top of page
O MNIE.png

KURS
SAMOAKCEPTACJI

UWIERZ W SIEBIE I ZACZNIJ

PRZENOSIĆ GÓRY

samoakceptacja.png
samoakceptacja.png

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia
przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz
możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzenia całego dnia praktyk raz
jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać
dowolną ilość razy.
5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania
kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi siedem dni. Dostęp do niego otrzymasz na dziesięć
dni, zyskując tym samym trzy dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął
dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie od 30 do 60 minut dziennie, w zależności od dnia kursu.

 

     Czy kiedykolwiek czułeś, że tkwisz w martwym punkcie, nie mogąc ruszyć z miejsca pomimo tego, że bardzo pragnąłeś zmiany? A może masz wrażenie, że Twoje życie nie układa się tak, jakbyś tego chciał i ciągle walczysz z nieświadomymi blokadami i przekonaniami, które utrudniają Ci osiągnięcie szczęścia i spełnienia w życiu? Jeśli tak, to Kurs Samoakceptacji jest właśnie dla Ciebie!

 
     Ten kurs online umożliwi Ci przede wszystkim oczyszczenie się z blokad i przekonań, które dotąd Cię hamowały, a także pozwoli na stworzenie nowego, budującego wzorca, który umożliwi Ci kreowanie takiego życia, o jakim zawsze marzyłeś. W trakcie kursu nauczysz się również, jak wyznaczać cele i wprowadzać upragnione intencje w życie, a przede wszystkim zrozumiesz siebie i swoje potrzeby.


     Ten kurs został zaprojektowany tak, aby krok po kroku pomóc Ci uwolnić się od ograniczeń i zbliżyć się do swoich marzeń. Każdy etap kursu jest starannie przemyślany i skonstruowany w taki sposób, abyś mógł pokonać swoje blokady i zacząć działać zgodnie z własnymi pragnieniami.


     Nie zapominaj, że ten kurs to jedynie początek Twojej drogi do zmiany. Aby uzyskać najlepsze efekty, musisz wykonać swoją część pracy i zaangażować się w każde zadanie i ćwiczenie. Potraktuj ten kurs jako narzędzie, które pozwoli Ci na odkrycie swojego potencjału i osiągnięcie sukcesu, który zawsze był w zasięgu Twoich rąk.


     Nie czekaj dłużej. Zacznij działać już dziś. W krótkim czasie zobaczysz, jak wiele możesz osiągnąć, gdy pozwolisz sobie na akceptację siebie i zaczniesz działać zgodnie ze swoimi pragnieniami!


     Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. 

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 30.07.2024
Cena Kursu: 370 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page