top of page

Książka
„Sekwencja Zmian”

Zmień życie na lepsze

ALLEGRO.png
KSIĄŻKA: Witaj

    „Sekwencja Zmian” jest książką, która powstała z powodu potrzeby serca. Razem z Anną połączyłyśmy siły, aby stworzyć odpowiednią książkę dla każdej osoby, która szczerze pragnie zmiany swojego życia, zostając jego twórcą. Jeżeli masz intencję, aby stać się panem własnego przeznaczenia, ta książka będzie dla Ciebie bardzo pomocna. Zawiera bowiem zbiór sprawdzonych metod oraz technik, które stosowane systematycznie i prawidłowo, pozwolą Ci zrealizować swój cel. Wszystkie metody przedstawione w książce, zostały wcześniej z sukcesem przetestowane przeze mnie, a następnie skorzystało z nich z powodzeniem wielu moich kursantów. Dlatego wiem, że jeżeli wprowadzisz odpowiednią praktykę do swojego życia, nadasz mu takich kolorów, jakich tylko zapragniesz. Instrukcja tej praktyki została przedstawiona w książce Sekwencji Zmian.

 

    Moc, która jest niezbędna do zmiany Twojego życia, jest już w Tobie obecna. „Sekwencja Zmian” zawiera proste i obrazowe wyjaśnienie, w jaki sposób posługujesz się nią na co dzień - nawet wówczas, gdy robisz to nieświadomie i w konsekwencji osiągasz niekorzystne dla siebie rezultaty. Podczas lektury dowiesz się również, jak odmienić ten niekorzystny łuk działania, abyś mógł rozpocząć kreację swojej rzeczywistości zgodnie ze swoimi intencjami, a nie obawami, których być może doświadczasz. Dowiesz się również, w jaki sposób działa energia oraz jak przebiega zamanifestowanie się Twoich pragnień w obiektywnej rzeczywistości. Dodatkowo, zrozumiesz w którym miejscu najczęściej, osoby podejmujące się pracy nad własnym rozwojem osobistym, popełniają błąd oraz dlaczego tak ważne jest, aby zmiana swojego życia i praca nad sobą, miała charakter całościowy, a nie jedynie powierzchowny.

 

    „Sekwencja Zmian” przedstawia Ci konieczność wyboru, który sam musisz podjąć, aby wieść satysfakcjonujące i spełnione życie. Cała moc, którą masz w sobie, pozostanie bezużyteczna, jeśli nie będziesz potrafił jej zauważyć, a następnie wykorzystać. Wiele osób nie dostrzega nawet możliwości wyboru, zakładając błędnie, że nie mają żadnego wyjścia, ani możliwości. Samo to założenie staje się wówczas ich wyborem. Być może nie dostrzegasz posiadanej przez siebie mocy i dlatego czujesz się bezsilny. Nie rozumiesz, jak to możliwe, że mając jakąkolwiek moc potrzebną do zmiany, wiedziesz nieszczęśliwe lub ponure życie. Ta książka pozwoli dostrzec Ci tę moc, niezależnie od tego, jakie miałeś wcześniejsze doświadczenia. Poza konkretnymi metodami i technikami znajdziesz w niej wytłumaczenie wielu pozornie przypadkowych wydarzeń, dzięki czemu będziesz mógł dostrzec oraz zrozumieć, że żadne przypadki tak naprawdę nie istnieją, a za każdą materialną manifestacją kryje się zawsze niematerialna siła, będąca jej jedyną przyczyną.

    Zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc bliskim zmienić ich życie na lepsze, podaruj im ją w prezencie :)

 

   

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page