Ciebie. Zacznij świadomie korzystać z mocy, którą masz w sobie już teraz i zacznij się cieszyć spełnieniem swoich najskrytszych marzeń.

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page