top of page
O MNIE.png

KURS LOTTO

DROGA DO 
FINANSOWEJ NIEZALEŻNOŚCI

     Ten kurs powstał na prośbę kursantów Sekwencji Zmian, których intencją jest wygrana w LOTTO. Biorąc pod uwagę potrzeby kursantów, postanowiłam stworzyć ten kurs, aby te osoby, które pragną wygranej, otrzymały skuteczne narzędzia mentalne do pracy nad nią. Jednocześnie należy mieć świadomość, że kurs nie jest gwarancją ani obietnicą wygranej w LOTTO, ponieważ jest on narzędziem, z którego to Ty musisz skorzystać, pamiętając przy tym, aby zastosować się do poznanych w kursie zaleceń i wskazówek. Musisz zdawać sobie sprawę, że aby ten kurs spełnił swoje zadanie, to Ty musisz pracować mentalnie, będąc oddanym swojej praktyce. Kurs pomoże Ci zrozumieć, co należy przepracować oraz na czym powinieneś się skupić i jak powinna wyglądać Twoja praktyka mentalna, abyś osiągnął swój cel, czyli wygraną w LOTTO, jednak to Ty musisz tę pracę wykonać. Samo przejście przez kurs jest czasem nauki i nie da Ci wygranej. Zamawiając ten kurs, należy sobie zdawać sprawę z tego, że jest to tylko narzędzie, które pomoże Ci zrozumieć, jak ukierunkować swoją uwagę i jak praktykować, aby osiągnąć manifestację intencji. Jeśli będziesz pracował zgodnie z zaleceniami poznanymi w kursie i będziesz wytrwały w swojej praktyce, osiągniesz swój cel. Należy przy tym pamiętać, że to, ile Ci to zajmie czasu, zależy od Twojego zaangażowania i Twoich obecnych przekonań, programów. Dlatego jednym wystarczy pracować z tą intencją kilka tygodni, a inni muszą z nią pracować kilka miesięcy. Pamiętaj o tym i nie oczekuj, że ten kurs to magiczny sposób na wygraną, ponieważ zależy ona od Twojej pracy mentalnej. 

 

Zalety kursu online:


1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich oraz przeprowadzenia całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs, upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu.

 

     Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które dzięki pracy mentalnej chcą wygrać główną wygraną w LOTTO. Podczas siedmiu dni trwania tego kursu, będziesz pracował nad oczyszczeniem się z przekonań, które sprawiają, że uważasz, że główna wygrana w lotto jest trudna do osiągnięcia i trzeba mieć szczęście, aby trafić szczęśliwe cyfry i zostać LOTTO milionerem. Podczas tego kursu przekonasz się o tym, że wygrana nie zależy od szczęścia lub jego braku, a jest skutkiem przekonań danej osoby. Dowiesz się, jak zmienić swoje przekonania na takie, których skutkiem będzie manifestacja wygranej w LOTTO.

 

      Pamiętaj, że to Ty musisz chcieć skorzystać z tej niesamowitej szansy i podjąć pracę. W ramach kursu przejdziesz przez trzy etapy, które pomogą Ci krok po kroku usunąć blokady i otworzyć się na wygraną w LOTTO. Kurs trwa siedem dni, a dostęp do niego otrzymasz na dziesięć dni, zyskując trzy dni zapasu na wypadek, gdybyś potrzebował powtórzyć dzień lub dwa kursu lub też pominął treningi danego dnia.

 

     Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 06.06.2024
Cena  Kursu: 320 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page