top of page

Książka
Mistrzowie chwili.
Odkryj siłę tworzenia

ALLEGRO.png
KSIĄŻKA: Witaj

     To nie jest zwykła książka. To książka interaktywna, która pokaże Ci konsekwencje Twoich decyzji. Dzięki temu, jeśli Twoje wybory nie będą Cię prowadzić tam, gdzie chciałbyś się znaleźć, będziesz mógł wybrać inaczej – z korzyścią dla siebie. Czytając ją, dowiesz się również, dlaczego jesteś twórcą swojego życia i w jaki sposób je tworzysz, niezależnie od tego, czy robisz to świadomie, czy nieświadomie. Ta książka to mapa wyborów, która pokaże Ci, gdzie zaprowadzą Cię Twoje decyzje. Przekonaj się, czy warto podążać wybranym kierunkiem, czy może warto dokonać zmiany. Ta książka uświadomi Ci, że tylko Ty decydujesz o tym, jak potoczy się dalej Twoje życie. Interaktywność tej książki polega na tym, że nie czyta się jej od początku do końca - to Ty będziesz wybierać kolejne strony lektury, ponieważ to Ty będziesz dokonywać wyborów, które będą przenosić Cię na konkretne strony. 

 

UWAGA !!!

       Pragniemy dokładnie wytłumaczyć na czym polega interaktywność tej książki. Interaktywność książek ma szerokie zastosowanie. W przypadku tej książki jej interaktywność charakteryzuje się tym, że nie czyta się jej od początku do końca, tylko jest to książka aktywizująca - to Ty wybierasz kolejne strony lektury, ponieważ to Ty dokonujesz wyborów, które przenoszą Cię na konkretne strony. Oznacza to, że od tego, jakiego wyboru w danym momencie dokonasz, będzie zależało to, na jaką stronę następnie przejdziesz, aby kontynuować czytanie.

       Nie należy mylić tej książki z książkami interaktywnymi, które mają dodatkowe funkcje. Ta książka nie ma żadnych przycisków ani innych dodatkowych funkcji. Nie jesteś również sam automatycznie przenoszony na dane strony, tylko otrzymujesz informację o tym, na jaką stronę masz przejść po dokonanym wyborze i robisz to ręcznie - czyli w przypadku książki papierowej przewracasz strony, a w przypadku książki w formacie PDF również szukasz danej strony samodzielnie.

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

bottom of page