top of page

KURS

SEKWENCJI ZMIAN

     Trafiliście na ten kurs nie przez przypadek. Jesteście tu, bo z różnych powodów macie dość sposobu, w jaki żyjecie. Macie dość porażek, macie dość ciągłych starań, walk i kolejnych klęsk. Nie ma znaczenia czy cierpicie na brak miłości, zdrowia, pieniędzy. Pewnie nie jeden raz podejmowaliście już próbę zmiany Waszego życia na lepsze niestety bez skutku. Sekwencja Zmian jest to metoda, która pozwoli Wam na całkowitą odmianę Waszego życia. Metoda ta obejmuje zmianę Waszych nawyków myślowych, prawidłową wizualizację, koherencje serca, pracę nad osiągnięciem pustki umysłu. Pracę nad przyciąganiem do Waszego życia wszystkiego, czego pragniecie.

     Kurs ten obejmuje 21 dni. Po tym czasie będziecie wiedzieć jak zapanować nad swoim życiem, kontrolować je i przyciągać do swojego otoczenia wszystko to o czym marzycie. Jedyne czego potrzebujecie, aby przejść przez ten kurs to samozaparcie, dyscyplina i wytrwałość przez następne 21 dni. Powodzenia!

Pamiętajcie jednak, że aby efekt Waszej nauki był stały, nie możecie po ukończeniu kursu powrócić do starych nawyków, starego „Ja”. Musicie cały czas pielęgnować i rozwijać nabyte umiejętności.

KURS SEKWENCJI ZMIAN: Usługi
bottom of page