top of page
O MNIE.png

KURS
SAMOAKCEPTACJI

UWIERZ W SIEBIE I ZACZNIJ

PRZENOSIĆ GÓRY

samoakceptacja.png
samoakceptacja.png

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać
dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania
kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć
dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął
dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu. 

      Trafiłeś na ten kurs, ponieważ od dawna nie cieszy Cię to, jak się czujesz i kim przez to w swoich oczach jesteś. Być może masz już dość tego, że nie potrafisz zawalczyć o siebie i swoje życie. Masz dość bycia pod wpływem innych, z którego ciężko Ci się jest uwolnić, ponieważ brak Ci asertywności i spokoju oraz
stanowczości. Jednocześnie chcesz wreszcie sam zarządzać swoim życiem, zaczynając je tworzyć świadomie, by było zgodne z Twoimi pragnieniami.

 

      Kurs Samoakceptacji umożliwi Ci oczyszczenie się z blokad, przez które nie potrafisz ruszyć z miejsca, mimo że bardzo tego pragniesz. Pomoże Ci on także w pozbyciu się ukrytych przekonań, o których nie masz pojęcia, a które wciąż na nowo powodują, że w ten sam sposób nieświadomie kreujesz swoją rzeczywistość. Dodatkowo ten kurs online pomoże Ci w wytyczeniu sobie celu, wprowadzeniu upragnionych intencji w życie, a przede wszystkim w zrozumieniu siebie i w stworzeniu tym razem świadomie nowego, budującego wzorca, który sprawi, że zaczniesz tworzyć takie życie, o jakim teraz jedynie marzysz, a być może którego nawet w tym momencie nie potrafisz sobie wyobrazić.

 

    Pamiętaj proszę, że ten kurs jest wspaniałym i skutecznym narzędziem, ale to Ty musisz z niego skorzystać. Aby to zrobić, czerpiąc z niego w pełni, przeprowadzaj każdy trening z zaangażowaniem, stosując się do instrukcji. Poświęć na ćwiczenia i treningi, które w nim znajdziesz, całą swoją uwagę, nie błądząc myślami, a wtedy przyniesie Ci on wspaniałe rezultaty, pomagając Ci odmienić swoje życie. Musisz być także świadomy, że ten kurs jest początkiem drogi i umożliwia Ci nowy start, a po jego zakończeniu konieczne jest, abyś nadal pielęgnował nabytą w nim wiedzę, by kreować życie, jakiego pragniesz, ponieważ zawsze tworzysz w teraźniejszości.


     Kurs Samoakceptacji – Uwierz w siebie i zacznij przenosić góry, składa się z trzech etapów. Każdy z nich został opracowany w taki sposób, by dokładnie krok po kroku oczyścić Cię ze wszystkich blokad, abyś mógł zacząć słyszeć siebie. Pomoże Ci on także uświadomić sobie, czego naprawdę chcesz od życia. W efekcie umożliwi Ci kreowanie takiego życia, jakiego naprawdę pragniesz, zgodnego z tym, co kryje się w Twoim sercu.
 

     Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu. Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego
rozpoczęciem, w którym powinieneś zapoznać się z filmem instruktażowym. Będzie on zawierał wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. 
Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

 

♥♥♥ Serdecznie zapraszam ♥♥♥

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 31.03.2023
Cena Promocyjna Kursu: 200 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page