top of page
O MNIE.png
bogactwo.png

KURS
BOGACTWA

bogactwo1.png

POZWÓL SOBIE  NA

ŻYCIE W LUKSUSIE

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania

kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi osiem dni. Dostęp do niego otrzymasz na
jedenaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn
ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs, upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu.

 

     Kurs Bogactwa to niesamowita szansa na zmianę swojego życia finansowego! Ten ośmiodniowy kurs online pomoże Ci oczyścić się z przekonań, które hamują Twój sukces finansowy. Nauczysz się, jak przyciągać do swojego życia pieniądze, których pragniesz, niezależnie od tego, jakie one są. Po ukończeniu kursu będziesz w stanie usunąć strach przed biedą oraz przed dużym bogactwem, który często blokuje finansowe możliwości wielu osób. Kurs pomoże Ci również wytyczyć cel, a Ty otworzysz się z radością na przepływ upragnionych pieniędzy.

     Pamiętaj, że to Ty musisz chcieć skorzystać z tej niesamowitej szansy i podjąć pracę. W ramach kursu przejdziesz przez trzy etapy, które pomogą Ci krok po kroku usunąć blokady i otworzyć się na bogactwo. Kurs trwa osiem dni, a dostęp do niego otrzymasz na jedenaście dni, zyskując trzy dni zapasu na wypadek, gdybyś potrzebował powtórzyć dzień lub dwa kursu lub też pominął treningi danego dnia.

     Pamiętaj, że kurs jest jedynie wstępem, który pozwoli Ci zacząć przyciągać pieniądze, korzystając z wybranej przez Ciebie techniki. Jednak aby utrzymać sukces finansowy, musisz pielęgnować nabytą wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce. Jeśli podejmiesz wyzwanie i poświęcisz swój czas i zaangażowanie, będziesz miał szansę cieszyć się bogactwem i wszystkimi potrzebnymi Ci dobrami. Nie przegap tej szansy i zapisz się już teraz na Kurs Bogactwa!

 

    Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. 

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 03.07.2024 
Cena  Kursu
:  325 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page