top of page

Książka
 „Miłość, wdzięczność, szczęście
 - siła napędowa najwyższych wibracji

KSIĄŻKA: Witaj
ALLEGRO.png

    ,,Miłość, wdzięczność, szczęście – siła napędowa najwyższych wibracji” to lekka i przyjemna, ale jednocześnie bardzo wartościowa i skuteczna książka w formacie PDF. Czytając ją, zrozumiesz, dlaczego wybieranie i pielęgnowanie uczuć takich, jak miłość i wdzięczność, prowadzi do całkowitej odmiany życia, które zaczyna być proste, piękne i spełnione. To jednak nie wszystko. W tej książce znajdziesz również bardzo pomocną praktykę, w postaci ćwiczeń i treningów, która nauczy Cię wzbudzać w sercu uczucia miłości, wdzięczności i szczęścia. Dlatego, jeśli jesteś wśród osób, które pragną odmiany życia, ale w tym momencie nie potrafisz odczuć w swoim sercu tych pięknych uczuć, nie martw się. Możesz się tego nauczyć, a jeśli zastosujesz się do informacji zawartych w tej książce oraz oddasz się zamieszczonej w niej praktyce, możesz być pewny, że nauczysz się wzbudzać w sercu te potężne uczucia, które z czasem staną się stałym elementem Twojego życia, odmieniając je na zawsze. Książka liczy 69 stron.

 

   Miłość, wdzięczność i szczęście należą do grupy najwyższych wibracji. Poddając się tym uczuciom, korzystasz z najpotężniejszej siły napędowej w tworzeniu upragnionej przez Ciebie rzeczywistości. Jedynie silna, niezachwiana wiara jest w stanie szybciej niż one przyciągnąć do Twojego życia cel Twoich pragnień. Kiedy Ty pokochasz siebie, zakochasz się także i w życiu, a wtedy ono odpowie Ci jeszcze większą miłością, za którą będą płynąć wszelkie błogosławieństwa, na każdej jego płaszczyźnie. Poznając moc uczuć o najwyższych wibracjach, dostajesz do ręki klucz do spełnienia marzeń, wspaniałych relacji, doskonałego zdrowia, sukcesu i bogactwa.

Jeśli pragniesz zmian, zamów książkę dla siebie lub jeśli chcesz pomóc swoim bliskim odmienić ich los, podaruj im ją w prezencie.

KSIĄŻKA: O mnie
bottom of page