top of page

KRYSZTAŁ GÓRSKI

 ♥ ♥ ♥

TALIZMAN SEKWENCJI ZMIAN

♥ ♥ ♥

     Talizman Sekwencji Zmian to dodatek, który zawsze będzie Cię wspierał i wzmacniał, pomagając Ci osiągnąć Twoje cele. Twoje intencje staną się jeszcze silniejsze, a Ty poczujesz się pewniej w swoim działaniu. Pamiętaj jednak, że aby to w pełni wykorzystać potencjał płynący z tego Talizmanu, musisz w pełni zaangażować się w pracę nad sobą. Nie pozwalaj, aby sprzeczne z Twoimi intencjami myśli oddalały Cię od celu. Skoncentruj się na swoim planie, a Talizman Sekwencji Zmian wzmocni Twoją kreację, przyspieszając jej manifestację. W ten sposób zawsze będziesz miał przy sobie swojego wiernego towarzysza, który przypomni Ci o Twoim celu i ochroni przed negatywnymi wibracjami.

      Talizman Sekwencji Zmian to kryształ górski, który ma w sobie niezwykłą moc. To kamień leczniczy, naturalny i wszechstronny. Jego działanie polega na wzmacnianiu siły myśli i intencji oraz na oczyszczaniu energii. Dzięki niemu będziesz miał w swoim otoczeniu tarczę przed złymi wibracjami zawiści, złości i złorzeczeń. Włożone przez Ciebie wibracje i intencje będą nośnikami przepięknej, silnej, ochronnej energii, o charakterze personalnym.

     Pamiętaj, że to Ty decydujesz o wibracjach, jakie chcesz zamknąć w Talizmanie. Twoje czyste intencje i pewność siebie są kluczem do sukcesu. Nie trać czasu na negatywne myśli, skup się na pozytywnych i pozwól Talizmanowi Sekwencji Zmian wzmocnić Twoją kreację. Nie musisz go nosić na sobie cały czas, ale pamiętaj o nim i często się z nim kontaktuj. Dotykaj go, trzymaj w dłoni, skupiając swoją uwagę na sile i ochronie, jakie w nim są.

     Eksperyment naukowy doktora Masaru Emoto potwierdził, że woda odbiera ludzkie emocje, potwierdzając możliwość energetyzowania tzw. „materii nieożywionej” za pomocą naszych myśli. Twoje pozytywne myśli i intencje są w Talizmanie Sekwencji Zmian zamknięte, a jego moc jest niezmieniona. Daj mu szansę, aby pomógł Ci w osiągnięciu Twoich marzeń.

     Wibracje włożone przeze mnie do Talizmanu są stałe i niezmienne. Wybrałam na niego kryształ górski, ponieważ jest on naturalnym kamieniem i już sam w sobie ma piękne właściwości. To kamień leczniczy, często nazywany również „neutralizatorem” czy „solą ziemi”, który ma wszechstronne działanie. Jest wspaniały do energetyzowania, wzmacnia siłę myśli i intencji, silnie oczyszcza, a także stanowi tarczę, odbijając negatywne i niskie wibracje zawiści, złości i złorzeczeń. Umieszczając w nich wybrane przez Ciebie wibracje i intencje, staje się natomiast nośnikiem przepięknej, silnej, ochronnej energii, o charakterze personalnym. Działa jedynie na osobę, do której został skierowany i na nikogo innego. Kryształ Górski – Talizman Sekwencji Zmian można umieścić na łańcuszku, który nie obejmuje zamówienia.

   Talizman Sekwencji Zmian nie jest formą ozdoby czy biżuterii. Jest to kamień, który ma spełniać określone zadanie, a nie element biżuterii. Co jakiś czas zmieniamy kamienie, z którymi pracujemy, więc ich kształt i forma mogą być różne.

MEDYTACJE: Usługi
bottom of page