top of page

KRYSZTAŁ GÓRSKI

 ♥ ♥ ♥

TALIZMAN SEKWENCJI ZMIAN

♥ ♥ ♥

      Witam Cię serdecznie. Na tej stronie możesz zakupić dla siebie swój osobisty Talizman, który będzie z Tobą całe życie i będzie Cię wspaniale wzmacniał w Twojej pracy nad sobą. W krysztale górskim zamknę to, czego pragniesz – może to być energia zdrowia, bogactwa, powodzenia, sukcesu lub po prostu energia ochronna. Jednak bardzo ważne jest, abyś miał świadomość tego, że nie jest to żadna magia i że to właśnie Ty jesteś twórcą swojej rzeczywistości i możesz ją tworzyć absolutnie bez niczego, pracując zgodnie z prawami umysłu, o których często

mówię w moich filmach i książkach. Talizman Sekwencji Zmian jest dodatkiem, który będzie Cię zawsze wzmacniał i wspierał, potęgując Twoje intencje, które staną się jeszcze silniejsze. Jednocześnie musisz pamiętać, że jeżeli będziesz nieustannie zaprzeczał sam sobie i swoim intencjom, pielęgnując sprzeczne z nimi myśli i kierując na nie ogrom swojej uwagi, będziesz się oddalał od swojego celu i chociaż Talizman, w którym będzie zamknięta energia, będzie Cię wspierał i Ci pomagał, to manifestacja Twoich pragnień będzie bardzo utrudniona. Natomiast, jeśli będziesz pracował nad sobą, stosując wybraną przez siebie technikę oraz pilnując, aby nie zaprzeczać swoim intencjom, ten Talizman bardzo wzmocni Twoją kreację, przyspieszając jej manifestację. Będzie on również bardzo pomocny, jeśli nie będziesz stosował żadnej techniki, ale postarasz się zachować po prostu pozytywne myślenie. Talizman Sekwencji Zmian, z włożoną do niego energią, będzie Cię w pozytywny sposób wzmacniał, dodatkowo przypominając Ci również o Twoim celu i o tym, że nie jesteś sam, a zawsze masz przy sobie ochronę, z której możesz skorzystać. Te piękne, pozytywne wibracje będą dla Ciebie tarczą przed negatywnymi, złymi wibracjami, zarówno tymi w Twoim otoczeniu, jak i tymi, które ktoś kieruje bezpośrednio do Ciebie. Nie musisz go zakładać, wystarczy, że będziesz nosił go np. w portfelu, często go wyjmując i dotykając – to bardzo ważne. Jeśli wiesz, że nie masz na to czasu w ciągu dnia, zadbaj o to, aby przez chwilę potrzymać go w dłoni rano lub wieczorem, starając się skupić swoją uwagę na sile i ochronie, która w nim jest. Nawet, jeśli wiesz, że nie będziesz wyjmować go w ciągu dnia, noś go zawsze przy sobie. Pamiętaj, że nie może go dotykać nikt poza Tobą, a jeśli to się przydarzy, jak najszybciej włóż go pod strumień zimnej wody.


     Wibracje włożone przeze mnie do Talizmanu są stałe i niezmienne. Wybrałam na niego kryształ górski, ponieważ jest on naturalnym kamieniem i już sam w sobie ma piękne właściwości. To kamień leczniczy, często nazywany również „neutralizatorem” czy „solą ziemi”, który ma wszechstronne działanie. Jest wspaniały do energetyzowania, wzmacnia siłę myśli i intencji, silnie oczyszcza, a także stanowi tarczę, odbijając negatywne i niskie wibracje zawiści, złości i złorzeczeń. Po umieszczeniu w nim, wybranych przez Ciebie intencji, staje się natomiast nośnikiem przepięknej, silnej energii o charakterze personalnym. Pamiętaj, że w wybranym przez Ciebie Talizmanie możesz umieścić jedną lub kilka intencji (jest to zależne od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz i czego pragniesz. Przykładowo, jeśli prowadzisz życie prawie takie, jakiego pragniesz, możesz wyrazić intencje ogólnego dobrobytu, zdrowia, miłości, ochrony, lub w przypadku gdy odczuwasz silny paraliżujący lęk,  intencje na siłę, spokój, odwagę, ochronę. Jednak jeśli np. bardzo cierpią Twoje finanse, wtedy należy wyrazić tylko jedną intencję w tym przypadku na bogactwo). Talizman działa  jedynie na osobę, dla której został stworzony i na nikogo innego. Ten personalny Talizman – nigdy nie utraci swojej mocy, na zamkniętą w nim energię czas nie wpływa w żaden sposób. Raz do niego włożona jest stała i niezmienna i działa tylko na właściciela Talizmanu.

     Kryształ Górski – Talizman Sekwencji Zmian można umieścić na łańcuszku, który nie obejmuje zamówienia. Wysyłane będą zawsze te kryształki, z których będziemy w danym czasie korzystać. Kryształ Górski – Talizman Sekwencji Zmian można również zamówić w prezencie dla kogoś, ale w takim przypadku, w krysztale zostanie zamknięta tylko piękna, pozytywna i silna energia, jednak bez żadnych konkretnych intencji.

Kryształ Górski – Talizman Sekwencji Zmian jest przeznaczony do pracy. Zamawiając kryształ, pamiętaj, że ma on w sobie moc i to jest najważniejsze. Pamiętaj, że nie jest to ozdoba biżuteria a talizman

       Aby zakupić dla siebie osobisty Talizman Sekwencji Zmian, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie.

MEDYTACJE: Usługi
bottom of page