top of page
O MNIE.png
bogactwo.png

KURS
BOGACTWA

bogactwo1.png

POZWÓL SOBIE  NA

ŻYCIE W LUKSUSIE

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać
dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania
kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi osiem dni. Dostęp do niego otrzymasz na
jedenaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn
ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu.

        Trafiłeś tutaj, ponieważ Twoja sytuacja finansowa, nie cieszy Cię i nie satysfakcjonuje. Możliwe, że masz trudności z pokryciem wszystkich opłat lub też nie wiedzie Ci się najgorzej, lecz finanse, którymi dysponujesz, nie spełniają Twoich oczekiwań. Nie ma znaczenia, czy jesteś tu z pierwszego, czy z drugiego powodu, ten kurs pomoże Ci oczyścić się z blokad, które sprawiają, że Twoja sytuacja finansowa wygląda tak, a nie inaczej, a Ty będziesz mógł nareszcie otworzyć się na bogactwo w swoim życiu i z radością zaczniesz spełniać marzenia.


     Ten ośmiodniowy Kurs Bogactwa oczyści Cię głęboko z tego, co jest przyczyną Twojej obecnej niesatysfakcjonującej Cię sytuacji finansowej oraz nauczy Cię jak zacząć przyciągać do swojego życia takie sumy pieniędzy, jakich pragniesz, niezależnie od tego, jakie one są, ponieważ to właśnie Ty powinieneś decydować o tym jaki stan Twojego konta spełnia Twoje oczekiwania. Ten kurs online pomoże Ci w likwidacji strachu przed biedą, ale także przed dużym bogactwem, który odczuwa wiele osób, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ jednocześnie te same osoby pragną dużych sum pieniędzy, jednak przez ten strach, którego nie są świadome, a który jest w nich głęboko ukryty i osadzony, nie potrafią osiągnąć sytuacji finansowej o której marzą. Być może posiadasz także inne ukryte przekonania, które sprawiają, że Twoja sytuacja finansowa nie jest taka, jakiej pragniesz. Także i z nich oczyścisz się podczas trwania tego kursu, który pomoże Ci również w wytyczeniu celu. W efekcie będziesz mógł wreszcie wprowadzić intencję w życie, otwierając się z radością na przepływ upragnionych pieniędzy.

 

     Pamiętaj jednak, że ten kurs jest wspaniałym narzędziem, ale to Ty musisz chcieć z niego skorzystać i to do Ciebie należy praca. Dlatego nie wystarczy, że przejdziesz przez ten kurs bez zaangażowania, jedynie odhaczając kolejne treningi i błądząc myślami, ale naprawdę musisz poświęcić na nie swoją uwagę i przeprowadzić każdy z nich sumiennie i z zaangażowaniem. Jeśli jednak to zrobisz, zapewniam Cię, że nie będziesz żałował ani minuty, którą poświęciłeś na przeprowadzenie tego kursu.
 

      Musisz być także świadomy tego, że kurs jest wstępem, dzięki któremu będziesz mógł zacząć przyciągać pieniądze, korzystając z wybranych przez siebie techniki, nie napotykając już na blokady, mogąc cieszyć się dzięki temu manifestacją upragnionej intencji. Nie możesz jednak porzucać tego, czego nauczyłeś się w
trakcie trwania kursu, w zamian pielęgnując nabytą w nim wiedzę, wykorzystując ją nadal w praktyce w swoim życiu. A wtedy zawsze będziesz cieszył się nadmiarem pieniędzy i wszystkich potrzebnych Ci dóbr.

 

      Kurs Bogactwa – Pozwól sobie na życie w luksusie, składa się z trzech etapów. Każdy z nich został opracowany w taki sposób, by dokładnie krok po kroku oczyścić Cię ze wszystkich blokad, abyś mógł otworzyć się na bogactwo, którego pragniesz, zapraszając je do swojego życia.


      Czas trwania kursu wynosi osiem dni. Dostęp do niego otrzymasz na jedenaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu. Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego
rozpoczęciem, w którym powinieneś zapoznać się z filmem instruktażowym. Będzie on zawierał wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. 
Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

 

♥♥♥ Serdecznie zapraszam ♥♥♥

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 28.03.2023 
Promocyjna Cena Kursu
: 125 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page