top of page
O MNIE.png

KURS
NEVILLE'A GODDARDA

TECHNIKA
EFEKTU KOŃCOWEGO

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać
dowolną ilość razy.
5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania
kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi cztery dni. Dostęp do niego otrzymasz na
siedem dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn
ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 1 do 2 godzin dziennie, w zależności od dnia kursu.

 

     Ten czterodniowy kurs jest oparty na podstawie nauk Neville’a Goddarda. Ten kurs przybliży Ci, kim on był oraz czego nauczał, umacniając Cię w przekonaniu, że warto zastosować to, do czego z taką pasją i zaangażowaniem przekonywał innych. Dodatkowo zostaniesz przeze mnie przeprowadzony przez naukę stworzonej przez Goddarda Techniki Efektu Końcowego. Natomiast wykonując tę technikę prawidłowo, będziesz musiał doświadczyć w swoim życiu manifestacji intencji, którą podczas jej stosowania wybierzesz. Nieważne jest, czy Twoje pragnienia dotyczą zdrowia, finansów czy też miłości, ponieważ będziesz mógł zastosować tę technikę do każdej wybranej przez siebie intencji.

      Należy mieć świadomość, że ten kurs jest bardzo intensywny. Został on opracowany w taki sposób, abyś mógł nauczyć się praktycznego zastosowania tej metody, ciesząc się dzięki temu upragnionym manifestacjami, nad którymi będziesz pracować, stosując tę technikę. Dlatego poznasz niezbędną wiedzę, a także oczyścisz się z blokad, które są najczęstszym powodem, przez który większość osób nie potrafi przeprowadzić swoich praktyk prawidłowo. Jest tak, ponieważ odczuwając blokady, zazwyczaj doświadcza się trudności podczas wzbudzenia w swoim sercu pięknych, pozytywnych uczuć, które są kluczem do każdej manifestacji. Aby Twoje pragnienie się spełniło, musisz je najpierw odczuć jako rzeczywiste, a do tego niezbędne jest wzbudzenie w sobie uczuć, które odczułbyś, gdyby to, czego pragniesz, już miało miejsce. Tylko wtedy będziesz mógł przyciągnąć do swojego życia to, o czym marzysz. Czas trwania kursu wynosi cztery dni. Dostęp do niego otrzymasz na siedem dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu.

 

      Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. 

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 17.06.2024
Cena  Kursu: 325 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page