top of page
O MNIE.png
kupidyn.png

KURS
KUPIDYN

kupidyn1.png

PRZYCIĄGNIJ DLA SIEBIE

IDEALNEGO PARTNERA

Zalety kursu online :


1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać
dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania
kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi dziesięć dni. Dostęp do niego otrzymasz na
trzynaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn
ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu. 

     Znalazłeś ten kurs, ponieważ pragniesz doświadczyć w swoim życiu prawdziwej, szczerej miłości, która przyniesie Ci jedynie samo dobro i szczęście. Jednak mimo tych pięknych marzeń, masz problemy z przyciągnięciem właściwej dla siebie bratniej duszy. Być może już od dawna pragniesz związku, lecz mimo to nie udaje Ci się nawiązać wymarzonej relacji. Jedno jest pewne – szukasz osoby, z którą będziesz mógł dzielić się radością, miłością, dobrem i szczęściem i z którą łączyć Cię będą również wspólne priorytety, wartości i podobne spojrzenie na świat. Jeśli tego właśnie szukasz, trafiłeś w dobre miejsce.

 

     Ten dziesięciodniowy kurs online ma za zadanie oczyścić Cię z blokad, które uniemożliwiają Ci przyciągnięcie do Twojego życia miłości. Nie tylko pomoże Ci on usunąć przyczyny, których skutkiem jest to, że nie udaje Ci się nawiązać wymarzonej relacji, ale również pomoże Ci uzmysłowić sobie to, czego tak naprawdę szukasz i pragniesz w związku, a czego definitywnie nie chcesz. Dodatkowo ten kurs pomoże Ci wzmocnić Twoje przekonanie, że w pełni zasługujesz na miłość, dzięki czemu będziesz się mógł na nią otworzyć, zapraszając ją do swojego życia. Musisz mieć jednak świadomość, że nie jest to kurs przyciągnięcia konkretnej osoby. Został on opracowany z poszanowaniem wolnej woli, którą posiada każdy człowiek. Jednocześnie możesz być pewny, że osoba, z którą stworzysz związek, po oczyszczeniu się ze wszystkich blokad, jest najlepszą osobą dla Ciebie, a Ty jesteś najlepszą osobą dla niej i możecie obdarować się nawzajem ogromnym szczęściem, miłością i dobrem, tworząc piękny związek, którego w tej chwili prawdopodobnie nie potrafisz sobie nawet wyobrazić.

 

      Kurs Kupidyn – Przyciągnij dla siebie idealnego partnera, składa się z trzech etapów. Każdy z nich został opracowany w taki sposób, by dokładnie krok po kroku oczyścić Cię ze wszystkich blokad oraz pomóc Ci uświadomić sobie, czego naprawdę pragniesz od związku. W efekcie umożliwi Ci otwarcie się na miłość, jakiej pragniesz, dzięki czemu będziesz mógł nareszcie przyciągnąć do swojego życia wymarzoną dla siebie osobę. Pamiętaj jednak, że ten kurs jest wstępem, który umożliwia Ci oczyszczenie się ze wszystkiego, co sprawiało, że do tej pory nie potrafiłeś stworzyć wymarzonej relacji. Jednocześnie po jego zakończeniu nie możesz porzucić tego, czego się w nim nauczyłeś, ponieważ to właśnie praktyka jest kluczem do manifestacji intencji. Ten kurs oczyści Cię z blokad, umożliwiając Ci przyciągnięcie właściwej osoby, ale to Ty będziesz musiał skorzystać z nabytej wiedzy, praktykować i pielęgnować w sobie pozytywne emocje.

 

     Czas trwania kursu wynosi dziesięć dni. Dostęp do niego otrzymasz na trzynaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu. Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, w którym powinieneś zapoznać się z filmem instruktażowym. Będzie on zawierał wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

 

 ♥♥♥

Serdecznie zapraszam

♥♥♥

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 28.03.2023
 Promocyjna Cena Kursu: 220 PLN
Cena

O MNIE: O mnie
bottom of page