top of page
O MNIE.png
kupidyn.png

KURS
KUPIDYN

kupidyn1.png

PRZYCIĄGNIJ DLA SIEBIE

IDEALNEGO PARTNERA

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać
dowolną ilość razy.
5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania
kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi dziesięć dni. Dostęp do niego otrzymasz na
trzynaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn
ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs, upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu.

 

      Jeśli marzysz o miłości, która przyniesie Ci jedynie szczęście i dobro, ale masz trudności z przyciągnięciem właściwej dla siebie bratniej duszy, ten kurs jest dla Ciebie.


     Dzięki temu dziesięciodniowemu kursowi online odkryjesz, jak oczyścić się z blokad, które uniemożliwiają Ci nawiązanie wymarzonej relacji. Dowiesz się także, czego naprawdę pragniesz i oczekujesz od związku, dzięki czemu będziesz mógł przyciągnąć do swojego życia idealnego partnera.


     Kurs składa się z trzech etapów, opracowanych tak, aby krok po kroku pomóc Ci oczyścić się ze wszystkich blokad i przyciągnąć do swojego życia miłość, jakiej pragniesz. 


     Pamiętaj, że ten kurs to wstęp, który umożliwi Ci oczyszczenie się ze wszystkiego, co do tej pory uniemożliwiało Ci stworzenie wymarzonej relacji. Jednak po jego zakończeniu to Ty musisz skorzystać z poznanej na nim wiedzy oraz praktykować i pielęgnować w sobie pozytywne emocje, aby przyciągnąć do swojego życia idealnego partnera.


     Czas trwania kursu to dziesięć dni, ale dostęp do niego otrzymasz na trzynaście dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu. Zachęcamy do zachowania ciągłości kursu, ale jeśli z jakichś powodów ominiesz dzień lub poczujesz potrzebę powtórzenia lekcji, będziesz mieć na to czas.


      Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. Zarezerwuj sobie czas na ten kurs, a przyciągniesz do swojego życia miłość, jakiej pragniesz!

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji 06.08.2024
  Cena  Kursu:  320 PLN
Cena

O MNIE: O mnie
bottom of page