top of page

SESJA LIFE
SEKWENCJI ZMIAN

ZAPROGRAMUJ SIĘ PRZED SNEM
 

♥ ♥ ♥ 

DOŁĄCZ DO NAS 

♥ ♥ ♥ 

       Jest to trzydniowe, bardzo intensywne szkolenie, podczas którego dowiesz się, jak skutecznie programować swoją podświadomość przed snem na to, czego pragniesz doświadczać w swoim życiu. Większość ludzi tuż przed zaśnięciem przeżywa raz jeszcze miniony dzień, skupiając się na tych jego momentach, które były najbardziej emocjonujące oraz najczęściej w ciągu dnia zaprzątały umysł zasypiającego. Niestety bardzo często wiele osób tuż przed zapadnięciem w sen skupia się na swoich najbardziej dotkliwych problemach i porażkach, zadręczając się nimi naprzemiennie z wizją następnego dnia pełnego trudności. Postępując tak, programują swoją podświadomość w niekorzystny dla siebie sposób. Jednak ten czas można wykorzystać do świadomego programowania podświadomości, przekazując jej swoje intencje, nad którymi następnie ona będzie pracować, kiedy Ty będziesz smacznie spać.  Należy pamiętać o tym, że podświadomość nigdy nie zasypia i zawsze przejmuje Twoją ostatnią myśl przed zaśnięciem, a następnie zgodnie z nią pracuje. Wspaniałe jest to, że zawsze możesz wybrać, jaka myśl będzie tą pielęgnowaną tuż przed zaśnięciem. Jeśli do tej pory nie praktykowałeś i nie masz wyćwiczonego umysłu, na początku będzie to dość trudne, jednak dzięki temu szkoleniu, stanie się prostsze, ponieważ nie tylko dowiesz się, co i w jaki sposób należy robić, aby świadomie programować swoją podświadomość przed snem, ale będziesz mieć również okazję wziąć udział w sesji life, podczas której na żywo pokaże Ci, jak takie programowanie powinno wyglądać. 

 

      Podświadomość nie ma żadnych granic, a jej moc jest nieograniczona. Nie przyciągnie ona jednak do Twojego życia niczego, co nie będzie zgodne, z tym, co czujesz, o czym jesteś przekonany. To Ty decydujesz o tym, jakie myśli i uczucia będziesz pielęgnować, a więc co będziesz odciskać na swojej podświadomości. To prawda, że jeśli ktoś ma obecnie negatywny program, najczęściej nie zmieni go w jednym momencie, jednak jeśli będzie systematycznie pracował nad pielęgnowaniem pięknych myśli i wzbudzaniem w sobie wzniosłych budujących, uczuć, jego przekonania, a także cały jego stan świadomości będzie musiał ulec zmianie. A kiedy to się stanie, podświadomość natychmiast odbierze tę informację i dostarczy takiej osobie zgodne z nią manifestację. Kiedy wybierasz oddawanie się pięknym i pozytywnym myślom oraz uczuciom, tworzysz dla siebie piękną rzeczywistość. Kiedy pamiętasz o tym, aby pozytywnie programować swoją podświadomość przed snem, Twoje postępy są dużo szybsze, a manifestacje zajmują o wiele mniej czasu.

 

      Podczas tego szkolenia Life będzie prowadzony zgodnie z zasadami działania Sekwencji Zmian - uczestnicy szkolenia będą słyszeć mój głos na tle grafiki z logo Sekwencji Zmian. Będzie to sam dźwięk, bez wizji.  Jeśli weźmiesz udział w tej sesji, będziesz miał również możliwość interakcji ze mną na żywo. Po zakończeniu sesji, przez chwilę będę odpowiadać na żywo na pytania, które uczestnicy szkolenia będą zadawać w komentarzach.

 

      W ciągu trzech dni trwania tego szkolenia odbędzie się jedna sesja life Sekwencji Zmian. A podczas pozostałych dwóch dni otrzymasz niezbędną wiedzę oraz wskazówki, dzięki którym uświadomisz sobie, co należy robić przed snem, aby zaprogramować swoją podświadomość tak, abyś śpiąc, przyciągał do siebie wszystko, czego pragniesz.

  Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego Wyzwania: 

  

  

Temat Szkolenia:  

ZAPROGRAMUJ SIĘ

PRZED SNEM

SESJA LIFE

SEKWENCJI ZMIAN

 

Data rozpoczęcia:

15.03.2024 r.
 

CENA: 150 PLN

 

Miejsce: Grupa zamknięta Sekwencji Zmian na Facebooku.

ŚPIJ I SPEŁNIAJ MARZENIA

 NAUKA PROGRAMOWANIA PODŚWIADOMOŚCI PRZED SNEM

- SESJA LIFE SEKWENCJI ZMIAN

 

Bardzo ważna informacja: 

  

Aby wziąć udział w tym szkoleniu, niezbędne jest posiadanie konta na Facebooku. Każda osoba, która zapisze się na to szkolenie, dostanie wiadomość e-mail z zaproszeniem na zamkniętą Grupę na Facebooku, na której będzie się ono odbywać.  

  

     Po opłaceniu szkolenia należy skorzystać z zakładki kontakt i wysłać do nas wiadomość, podając w niej swoje imię i nazwisko, nick z FB oraz adres e-mail, na który ma zostać przesłane zaproszenie.

UWAGA !!! 

Aby zamówić szkolenie, należy kliknąć ,,ZAMÓW JUŻ DZIŚ”. Następnie należy postępować zgodnie z informacjami na następnej stronie. 

 

 

SPERSONALIZOWANY FILM PRZYSZŁOŚCI - METODA KALEJDOSKOPU: Service
bottom of page