top of page
O MNIE.png

WEEKENDOWY KURS
QUANTUM POWER

Zalety kursu online :

1. Elastyczny czas pracy – sam wybierasz, o której godzinie w ciągu dnia przeprowadzisz treningi.
2. Podczas trwania kursu masz do niego dostęp o każdej porze – przez całą dobę.
3. Jeśli będziesz miał trudności przy danym treningu czy ćwiczeniu, masz możliwość powtórzenia ich lub nawet przeprowadzania całego dnia praktyk raz jeszcze, dopiero później przechodząc do następnego.
4. Lekcje i treningi są dostępne w formie nagrań audio. Możesz je odtwarzać dowolną ilość razy.
5. Masz dostęp do wszystkich nagrań (lekcji i treningów) przez cały czas trwania kursu.
6. Czas trwania kursu wynosi dwa dni. Dostęp do niego otrzymasz na cztery dni, zyskując tym samym dwa dni zapasu, gdybyś z jakichś przyczyn ominął dzień lub poczuł potrzebę powtórzenia jednej z lekcji.
7. Przed zamówieniem kursu, zwróć uwagę na to, że ma on ramy czasowe i dostęp do niego nie będzie w żaden sposób przedłużony. Zamawiając kurs upewnij się, że znajdziesz czas na praktykę i zadbasz o to, aby ukończyć kurs w wyznaczonym terminie. Pamiętaj, że dostęp otrzymasz wyłącznie na czas trwania zamówionej przez Ciebie edycji kursu.
8. Należy mieć świadomość, że jest to Kurs Online i aby odtworzyć nagrania, które się na nim znajdują, konieczne jest posiadanie Internetu o wystarczającej prędkości. Od swojej strony Sekwencja Zmian zapewnia najwyższą jakość nagrań - nie ma jednak wpływu na prędkość Internetu u danego klienta, dlatego też nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zacinanie się nagrań w przypadku niewystarczającej prędkości Internetu u osoby, która zamówiła ten kurs online.
9. Treningi, które będziesz przeprowadzać podczas tego kursu, zajmą Ci łącznie około 7 godzin dziennie. Należy mieć świadomość, że jest to bardzo intensywny kurs.


     Dwa dni intensywnych treningów, które pomogą Ci zacząć odmieniać Twoje życie! W tym kursie otworzysz się na drzemiącą w Tobie moc i będziesz uczyć się skutecznie korzystać z techniki przebywania w pustce umysłu. To idealna forma kursu dla tych, którzy chcą oderwać się od zgiełku codzienności i skupić się na sobie. Pozwoli Ci to na zrozumienie siebie, odkrycie swoich pragnień i pozbycie się emocjonalnego bagażu. W rezultacie będziesz mógł działać z większą pewnością siebie i zdecydowaniem. Dostęp do kursu otrzymasz na cztery dni, w tym dwa dni zapasu, co daje Ci możliwość powtórzenia lekcji lub ominięcia jednego dnia, jeśli naprawdę będzie to konieczne. Jednakże zachęcamy Cię do skupienia się na kursie i ukończenia go w ciągu dwóch dni. Czasami potrzeba tylko chwili, by zmienić swoje życie - daj sobie tę szansę!

 

     Hasło do kursu otrzymasz dzień przed jego rozpoczęciem, a film instruktażowy zawierać będzie wskazówki dotyczące przebiegu całego kursu. Hasło do logowania będzie już aktywne jeden dzień przed startem kursu. 

Kurs rozpoczęty

Otwarte zapisy na następną edycję
Data rozpoczęcia następnej edycji: 20.04.2024
Cena Kursu: 250 PLN

O MNIE: O mnie
bottom of page