top of page
O MNIE.png

WEEKENDOWY KURS
QUANTUM POWER

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.

2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.

3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzania całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.

4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.

5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.

6. Czas trwania kursu wynosi dwa dni. Dostęp do niego otrzymasz na cztery dni, zyskując tym samym dwa dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.

7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.

8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.

9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie około 7 godzin dziennie. Należy mieć świadomość, że jest to bardzo intensywny kurs. 

   W tym kursie zostaniesz profesjonalnie przeprowadzony przez dwa dni intensywnych treningów, dzięki którym odkryjesz drzemiącą w Tobie moc. Będziesz wykonywał m.in. treningi przebywania w pustce umysłu. Taka forma kursu da Ci możliwość odcięcia się od świata zewnętrznego, umożliwiając Ci skupienie się na wnętrzu. Dzięki temu będziesz mógł bardziej zrozumieć siebie i swoje pragnienia. Pozbędziesz się bagażu emocjonalnego, otwierając się jednocześnie na swój wewnętrzny głos.
Czas trwania kursu wynosi dwa dni. Dostęp do niego otrzymasz na cztery dni, zyskując tym samym dwa dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji. W miarę możliwości staraj się jednak zachować ciągłość kursu. Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, w którym powinieneś zapoznać się z filmem instruktażowym. Będzie on zawierał wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Jest on intensywny, dlatego na jego przeprowadzenie będziesz potrzebować dwóch, pełnych dni.
     

Naciśnij w przycisk logowania który znajduje się poniżej, pozwoli on przejść Ci do strony z kursem, do której otrzymasz dostęp po spełnieniu warunków zakupu kursu .   

Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu.

 

 

 

 

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 25.03.2023 
Promocyjna Cena Kursu: 150 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page