top of page
O MNIE.png

Książki
Sekwencji Zmian

     „ Cześć Ola, chciałem Ci bardzo podziękować za taki prezent jak kurs 7 dniowy oczyszczanie umysłu. Jest mi właśnie teraz tak potrzebny I dziękuję Ci bardzo za posty coraz częstsze na YouTube. Tak często rezonują z tym co akurat potrzebuje przeczytać i Bóg tyle razy komunikował się przez Ciebie a post z tym niebieskim piórkiem od Twojej podopiecznej to aż się popłakałem z radości. Bardzo Cię ściskam i wszystkich dla któryś jesteś taka potrzebna ".

Kacper Brzeziński

     „ Witam. Jeszcze raz chciałabym podziękować za to że dzieli się Pani z nami wspaniałymi kursamii za symboliczną kwotę. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość korzystania z pani wiedzy. Zrobiłam już dwa kursy i jestem mega szczęśliwa że działają cuda  ♥ ”.

Agnieszka Woźniak.

     „ Dziękuje pięknie za kursy!!! Jestem ogromnie wdzięczna za otworzenie oczy i serca ♥♥♥.We wtorek wygrałam 1300zl w lotto  ♥♥♥ Kurs bogactwo ukończyłam 20ego, a 23ego już wygrałam ♥♥♥ Praktyka i wskazówki Wasze działają ♥♥♥ Dziękuje i do usłyszenia !”.

Angela Grabowska

     „ W rozwoju  osobistym jestem od paru lat. Jednak dopiero Kursy Sekwencji Zmian przyczyniły się do mojego dużego wzrostu w tej dziedzinie. Pomogły mi rozróżniać moje emocje i brać za nie pełną odpowiedzialność. Oraz uczyć się czerpania radości z życia Tu i Teraz. Dlatego też moja wdzięczność nie ma końca i polecam wszystkim z całego serca ".

Dorota Litwińczuk

     „ Witam serdecznie. Dziękuję bardzo za poprowadzenie kursu EFEKT KOŃCOWY. Efekty zauważalne już po drugim dniu. Poczułam ulgę. Jestem lżejsza i bardziej aktywna. Zajęłam się zdrowiem i relacjami. Nadal praktykuję uważność. Życzę pomyślności.

Z Miłością ".

Maria S

     „ Pani Olu, w związku z tym jakie zmiany zaobserwowałam u siebie po przeprowadzeniu kursu oczyszczania umysłu, postanowiłam wykupić go dla męża. Jestem niezmiernie wdzięczna, że natrafiłam na Pani kanał na you tube, zmiany po tym kursie przerosły moje najśmielsze oczekiwania, widzę je codziennie, dlatego z ochotą czekam na to, co jeszcze pięknego się wydarzy ".

Kamila

      Kursy Sekwencji przeszły moje oczekiwania, Kurs Quantum powtórzyłem trzy razy, bo przeniósł mnie w zupełnie inny, ale naprawdę mój świat. Ogromna wiedza połączona z super technikami ".

Robert

O MNIE: O mnie
bottom of page