top of page

Książka
 „Nieskończona potęga w Tobie
- przekaz płynący z nauk
Josepha Murphy'ego”

KSIĄŻKA: Witaj
ALLEGRO.png

     Odkryj w sobie nieograniczoną moc z książką „Nieskończona potęga w Tobie - przekaz płynący z nauk Josepha Murphy'ego"! Ta książka umożliwi Ci zapoczątkowanie upragnionych zmian w Twoim życiu. Aby osiągnąć cel i zacząć spełniać marzenia, musisz najpierw zmienić swój umysł. Dzięki tej książce zrozumiesz, jak wykorzystać swoją wewnętrzną moc i wprowadzić do swojego życia pozytywne zmiany. Joseph Murphy odkrył tajemnicę wykorzystania nieograniczonej mocy, która drzemie w każdym z nas. Nie możesz podejmować wciąż tych samych myśli i uczuć oraz jednocześnie oczekiwać tego, że w Twoim życiu nastąpią zmiany. Jednak, jeśli odmienisz swój umysł, nie jest z kolei możliwe, aby te zmiany nie nastąpiły. Joseph Murphy wiedział o tym doskonale i z sukcesem nauczał tego również i innych. Wartość płynąca z jego wykładów oraz książek jest bezcenna, a wiedza, którą przekazywał, zastosowana w praktyce – umożliwia osiągnięcie całkowitej zmiany w myślach i uczuciach człowieka, a następnie w jego życiu, które w efekcie stanie się cudowne, niesamowite, spełnione.

     Nie czekaj już dłużej na to, aż wydarzy się jakiś cud lub ktoś inny zmieni Twoje życie za Ciebie. Zacznij świadomie korzystać z mocy, którą masz w sobie już teraz i zacznij się cieszyć spełnieniem swoich najskrytszych marzeń. Zacznij już teraz!"

     Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page